FİLTRELE

7 ürün

7 ürün

Allık

Allık

İSTER PUDRA İSTER LİKİT! HER İHTİYACINA YÖNELİK ALLIK ÇEŞİTLERİ NYX PROFESSIONAL MAKEUP'TA!

(7 ürün)

 1. SWEET CHEEKS CREAMY POWDER BLUSH GLOW
  SWEET CHEEKS CREAMY POWDER BLUSH GLOW
  Rating:
  96.923076923077 %
  Lütfen bir renk seç!
  Yüksek pigmentasyonlu ışıltılı bitişli toz allık Daha fazla bilgi
 2. HIGH GLASS ILLUMINATING POWDER
  HIGH GLASS ILLUMINATING POWDER
  Rating:
  100 %
  Lütfen bir renk seç!
  Işıltılı mikro kapsüller içeren aydınlatıcı pudra Daha fazla bilgi
 3. 3 STEPS TO SCULPT
  3 STEPS TO SCULPT
  Rating:
  100 %
  Lütfen bir renk seç!
  Pudra yapıda kontür ve bronzer paleti Daha fazla bilgi
 4. BARE WITH ME JELLY CHEEK COLOR
  BARE WITH ME JELLY CHEEK COLOR
  Rating:
  92.857142857143 %
  Lütfen bir renk seç!
  Uzun süre kalıcı likit allık Daha fazla bilgi
 5. BARE WITH ME LUMINOUS CHEEK SERUM
  BARE WITH ME LUMINOUS CHEEK SERUM
  Rating:
  0 %
  Lütfen bir renk seç!
  Nemlendirme etkili serum allık Daha fazla bilgi
 6. SWEET CHEEKS CREAMY POWDER BLUSH MATTE
  SWEET CHEEKS CREAMY POWDER BLUSH MATTE
  Rating:
  94.736842105263 %
  Lütfen bir renk seç!
  Yüksek pigmentasyonlu mat bitişli toz allık Daha fazla bilgi
 7. SWEET CHEEKS SOFT CHEEK TINT
  SWEET CHEEKS SOFT CHEEK TINT
  Rating:
  100 %
  Lütfen bir renk seç!
  Shea yağı içeren yoğun renkli likit allık Daha fazla bilgi
Gösterilecek ürün kalmadı
Allık
İSTER PUDRA İSTER LİKİT! HER İHTİYACINA YÖNELİK ALLIK ÇEŞİTLERİ NYX PROFESSIONAL MAKEUP'TA!

Allık

Makyajına ışıltılı bir bitiriş ekleyerek hem sıcak hem de hareketli bir görüntü elde etmek ister misin? Dilersen daha mat formlu ve nude tonlu ürünlerle daha natürel bir ten makyajı da yapabilirsin! Sen ne dilersen dile, NYX Cosmetics allık koleksiyonlarında yer alan birbirinden farklı ve büyüleyici allıklar ve allık fırçaları her zaman seninle! 

Makyajın son dokunuşlarını tarzını tamamlayan renkler ve dokularla buluşturan allıklarla günün enerjisini kendin belirleyebilirsin. NYX Cosmeticsin cilt tonuna uygun allık önerileri ile her zaman kusursuz ve profesyonellerin ellerinden çıkmış gibi görünen bir ten makyajına kavuşabilirsin!

Pudra allık çeşitleri

Pudra allıklar form olarak fondöten üzerine sabitleyici olarak kullanılan pudralara benzer. Krem allık çeşitlerinin ve likit allık ürünlerinin de yer aldığı koleksiyonlar arasında en çok kullanılan pudra formlu ürünlerdir diyebiliriz. Toz şeklindeki allıkların kompakt bir hale getirilmesi yani sıkıştırılmasıyla elde edilir. Pudra allıklar allık fırçası kullanılarak uygulanır ve dağıtması oldukça kolaydır. Sen de cilt tonuna ve yapısına uygun bir pudra allığı dilediğin her an konforla uygulayabilirsin. 

NYX Cosmetics Sweet Cheeks Creamy Powder Blush Glow ile elmacık kemiklerinin üzerine ışıltılı dokunuşlar yapabilirsin. Yüksek pigmentasyonu ile seni renklerin büyülü dünyasına davet eden bu üründe hem romantik pembe allık formunu hem de yenilikçi ve asi ruhunu yansıtan sarı ve mor tonlarını bulabilirsin.

Allık paleti çeşitleri

NYX allık paleti, göz alıcı renkleri tek bir potada buluşturarak sana dilediğin renge dilediğin anda ulaşma imkanı sunuyor. Her zaman yanında taşıyabileceğin paletlerle tenini özgürce renklendirebilirsin. Hem pudra şeklindeki allıkların bir araya geldiği bu ürünleri kullanmak da oldukça kolay. Yeter ki sen hangi rengi istediğine karar ver!

NYX Cosmetics Love Lust Disco Sweet Cheeks Blush Palette 6 farklı rengi elinin altına taşıyor. Canlı ve heyecanlı renkleri mat ve ışıltılı formlara bölen paletle birbirinden güzel renk kombinasyonları oluşturabilirsin. Tamamen senin tarzına ve yaratıcılığına kalmış!

Işıltılı allık çeşitleri

Işıltılı allıklar tenine parıltılı dokunuşlarla harika bir bitiriş yapmak isteyenler için ideal. Peki, ışıltılı allık nereye sürülür, ne zaman kullanılır? Bu allıklar da tıpkı diğer ürünler gibi elmacık kemiklerinin üst noktasına sürülür. Yani, gülümsediğinde ön plana çıkan hatlarından kulak hizasına doğru ilerleyerek ışıltılı allığını uygulayabilirsin. Tabii bu aşamada ürünün yoğunluğundan emin olmalısın. Eğer doğal bir görünüm istiyorsan abartıya kaçmadan hafif dokunuşlar yapmalısın. 

NYX Cosmetics High Glass Illuminating Powder ile günün her saatinde yüz makyajına ışık katabilirsin. Highlighter ile bir araya gelerek yüze camsı ve doğal bir parıltı katan bu ürünle günün yıldızı sen olabilirsin. Eğer tene en doğru aydınlık vurguları nasıl yapacağına merak ediyorsan da, senin için hazırladığımız strobing makyaj yazımızı inceleyebilirsin!

Saten allık çeşitleri

Saten dokunuşlu allıklar yumuşak ve romantik bitirişler için idealdir. Daha pembemsi notalara sahip olan bu ürünler teni okşayarak renklendirir. Hafif parıltı hafif renk karışımı formlarıyla günlük makyajda sık sık kullanılan bu ürünlerin etkisini elde etmek için rose tonlu allıkları highlighter ile karıştırabilirsin. Aradığın saten etkisini NYX Cosmetics Contour Intuitive Palette içerisindeki allıklarda bulabilirsin!

Mat allık çeşitleri

Eğer ten makyajında parıltı aramıyor ve mat tonları tercih ediyorsan allığını da bu bakış açışı doğrultusunda seçmelisin. Mat allıklar özellikle porselen makyaj tarzının olmazsa olmazlarından. Sen de elmacık kemiklerini ön plana çıkarırken yoğun renk pigmentasyonu sağlayan mat ürünlere yönelebilirsin. 

NYX Cosmetics Sweet Cheeks Creamy Powder Blush Matte renkleri arasından dilediğini seçerek makyajına kusursuz bir son dokunuş yapabilirsin. Vegan formülüyle kalpleri çalan bu muhteşem ürünün klasik pembe ve mercan tonlarını günlük makyajında rahatlıkla kullanabilirsin. Bronz allık rengiyle tenine yazın sıcaklığını taşıyabilirsin. Ruhunun özgür noktalarını tenine taşımak istersen de bu allığın sarı ve mor alt tonlu çeşitlerini dene! 

Stilini özgürce yansıtmanı sağlayacak gösterişli allık çeşitleri NYX Cosmeticste!