Toplam 1 Ürün Gösteriliyor
Takma Kirpik

FiYAT

Takma Kirpik

Takma Kirpik

Indirimli ürün
WICKED LASHES SINGLES
WICKED LASHES SINGLES
TAKMA KİRPİK
1 RENK
32,99
TL
109,99
TL

Takma Kirpik

 Çarpıcı gözlerin ve derin bakışların sırrı olan takma kirpik setleri, göz makyajını mükemmel bir şekilde tamamlıyor. Kirpiklere kattığı yoğunluk ve hacimle daha etkileyici bakışlara sahip olmanı sağlayan NYX Cosmetics, son derece pratik ve doğal bir seri ile adından söz ettiriyor. Kullanımı son derece kolay olan takma kirpikler, özel yapıştırıcıları sayesinde gün boyu sabit kalıyor ve uzun süreli kullanım imkânı tanıyor. Sen de gözlerini ön plana çıkarmak istiyorsan, farklı yoğunluklardaki takma kirpikleri günün her anında kullanabilirsin. Farklı kirpik boyları ile doğaldan çılgına her tarza hitap eden takma kirpikler, gece ya da gündüz makyajında sana eşlik edecek. 

Tercih ettiğin moda anlayışına ya da giyim stiline göre etkisini artırıp azaltabileceğin bu eşsiz kirpikleri, farklı tonlardaki göz farı ve eyeliner gibi gözlerini ön plana çıkaran ürünlerle tamamlandığında göz makyajına son derece profesyonel bir hava katacaksın. 

Etkileyici Gözler İçin Mükemmel Çözüm: Takma Kirpikler 

Mat, metalik, ışıltılı ya da doğal... Tüm göz makyajı stillerinde rahatlıkla kullanabileceğin NYX Cosmetics takma kirpik çeşitleri ile fark yaratacaksın. Kullandığın maskara sana yetersiz geliyorsa ya da daha uzun ve daha yoğun görünümlü kirpikler istiyorsan, NYX Cosmetics Wicked Lashestam Takma Kirpik tam sana göre. 

Özel formülü ve doğal kirpik görünümü ile gözlerine zarar vermeyen takma kirpikler ile her ortamda çok daha sofistike ve dikkat çekici hissedeceksin. Çok daha yoğun bir görünüm için tercih ettiğin takma kirpikleri, tekli kirpiklerle de destekleyebilir ve tüm dikkati gözlerine çekebilirsin. 

Fark Yaratan Bakışlar: Daha Yoğun Kirpikler

Kirpiklerini istediğin uzunlukta ve yoğunlukta gösterebileceğin takma kirpikler ile kendi tarzını yeniden yorumlayacaksın.İstersen sakin ve doğal istersen de çılgın ve dramatik bir etki yakalayabileceğin kirpik setleri ile nasıl görünmek istediğin tamamen sana kalmış. NYX Cosmetics Wicked Lashes Takma Kirpik seti ile bakışlarına istediğin etkiyi hızlıca verebilirsin. 24 farklı kirpik alternatifini bulabileceğin bu seride, çılgın bir görünüme bürünebilir ya da dramalar kraliçesine dönüşebilirsin. Takma kirpiklerini NYX Cosmetics On the Rise Volume Liftscara Maskara ile destekleyebilir ve yoğun renkler elde edebilirsin. 

Sadeliğin İhtişamı: Tekli Kirpik

 Takma kirpiğin doygun, dikkat çekici ve göz alıcı güzelliğini, doğallığın zarafetiyle buluşturan NYX Cosmetics Wicked Lashes Singles Tekli Kirpik'i çok seveceksin. Kolayca kullanabileceğin bu tekli kirpik serisinin son derece doğal dokusuna sen de şaşıracaksın. Kendi kirpiklerinin arasına yerleştirerek daha yoğun bir kirpik görünümüne ulaşabileceğin NYX Cosmetics tekli kirpikler, günlük kullanımda ya da özel davetlerinde kesinlikle favorin olacak. 

Daha Hızlı ve Daha Güvenli: Duo Kirpik Yapıştırıcı

 Kullandığın takma kirpiği en iyi şekilde sabitleyen NYX Cosmetics DUO Eyelash Adhesive Kirpik Yapıştırıcı ile çok daha rahat hissedeceksin. Etkisi ve doğallığı kanıtlanmış DUO kirpik yapıştırıcı ile takma kirpiklerini tüm gün kullanabilirsin. Özel ve hafif dokusu ile yapışkan bir his bırakmayan DUO Eyelash Adhesive, şeffaf rengiyle her tondaki makyajına uyum sağlayacak. Profesyonel makyaj artistleri tarafından tercih edilen bu eşsiz yapıştırıcı ile gözlerin de en az senin kadar rahat edecek. 

Bakışlarınızla Dikkat Çekin

Tarzın ne olursa olsun, NYX Cosmetics Wicked Lashes Takma Kirpik serisinden biri mutlaka sana göre. Bu özel seride; o günkü ruh haline, makyajına ve konseptine uyacak en iyi takma kirpik alternatifini mutlaka bulacaksın. Dolgun ve uzun kirpiklerinle bütüncül makyaj anlayışını en iyi şekilde yansıtacak ve gözlerindeki etkileyici bakışlar ile göz kamaştıracaksın. Üstelik fiyat-performans dengesine bakıldığında, aradığın en iyi takma kirpik fiyatları NYX Cosmetics Wicked Lashes serisinde seninle. Los Angeles'in özgür ruhunu ve göz alıcı renklerini hayatın her alanına yayan NYX Cosmetics'in son makyaj trendlerine uygun olarak tasarlanan tüm ürünlerini çok seveceksin. Vegan formüllü ürünler de dahil olmak üzere, tüm ürünlerinde son makyaj teknolojilerini kullanan NYX Cosmetics tam sana göre.

Harika bir göz makyajı ve maskara uygulaması ile ilgili diğer içeriklerimiz: