STRIPPED OFF MICELLAR WATER
STRIPPED OFF MICELLAR WATER

STRIPPED OFF MICELLAR WATER

MAKYAJ TEMİZLEME SUYU

1 YORUM
54,99
TL
Günün sonunda makyajdan, kirden, yağdan arınmak ne güzel değil mi? Yedi benzersiz formülüyle her bir Stripped Off Cleanser ürünlü ile mükemmel ve yenileyici bir hisse sahip olun. Bunlar içerisinde Stripped Off Micellar Water, likit misel molekülleri sayesinde makyajınızı derinlemesine temizler ve ferah bir cilt hissi sağlar.
En güncel içerik bilgileri için ürün paketine başvurabilirsiniz.   Water/Aqua/Eau, Hexylene Glycol, Glycerin, Poloxamer 184, Disodium Cocoamphodiacetate, Disodium EDTA, Polyaminopropyl Biguanide, BHT.
SİZİN İÇİN SEÇTİKLERİMİZ
Anonim Kullanıcı
21 Temmuz 2017 00:20
Mükemmel
Çok alerjik bir cilt tipim var. Cildim ayrıca çok kuru maalesef. Aynı zamanda şakaklarımda önceden kullandıgım ürüne baglı olarak yağ bezeleri çıktı. Ürünü bir haftaya yakın bir zamandır kullanıyorum. Cildimi kurutmadı. Şakaklarımdaki yağ bezeleri söndü. İnanamadım. Ben tam bir rimel manyagıyım. Temizleme adına hangi ürünü kullandım ise göz makyajımı çıkarmak bir hayli zaman alıyordu. Şimdi pamuga ufak bir miktar ürünü döküyor, 4-5 sn gözümde bekletiyor ve siliyorum. Bitti gitti işteeee.... sen ne güzel şeysin öyle.