Toplam 13 Ürün Gösteriliyor
VÜCUT MAKYAJI

GÖRÜNÜM

FiYAT

VÜCUT MAKYAJI

Vücut Makyajı

Vegan-15702
METALLIC GLITTER
METALLIC GLITTER
PİGMENT
59,99
TL
GLITTER PRIMER
GLITTER PRIMER
GLİTTER YAPIŞTIRICI
71,99
TL
Vegan-16331
ÜCRETSİZ KARGO!
GLITTER GOALS CREAM PRO PALETTE
GLITTER GOALS CREAM PRO PALETTE
GÖZ & VÜCUT SİMİ
189,99
TL
Vegan-11547Indirimli ürün
SFX CREME COLOUR
SFX CREME COLOUR
YÜZ & VÜCUT BOYASI
45,99
TL
89,99
TL
Vegan-9712
FACE & BODY GLITTER
FACE & BODY GLITTER
GÖZ & VÜCUT SİMİ
59,99
TL
120 TL Ve Üzeri Ücretsiz Kargo
Vegan-16335
GLITTER GOALS CREAM QUAD PALETTE
GLITTER GOALS CREAM QUAD PALETTE
GÖZ & VÜCUT SİMİ
89,99
TL
Indirimli ürünYeni ürün
ELECTRO BRIGHTS LOOSE PIGMENT
ELECTRO BRIGHTS LOOSE PIGMENT
IŞILTILI PİGMENT
29,99
TL
59,99
TL
PIGMENT PRIMER
PIGMENT PRIMER
PİGMENT YAPIŞTIRICI
71,99
TL
FOIL PLAY CREAM PIGMENT
FOIL PLAY CREAM PIGMENT
PİGMENT
69,99
TL
LOVE LUST DISCO SHIMMER DOWN BODY OIL
SHIMMER DOWN PIGMENT
SHIMMER DOWN PIGMENT
PİGMENT
59,99
TL
İndirimli Ürünler
ÜCRETSİZ KARGO!
FOIL PLAY PIGMENT PALETTE

Işıltısını Asla Kaybetmek İstemeyenler Buraya! Vücut Makyajı ile Bir Yıldız Gibi Parlayın 

Özel geceler, çılgın partiler ve eğlenceli davetlere giderken yaptığın makyajda son trendleri takip etmeye hazır mısın? Öyleyse artık yapacağın makyaj, yüzünle sınırlı kalmayacak! Karşında değişimde sınır tanımayan makyaj trendlerinin son bombası: Vücut makyajı! Vücut makyajı ürünleri ile yüzünde yakaladığın sağlıklı ve ışıltılı cilt görünümünü tüm vücuduna uygulamaya ne dersin? Üstelik bunu yapmak için ihtiyacın olan makyaj malzemeleri, birbirinden güzel renklere ve yoğun pigmentlere sahip. Kullanımı da oldukça kolay olan bu ürünler sayesinde yalnızca birkaç küçük dokunuşla gecenin yıldızı sen olabilirsin.  

Makyajda Pırıltı ve Simden Vazgeçmeyenlere: Işıltılı Pigmentler 

Sıra dışı ve cesur makyajları seviyorsan, ışıltılı pigmentler favorin olabilir! Kostüm partilerinden şık davetlere kadar her ortamda gözleri üstüne çekecek glitter&39;lar makyajını zirveye taşıyacak, 2017 yılından beri makyaj trendlerinden inmeyen "glitter makyajı" ile tüm vücudunda aradığın ışıltıyı yakalayabilirsin, Bunun için yapman gereken tek şey, birbirinden göz alıcı renklere sahip glitter&39;lar arasından dilediklerini seçmek. Üstelik seçtiğin ışıltılı pigmentleri göz makyajında da kullanarak harika bir look yaratabilirsin.  

Makyajında neon renkleri sıklıkla kullanıyorsan, NYX Cosmetics Electro Brights Loose Pigment serisine mutlaka göz atmalısın. İddialı ve çarpıcı bir makyaj için Acid Dreams ve Not Now renklerini vücudunda, Hey Stranger rengini ise gözlerinde kullanman yeterli. Yüzünde aydınlık bir görünüm oluşturmak ve dilediğin bölgeleri ön plana çıkarmak için de bu renklerden yardım alabilirsin. Daha kalıcı ve yoğun bir görünüm yaratmak için NYX Cosmetics Glitter Primer emrine amade! Uyguladığın ışıltılı pigmentler için bir yapıştırıcı görevi gören bu makyaj bazı ile uzun saatler boyunca makyajını koruyabilirsin. Tek yapman gereken, glitter uygulayacağın bölgelere öncelikle NYX Cosmetics Glitter Primer'dan yeterli miktarda sürmek! 

Kostüm Partilerinin Müdavimlerine: Vücut Boyası 

Yüzünü ve vücudunu dilediğin renge boyamaya ve kostüm partilerinin yıldızı olmaya hazır mısın? NYX Cosmetics SFX Créme Colour serisinde bulunan 12 farklı renk ile vücut makyajında yaratıcılığını konuşturabilir, Los Angeles'ın özgür ruhunu makyajına yansıtabilirsin. Yoğun pigmentlere sahip renklerden dilediğini tercih ederek yaptığın makyajı bir sanata dönüştürmek tamamen senin elinde. Vegan formüle sahip bu serinin nefes kesen renklerine mutlaka bir göz atmalısın.  

Birden Fazla Rengi Karıştırmayı Sevenlere: Göz & Vücut Simi Paleti 

"Makyajda yalnızca ışıltı yetmez, uyumlu renkleri bir arada kullanmak gerek!" diyorsan, aradığın ürün göz ve vücut simi paleti olabilir! NYX Cosmetics Glitter Goals Cream Quad Palette serisinde bulunan mini paletlerdeki her bir renk, son makyaj trendlerine ve teknolojilerine uygun makyajlar yapman için seçildi. Krem formundaki bu renkleri ister parmağınla ister küçük fırça darbeleri ile kolaylıkla uygulayabilirsin. Her cilt tipi, ten rengi ve ırka uygun şekilde hazırlanan Glacier, Galactica ve Love on Top seçenekleri arasından seni en güzel yansıtanı seçebilirsin.  

Metalik Makyaj Tutkunlarına: Metalik Yansımalı Glitter 

Sıra geldi en sıra dışı ve iddialı glitter seçeneklerinden birine... Metalik yansımalara sahip bir glitter ile vamp, gotik ve çarpıcı bir makyaj yapmak çok kolay! Holografik yansımaları ile göz kamaştıran NYX Cosmetics Metalic Glitter serisi ile parti look'una yeni bir soluk katabilirsin. Bu seride bulunan 6 farklı renk seçeneğini hem yüzünde hem de göz makyajında uygulayabilirsin. İster günlük makyajlarına hafif bir ışıltı kat ister katıldığın gecelerin bir numarası sen ol! Serideki her bir renk oldukça yoğun pigmentlere sahip. Ancak makyajının hem kalıcılığını hem de etkileyiciliğini arttırmayı tercih edersen, NYX Cosmetics Pigment Primer kullanabilirsin. Pigment uygulayacağın yerlere önceden süreceğin makyaj bazı ile saatler boyunca ışıl ışıl bir görünüm yakalayabilirsin. Dilediğin renkte ışıltılar ile yaratıcı vücut makyajları seni bekliyor!