Toplam 15 Ürün Gösteriliyor
EYELINER

FORMÜL

GÖRÜNÜM

FiYAT

EYELINER

EYELINER

Vegan-11285
ÇOK SATAN
EPIC INK LINER
EPIC INK LINER
SİYAH EYELINER
59,99
TL
makyajcom - 15905
EPIC INK LINER BROWN
EPIC INK LINER BROWN
KAHVERENGİ EYELINER
59,99
TL
VIVID BRIGHTS EYELINER
VIVID BRIGHTS EYELINER
RENKLİ EYELİNER
49,99
TL
Vegan-11374
MATTE LIQUID LINER
MATTE LIQUID LINER
SİYAH LİKİT EYELINER
69,99
TL
Vegan-11172
VINYL LIQUID LINER
VINYL LIQUID LINER
SİYAH LİKİT EYELINER
64,99
TL
Vegan-11210
WHITE LIQUID LINER
WHITE LIQUID LINER
BEYAZ LİKİT EYELINER
69,99
TL
120 TL Ve Üzeri Ücretsiz Kargo
Vegan-16390
GLITTER GOALS LIQUID EYELINER
GLITTER GOALS LIQUID EYELINER
SIMLI EYELINER
69,99
TL
makyajcom - 11124
THATS THE POINT EYELINER
THATS THE POINT EYELINER
LİKİT KALEM EYELINER
84,99
TL
Vegan-15652Indirimli ürün
GLAZED & CONFUSED EYE GLOSS
GLAZED & CONFUSED EYE GLOSS
EYELINER
35,99
TL
71,99
TL
Vegan-11478
SUPER FAT EYE MARKER
SUPER FAT EYE MARKER
SİYAH EYELINER
74,99
TL
METALLIC EYELINER
METALLIC EYELINER
METALİK GÖZ KALEMİ
64,99
TL
Indirimli ürün
HOLOGRAPHIC HALO CREAM EYELINER
HOLOGRAPHIC HALO CREAM EYELINER
KREM LINER
44,99
TL
89,99
TL
İndirimli Ürünler
EPIC BLACK MOUSSE LINER
EPIC BLACK MOUSSE LINER
JEL EYELINER
69,99
TL
Vegan-11510
SUPER SKINNY EYE MARKER
SUPER SKINNY EYE MARKER
KALEM EYELINER
71,99
TL
TWO TIMER - DUAL ENDED EYELINER

Eyeliner 

Gözlerini belirginleştirmenin ve farklı bir hava katmanın yolu, eyeliner&039;lar ile daha net ve kalın çizgiler çekebilirsin. Jel eyeliner, minik bir şişe içinde bulunur ve fırça ile kolaylıkla sürülür. Sürüldükten hemen sonra sabitlenir ve son derece kalıcıdır. Kremsi bir formda olduğu için yoğun bir görünüme sahiptir. Kuyruklu kalın çizgiler çekmek için uygun olan jel eyeliner, akma ve bulaşma yapmaz. Eyeliner çeşitlerinden biri olan likit eyeliner ile ince çizgiler çekeceğin için, kullanmak tecrübe ister. Derin ve gizemli bakışlara sahip olmanı sağlayan likit eyeliner'ın kuruması zamanını alır. Kalem eyeliner'ın ise formundan dolayı kullanımı rahattır. Ancak sert uçlu olduğu için zor sürülür. Eyeliner'ı dağıtarak yumuşak ve buğulu bakışlar yaratabilirsin. Renk çeşitliliği oldukça geniş olan eyeliner'lar arasında en sık kullanılanı siyah eyeliner olsa da farklı bir tarz yaratmak istiyorsan, kırmızı eyeliner da tercih edebilirsin.  

Eyeliner Nasıl Çekilir? 

Eyeliner, sürülmesi en zor makyaj malzemesi olduğu için, herkese kolaylık sağlayan bazı teknikleri vardır. Gözüne nude krem farı sürerek makyaja hazırlanmalısın. Eyeliner sürmeye kuyruk bölümünden başlaman, sürme işleminin kalanı için kolaylık sağlar. Daha sonrasında kirpik dibinden çektiğin ince çizgiyi kuyrukla birleştirerek işlemini tamamlayabilirsin. Daha sonra istersen çektiğin çizgiyi kalınlaştırabilirsin. Eyeliner'ın sürüş şekli formuna göre de farklılık gösterir. Kalem eyeliner, kolay sürüş şekli sayesinde sıklıkla tercih edilir. Likit eyeliner'ı sürerken ise kuyruktan başlayarak göz pınarına doğru ilerlemelisin. Jel eyeliner'ı fırçası ile yassı bir şekilde tutarak kuyruk bölümünü oluşturabilirsin. Ayrıca eyeliner çekme aparatları ile sürümünü daha da kolaylaştırabilirsin.  

Eyeliner Nasıl Seçilir? 

Farklı eyeliner markaları ve formları arasından en iyi eyeliner'ı seçmek senin elinde. İstediğin tarza ve kolaylığına göre tercih yapman, makyajını daha keyifli hale getirir. Eyeliner seçimini yaparken fiyat ve renk kategorisini de göz önünde bulundurmalısın. Kalem eyeliner fiyatları ile likit eyeliner fiyatları birbirinden farklı olduğu için bütçeni de dikkate almalısın. Genellikle sürdüğün şekle göre kendine en uygun eyeliner modelini seçebilirsin. Doğru eyeliner seçimi ile göz makyajını, ister dolgun ister renkli ister klasik bir şekilde sürebilirsin. Doğru seçim ve sürüş yöntemi ile makyaj bütünlüğünü koruyabilir ve gözlerine farklı bir hava katabilirsin.   

En yeni makyaj ürünlerini incelemek için tıklayın! 

NYX Cosmetics Farkı ile Göz Alıcı Eyeliner Çeşitleri                                      

NYX Cosmetics her tarza uygun farklı eyeliner çeşitleri ile dikkat çekiyor. Siyah ve kahverengi seçenekleriyle NYX Cosmetics Epic Ink Eyeliner klasikten vazgeçemeyenler için sunulurken 9 farklı renk alternatifiyle Vivid Brights Eyeliner, Metallic Eyeliner, Strictly Vinyl Eyeliner ve Glitter Goals Liquid Eyeliner da farklılık yaratmaktan hoşlananlar için koleksiyonda bulunuyor. Matlığın asaletini seviyorsan, NYX Cosmetics Matte Liquid Liner'ı tercih edebilirsin. NYX Cosmetics Thats The Point Eyeliner ile istersen kalın ya da ince çizgi çekebilir, istersen de sadece nokta koyabilirsin. Her ihtiyaca hitap eden eyeliner ile makyajını hızlı ve kolay bir biçimde tamamlayabilirsin. İstediğin tarzı NYX Cosmetics eyeliner çeşitleri ile yaratabilirsin.