FİLTRELE

15 ürün

15 ürün

Vücut Makyajı

Vücut Makyajı

VÜCUT MAKYAJIN İÇİN SUYA DAYANIKLI YÜKSEK PERFORMANSLI ÜRÜNLER NYX PROFESSIONAL MAKEUP'TA!

(15 ürün)

 1. PIGMENT
  PIGMENT
  Rating:
  80 %
  Lütfen bir renk seç!

  RENKLİ PİGMENT

  Daha fazla bilgi
 2. PIGMENT PRIMER
  PIGMENT PRIMER
  Rating:
  0 %
  Lütfen bir renk seç!
  Kolay sürülebilir formlu pigment yapıştırıcı Daha fazla bilgi
 3. CALIFORNIA BEAMIN' FACE AND BODY HIGHLIGHTER
  CALIFORNIA BEAMIN' FACE AND BODY HIGHLIGHTER
  Rating:
  0 %
  Lütfen bir renk seç!
  Nemlendirici etkili likit aydınlatıcı Daha fazla bilgi
 4. SFX CREME COLOUR
  SFX CREME COLOUR
  Rating:
  83.333333333333 %
  Lütfen bir renk seç!
  Yüksek pigmentasyonlu yüz ve vücut boyası Daha fazla bilgi
 5. FOIL PLAY CREAM PIGMENT
  FOIL PLAY CREAM PIGMENT
  Rating:
  100 %
  Lütfen bir renk seç!
  Metalik bitişli ve gün boyu kalıcı pigment Daha fazla bilgi
 6. FOIL PLAY PIGMENT PALETTE
  FOIL PLAY PIGMENT PALETTE
  Rating:
  30 %
  Lütfen bir renk seç!
  Her ton makyaja uyumlu 6'lı pigment paleti Daha fazla bilgi
 7. FACE & BODY GLITTER
  FACE & BODY GLITTER
  Rating:
  100 %
  Lütfen bir renk seç!
  Işıltılı yüz ve vücut pigmenti Daha fazla bilgi
 8. GLITTER QUITTER PLANT BASED GLITTER
  GLITTER QUITTER PLANT BASED GLITTER
  Rating:
  0 %
  Lütfen bir renk seç!
  Okaliptus ağacından üretilen glitter Daha fazla bilgi
 9. SHIMMER DOWN PIGMENT
  SHIMMER DOWN PIGMENT
  Rating:
  0 %
  Lütfen bir renk seç!
  Işıltılı bitişli ve gün boyu kalıcı pigment Daha fazla bilgi
 10. SFX FACE AND BODY PAINT PALETTE
  SFX FACE AND BODY PAINT PALETTE
  Rating:
  66.666666666667 %
  Lütfen bir renk seç!
  Uzun süre kalıcı 6'lı yüz ve vücut boyası Daha fazla bilgi
 11. DIAMONDS & ICE, PLEASE! HIGHLIGHTING PALETTE BEST LIFE
  DIAMONDS & ICE, PLEASE! HIGHLIGHTING PALETTE BEST LIFE
  Rating:
  0 %
  Ultra ışıltı veren 4'lü aydınlatıcı paleti Daha fazla bilgi
 12. CALIFORNIA BEAMIN' GLOW BOOSTER
  CALIFORNIA BEAMIN' GLOW BOOSTER
  Rating:
  0 %
  İnci parıltısı etkili pudra formlu aydınlatıcı Daha fazla bilgi
Gösterilecek ürün kalmadı
Vücut Makyajı
VÜCUT MAKYAJIN İÇİN SUYA DAYANIKLI YÜKSEK PERFORMANSLI ÜRÜNLER NYX PROFESSIONAL MAKEUP'TA!

NYX Cosmetics Vücut Makyajı Ürünleri 

Kim demiş makyaj yalnızca yüz içindir diye? Makyaj; bir kadının kendini en iyi halinde görebilmesi, her zaman özgüvenli ve mutlu hissedebilmesi içindir! Eğer sen de bu fikre katılıyorsan, NYX Cosmetics’in seni sınırların ötesine geçiren ve kalıplardan uzaklaşmaya davet eden vücut makyajı ürünleri ile mutlaka tanışmalısın!

Tenini kusursuzlukla buluşturan ürünlerin sahibi NYX Cosmetics, makyajı tüm vücuda yayıyor ve sana bedenini özgürce süsleme imkanı sunuyor! Eğlenceli partilerde, özel günlerde, unutulmaz anlarda… Dilediğin zamanda ve yerde NYX Cosmetics vücut boyası, sim çeşitleri ve highlighter modelleri ile vücudunu hareketlendirebilir, makyaj trendlerini tenini her noktasına işleyebilirsin!

NYX Cosmetics vücut boyası çeşitleri

NYX Cosmetics vücut boyası çeşitleri ile kendini makyaj artisti gibi hisset! Kostümlü partilerde konsept makyajları rahatlıkla uygulayabileceğin bu boya çeşitleri ile tüm gözleri üzerine çevirebilirsin!

NYX Cosmetics SFX Face and Body Paint Palette içerisinde yer alan çarpıcı renklerle hem yüzünde hem de vücudunda eğlenceli dokunuşlar yapabilirsin. Sarı, pembe, mavi, mor, yeşil ve çok daha fazlası! Tüm canlı ve pastel renkler bu palette seninle buluşmayı bekliyor! Vegan formülü ile kalpleri çalan bu ürünü gönül rahatlığıyla tenine uygulayabilirsin. Üstelik yoğun formülü sana uzun süre kalıcılık da sunar.

Tekli formu ile ön plana çıkan NYX Cosmetis SFX Creme Colour yüz ve vücut bölgesinde kadifemsi dokunuşlar yapar ve tenini canlı renklerle bezemene yardımcı olur. Sahne öncesinde, festival döneminde, cadılar bayramında, yılbaşında… Dilediğin zamanda ve yerde tenini göz alıcı renklerle buluşturarak iddialı ve cüretkar bir stil ortaya koyabilirsin!

NYX Cosmetics yapıştırıcı çeşitleri  

Eğer tenine yoğun bir ışıltı katmak ve yıldızların parıltısını vücuduna taşımak istiyorsan, glitter uygulaması şart. Ama vücut simi öncesinde de mutlaka ürünlerin kalıcılığını ve performansını artıran bir yapıştırıcı kullanman gerekiyor.

İşte bu noktada devreye NYX Cosmetics Glitter Primer giriyor! Glitterları yapıştırarak dökülmesini önleyen bu ürünle vücut makyajını güçlendirebilirsin. Özel ucu sayesinde kolaylıkla uygulanabilen ürünü göz kapaklarında, boynunda ve vücudunda glitter ışıltısı katmak istediğin her yerde kullanabilirsin. 

NYX Cosmetics Pigment Primer da tıpkı glitter bazı gibi vücut makyajının vazgeçilmezlerinden. Kremsi dokusuyla ön plana çıkan ve cilde ışıltılı parçacıkları sunan pigmentleri bu bazla sabitleyebilirsin. Bu sayede gün boyunca aydınlık görüntünden ödün vermemenin tadını çıkarabilirsin.

NYX Cosmetics pigment & sim çeşitleri 

NYX Cosmetics vücut simi ve pigment çeşitleri ile göz kapaklarını, yüzünde ön plana çıkarmak istediğin noktaları, boyun ve dekolte bölgeni yıldızların ışığıyla süsleyebilirsin. 

Metalik bir etki yaratmak için NYX Cosmetics Foil Play Cream Pigment serisi içerisinde yer alan 12 farklı rengi deneyebilirsin. Kremsi dokusu sayesinde kolaylıkla uygulanabilen bu pigment gün boyunca tazeliğini korur ve ışıltısıyla göz kamaştırmaya devam eder!

Işıltısından ödün vermeden biraz daha saten bir bitiş sunan bir ürün arıyorsan da NYX Cosmetics Pigment koleksiyonunu kullanabilirsin. Zümrüt yeşilinden mora, beyazdan turkuaza kadar 24 farklı renk seçeneği sunan bu yoğun formüllü pigmentle vücuduna enerji katabilirsin!

Yıldız gibi parlamak istediğin anlarda NYX Cosmetics Face & Body Glitter vücut simleriyle tenini hareketlendirebilirsin. Renk paletinde 12 farklı ton bulunduran vegan formüllü vücut simi ile görenleri büyüleyen bir makyaj duruşuna sahip olabilirsin!

Vücut simini palet formuyla birleştiren bir ürün tercih ediyorsan, NYX Cosmetics Glitter Goals Cream Pro Palette tam sana göre! Cesur ruhları kendine çeken renkleri ve kolay uygulanabilen kremsi dokusuyla ön plana çıkan bu paletle vücudunda sanatsal ve özgün dokunuşlar yapabilirsin!

NYX Cosmetics aydınlatıcı çeşitleri 

Biraz daha natürel bir ışıltıya kavuşmak istediğinde vücut parlatıcı ürünlerini kullanabilirsin. Glitter kadar yoğun olmayan formülleri ve doğal ışığı tene taşıyan dokuları ile bedeni hareketlendiren bu ürünleri kesinlikle çok seveceksin!

NYX Cosmetics California Beamin’ Face and Body Highlighter ile yazın sıcak ve aydınlık ruhunu cildine işleyebilirsin! 4 farklı renk tonu bulunan ürünün transparan çeşidi ile tenine sade bir ışıltı katabilirsin. Daha bronz tonları tercih ederek güneşle geçirilen dakikaların etkisini tenine taşıyabilirsin. Özel damlalık ucu sayesinde konforlu kullanım sunan bu aydınlatıcı ile ışıltını güçlendirmek senin ellerinde!

Tüm renkleri bir araya getiren ve sana tek parçada farklı modlar sunan bir ürün arıyorsan, NYX Cosmetics Diamond & Ice, Please! Highlighting Palette Best Life ile tanış! Ultra ışıltılı pigmentler içeren aydınlatıcı tonları bir araya getiren ürünü elmacık kemiklerine, boyun ve dekolte bölgene ve vücudunun aydınlatmak istediğin yerlerine uygulayabilirsin!

NYX Cosmetics ile tüm vücuduna aydınlık ve renkli bir enerji katabilirsin. Ten makyajı üzerine dilediğin yoğunlukla parıltı taşıyabilir, göz makyajı sonrasında glitter ile baş döndüren bir bitiş yapabilir, dudak makyajını renkli pigmentlerle taçlandırabilirsin!