Toplam 4 Ürün Gösteriliyor
Maskara

KAPATICILIK

FORMÜL

GÖRÜNÜM

FiYAT

Vegan Makyaj Ürünleri Kategorisi
ON THE RISE VOLUME LIFTSCARA MINI
ON THE RISE VOLUME LIFTSCARA MINI
MASKARA
1 RENK
59,99
TL
Vegan Makyaj Ürünleri Kategorisi
DIAMONDS & ICE, PLEASE! ON THE RISE MASCARA
Indirimli ürün
WORTH THE HYPE VOLUMIZING & LENGTHENING MASCARA MINI
WORTH THE HYPE VOLUMIZING & LENGTHENING MASCARA MINI
MİNİ MASKARA
1 RENK
34,98
TL
69,99
TL
Vegan Makyaj Ürünleri Kategorisi
ON THE RISE VOLUME LIFTSCARA
ON THE RISE VOLUME LIFTSCARA
KİRPİK LIFTING ETKİLİ MASKARA
1 RENK
109,99
TL

Maskara

Başarılı bir makyajın en önemli detayı, kuşkusuz göz makyajıdır. Göz makyajının detayı ise kirpiklerine uygun maskarayı kullanmaktan geçer. Hacimli, uzun ve kıvrık kirpikler, makyajını tamamlarken bakışlarını daha belirgin bir hale getirecek! Özel günlerde ya da günlük makyajında kullanabileceğin kirpiklerini daha dolgun, daha kıvrık ve daha siyah göstermeni sağlayan, makyajın en temel malzemelerinden maskara, kendi içerisinde pek çok ihtiyaca yönelik olarak değişebiliyor. Son dönemde farklı renkleri ile bakışları daha çarpıcı hale getiren suya dayanıklı maskaralar içinde en çok kullanılan siyah maskara bakışlara derinlik ve buğulu bir hava katıyor. Doğal makyajın olmazsa olmazlarından şeffaf maskara ise canlı ve sade bir görüntü yakalamak için ideal.

Makyaj trendlerinin başkenti Los Angeles&039;in maskara önerileri ile son dönemde oldukça popüler olan kirpik liftingi etkisine sahip olabilirsin. Tek maskara ile ekstra hacim, dolgunluk ve uzunluk sağlayabilir, vitamin içerikleri ile aynı zamanda kirpiklerine bakım yapabilirsin. Dilediğin gibi çarpıcı, dolgun kirpiklere kavuşmak, derin ve etkileyici bakışlara sahip olmak doğru ürün ile mümkün!

Çarpıcı Makyajın Gizli Silahı: NYX Cosmetics On The Rise Volume Liftscara

Etkileyici bir göz makyajı için ilk adım, far bazı kullanmaktan geçer. Göz makyajına başlamadan önce NYX Cosmetics Proof It Waterproof Eyeshadow Primer ile gözlerini gün boyu kalıcılığını yitirmeyecek bir makyaja hazırla. Sonra NYX Cosmetics Ultimate Shadow Palette'in birbirinden canlı ya da ışıltılı renkleri arasından seçeceğin bir far uygula. Ve son adım, NYX Cosmetics On The Rise Volume Liftscara ile gözlerini belirginleştirip makyajını tamamlayabilirsin.

Harika bir göz makyajı ve maskara uygulaması ile ilgili diğer içeriklerimiz: