Toplam 3 Ürün Gösteriliyor
Maskara

FiYAT

Maskara

Maskara

Vegan Makyaj Ürünleri KategorisiYeni ürün
ON THE RISE VOLUME LIFTSCARA MINI
Vegan Makyaj Ürünleri Kategorisi
ON THE RISE VOLUME LIFTSCARA
ON THE RISE VOLUME LIFTSCARA
MASKARA
1 RENK
89,99
TL
WORTH THE HYPE WATERPROOF MASCARA

Maskara

Başarılı bir makyajın en önemli detayı, kuşkusuz göz makyajıdır. Göz makyajının detayı ise kirpiklerine uygun maskarayı kullanmaktan geçer. Hacimli, uzun ve kıvrık kirpikler, makyajını tamamlarken bakışlarını daha belirgin bir hale getirecek! Özel günlerde ya da günlük makyajında kullanabileceğin kirpiklerini daha dolgun, daha kıvrık ve daha siyah göstermeni sağlayan, makyajın en temel malzemelerinden maskara, kendi içerisinde pek çok ihtiyaca yönelik olarak değişebiliyor. Son dönemde farklı renkleri ile bakışları daha çarpıcı hale getiren maskaralar içinde en çok kullanılan siyah maskara bakışlara derinlik ve buğulu bir hava katıyor. Doğal makyajın olmazsa olmazlarından şeffaf maskara ise canlı ve sade bir görüntü yakalamak için ideal.

Doğal ve sade görünümlü makyaj nasıl yapılır ?

Makyaj trendlerinin başkenti Los Angeles'ta kurulan NYX Cosmetics, ürünleri ve renkleri ile şehrin özgür ruhunu vurguluyor. NYX Cosmetics, yenilikçi ve makyaj teknolojilerine liderlik eden vizyonu ile yeni çıkan tüm makyaj trendlerini uygulayabileceğin farklı ürünlere sahip. NYX Cosmetics en iyi maskara çeşitleri ile sana birbirinden güzel alternatifler sunuyor. "Maskara nedir ve maskara seçiminde nelere dikkat edilir?" gibi sorulara cevap arıyorsan, yazımıza göz atabilirsin.

Etkileyici, Derin ve Dramatik Bakışların Sırrı

Maskara, kirpikleri kıvırmak ve daha şekilli göstermek için kullanılan bir makyaj malzemesi olarak adlandırılabilir. Etkileyici bakışların en önemli sırrı, iyi bir maskara uygulamasıdır. Kirpiklerine uygun olarak seçilmiş kaliteli bir maskara ile göz makyajına altın dokunuş yapabilir ya da canlı ve bakımlı görünmek için günlük makyajında maskara etkisinden faydalanabilirsin. Özenle çekilen eyeliner'ın, dakikalarca uğraşılan farın ya da doğal bir görünümün son dokunuşu ve çarpıcı görünümün anahtarı olan maskara ile makyajını kusursuz bir şekilde tamamlayacaksın.

Uzun, Kıvrık ve Daha Dolgun Kirpikler için Maskara Seçiminde Nelere Dikkat Edilmeli?

Maskara seçiminde göz rengi kadar göz şekli de önemlidir. Aynı zamanda kirpik yapısının nasıl olduğu da göz önünde bulundurulmalı. Kirpiklerinin istediğin görünüme kavuşması için öncelikle ihtiyaçlarını belirlemelisin. Bunların başında da doğru fırça seçimi geliyor.

● İnce ve seyrek kirpiklere sahipsen, kalın ve sık telli kıl fırça yapısına sahip koyu renkli maskaraları tercih etmeli, püf noktası olarak hacim veren maskara kullanırken kirpiklerini tek tek ayırmasına, yapışma ya da topaklanma yapmamasına dikkat etmelisin. Seyrek kirpiklerin birbirine yapışmasıcansız gözükmesine sebep olur.

● Kısa ve düz kirpiklere sahipsen, tercihini yay şeklinde kıvrımlı fırçalardan yana kullanman gerek; maskarayı eşit bir biçimde yayarken kirpiklerini yukarı doğru kıvıracaktır. Kirpiklerin seyrek ise kıl fırça daha hacimli ve dolgun ise plastik fırçaları kullanman daha etkili olacaktır.

●Hacimden yana sorunun yok fakat kirpiklerin düz ise asimetrik kıllara sahip fırçalar ile etkileyici kıvrımlara sahip olabilirsin.

●Kirpiklerin tek tek ayrılmıyor ve çok fazla karışıkmı gözüküyor? Bunun için kısa ve sık kıllara sahip bir fırça tercih etmelisin. Özellikle huni biçimli fırçalar, kirpiklerini kökten uca kavrayıp tel tel ayrılmasını sağlayacaktır.

● Açık renk, seyrek ya da ince telli kirpiklere sahipsen, ekstra renk veren ya da çeşitli renklere sahip maskaraları tercih edebilirsin. Özellikle doğal bir görünümden yanaysan, kahverengi maskara ile enerjik bir hava yakalayabilirsin.

Sağlıklı ve Bakımlı Kirpikler

Etkileyici kirpiklerin ilk adımı, sağlıklı ve bakımlı gözükmesi. Bunun için gün sonunda mutlaka iyi bir göz makyajı temizleyicisi ile kirpiklerini makyajdan, maskaranın etkilerinden iyice arındırmalı ve son aşama olarak su ile durulamalısın. Ayrıca çeşitli bakım yağları, kirpik serumları ve vitaminleri ile kirpiklerini beslemelisin. Makyajın etkileriyle yıpranan kirpiklerin için doğal bakım yağlarını tercih edebilirsin. Bakımlı kirpikler ile maskaranın etkilerini daha kalıcı bir hale getirebilirsin.

Tek Maskara ile Etkileyici Çözümler

NYX Cosmetics her bütçeye uygun maskara fiyatları ile aradığın maskarayı kolaylıkla bulmanı sağlıyor.NYX Cosmetics'in maskara önerileri ile son dönemde oldukça popüler olan kirpik liftingi etkisine sahip olabilirsin. Tek maskara ile ekstra hacim, dolgunluk ve uzunluk sağlayabilir, vitamin içerikleri ile aynı zamanda kirpiklerine bakım yapabilirsin. NYX Cosmetics, en sevdiğin maskarayı waterproof özelliğine kavuşturmanı bile sağlıyor; tek yapman gereken, maskaranın üzerine NYX Cosmetics Waterproof Top Coat Maskara uygulamak! Dilediğin gibi çarpıcı, dolgun kirpiklere kavuşmak, derin ve etkileyici bakışlara sahip olmak doğru ürün ile mümkün!

Çarpıcı Makyajın Gizli Silahı: NYX Cosmetics Worth The Hype Volumizing Lengthening Mascara

Etkileyici bir göz makyajının ilk adımı, far bazı kullanmaktan geçer. Göz makyajına başlamadan önce NYX Cosmetics Proof It Waterproof Eyeshadow Primer ile gözlerini gün boyu kalıcılığını yitirmeyecek bir makyaja hazırla. Sonra NYX Cosmetics Ultimate Shadow Palette'in birbirinden canlı ya da ışıltılı renkleri arasından seçeceğin bir far uygula. Ve son adım, NYX Cosmetics Worth The Hype Volumizing Lengthening Mascara ile gözlerini belirginleştirip makyajını tamamlayabilirsin.

Hacimli kirpikler için maskara sürme tekniklerini öğrenmek için hemen tıklayın!