Main content
foundation finder, virtual try on, video, live, beauty, chat

NYX PROFESSIONAL MAKEUP ÜRÜNLERİNİN YÜZÜNDE NASIL DURACAĞINI SANAL OLARAK GÖR!

Sanal deneme aracımızı kullanarak favori NYX Professional Makeup ürünlerini sanal olarak yüzünde dene. Farklı tonlar arasında gezin, favorilerini karşılaştır ve hangi tonların sana yakışacağını keşfet!

FONDOTENİNİ BUL

Fondöten rengini seçmek için yardıma ihtiyacın varsa, Fondöten Bulucumuz tam sana göre! İster hafif ister orta ister tam kapatıcı bir fondöten tercih et, bu hızlı test mükemmel tonunu bulmana yardımcı olacak! Cildinle ilgili soruları yanıtla ve ardından yüzünde sanal olarak dene!

FIND YOUR FOUNDATION

FIND YOUR FOUNDATION

If you need help selecting your foundation shade, our Foundation Finder is 100% the move! This quick quiz will help you find your perfect shade, whether you prefer a light, medium or full coverage foundation! Simply answer the questions about your skin tone and then virtually try it on!

AVAILABLE 24/7

TRY BEFORE YOU BUY

FAVORİ ÜRÜNLERİNİ DENE

Ruj, göz farı paleti veya fondöten mi arıyorsun? Yeni sanal deneme aracımız sayesinde bütün ürünlerimizi yüzünde deneyebilirsin! Farklı ton ve bitişlerdeki ürünlerimizle ne kadar harika göründüğünü anında görmek için bir selfie yükleyebilir veya canlı kameranı kullanabilirsin!

KAŞ TONUNU BUL

Kaş tonunu bulmak için yardıma mı ihtiyacın var? Sana yardım edebiliriz! Mükemmel kaşını istediğin tonda ve tarzda bulmak ve sana en doğru ürünleri keşfetmek için bu testi çöz. Hadi Başla!

CONSULT WITH THE PROS

Click + Consult with the pros

When in-store visits aren’t available, our beauty advisors are only a call away! Hop on a live video chat with one of our makeup artists to get all your questions answered about our beauty products. They’ll help match your foundation shade, recommend the best lipstick for you and more. Best part? Virtually try-on each product during your chat and get feedback in real-time!

Orientation message
For the best experience, please turn your device