İADE ŞARTLARI VE İADE FORMUNYX Professional Makeup alışverişinizden memnun kalacağınızı umuyoruz ama olur da ürünlerimizi iade etmek isterseniz, kargo ücretini ödemeden paranızın %100 iadesini alabilirsiniz. Bu cayma hakkını kullanabilmek için lütfen aşağıda yer alan iade şartlarını dikkatle okuyunuz. Aldığınız ürün, iade koşullarına uygun ise formu doldurup ürünlerle birlikte bize göndermeniz yeterli olacaktır.


İade Şartları Nelerdir?
  • Ambalajı açılmamış olması şartıyla hiçbir gerekçe göstermeksizin satın aldığınız ürün/ürünleri teslim aldığınız tarihten itibaren 14 (on dört) gün içinde iade edebilirsiniz.
  • Satın aldığınız ürünleri iade etmek istemeniz halinde lütfen aşağıdaki kısımları /iade formunu doldurarak ilgili ürünü faturanın bir kopyası ile birlikte geri gönderiniz.

İnternet Sitemizden alınan ürünler kendi mağazalarımızda veya bayilerimiz üzerinden iade edilmemektedir. Aynı şekilde mağazalarımızdan veya bayilerimiz üzerinden alınan ürünlerin iadesi internet sitesinden yapılmamaktadır.

Aldığım Ürünü İade Etmek İstiyorum, Neleri İade Edebilirim?
  • Orijinal kutusu /ambalaj, bant, mühür, paket gibi koruyucu unsurları bozulmamış ve bu sebeple tekrar satılabilir özelliğini kaybetmemiş ürünleri iade edebilirsiniz. Kampanyalı, hediyeli ürünler de bu şartlara tabiidir. İade etmek istediğiniz ürünün faturasını da mutlaka ürün ile birlikte bize göndermiş olmanız gerekmektedir.
  • İade edilen ürünler için yapılacak geri ödeme ürün bedeli kadar olup, siparişinizi oluştururken ödediğiniz kargo tutarı tarafınıza geri ödenmemektedir. 
Kargo Koşulları

NYX Professional Makeup hafta sonu veya resmi tatil günlerinde çalışmamaktadır. Kargonuz İstanbul’dan geliyorsa en az 1 (bir) iş günü, Türkiye’nin diğer şehirlerinden geliyorsa en az 2 (iki) iş günü içerisinde bize ulaşacaktır. Ulaştıktan sonra işleme alınması ve ödemenin geri yapılması 7 (yedi) iş gününe kadar zaman alabilmektedir. Havale/EFT yoluyla geri ödeme sürecinde üçüncü taraf olan bankalardan kaynaklanan sebeplerle ödemenin gecikmesi halinde L’Oréal Türkiye Kozmetik Sanayi ve Ticaret A.Ş. gecikmeden dolayı sorumlu tutulamayacaktır. 

Aldığım Ürünleri Nasıl İade Edebilirim?

Öncelikle iade etmek istediğiniz ürünlerin iade şartlarına uygun olduğundan emin olunuz. Uygun olması halinde ürün teslim tarihinden itibaren 14 gün içerisinde ürünleri bu formu tam olarak doldurarak, ürünün faturası ile birlikte aşağıda belirtilen iade adresine yollayınız.

Arvato SCM Platform M Orta Mah. Öztaş Sok. Logipark G Blok No: 6-1 Tuzla / İstanbul

İade Edeceğim Ürünleri Nasıl Göndereceğim?
  • İade edeceğiniz ürünleri sitemizde de belirtilen Yurtiçi Kargo ve Aras Kargo firması aracılığı ile ücretsiz gönderebilirsiniz.
  • Yurtiçi Kargo ile iadelerin yapılması durumunda 375080193 kodu ile marka bilgisi şubeye belirtilerek iade işlemi gerçekleştirilebilir.
  • Aras Kargo ile iadelerin yapılması durumunda 1314338011109 kodu ile marka bilgisi şubeye belirtilerek iade işlemi gerçekleştirilebilir.
  • Çalıştığımız kargo firmasının şubelerinin adresleri internet sayfalarında yer almaktadır.

Ürünleriniz bize ulaştığında, yukarıda belirtilen iade koşullarına uygun olması durumunda iadesi onaylanır ve iadeniz bankanıza bildirildiğinde, üyelik bilgilerinizde yer alan telefon numaranıza veya e-posta adresinize bilgilendirme yapılır.

CAYMA FORMU

(Bu form, sadece sözleşmeden cayma hakkı kullanılmak istenildiğinde doldurulup cayma hakkı muhatabı olarak belirtilen şirkete gönderilecektir.)

Satıcı: L’Oréal Türkiye Kozmetik Sanayi ve Ticaret A.Ş.

Adres: Arvato SCM Platform M Orta Mah. Öztaş Sok. Logipark G Blok No: 6-1 Tuzla / İstanbul

Telefon: 0850 250 6699        E-posta adresi: iletiş[email protected]

 

Bu formla aşağıdaki malların satışına ilişkin sözleşmeden cayma hakkımı kullandığımı beyan ederim.

Sipariş tarihi:

 

Siparişin teslim tarihi:

 

Cayma hakkına konu olan ürün:

 

Cayma hakkına konu mal bedeli:

 

Tüketicinin adı ve soyadı:

 

Tüketicinin adresi:

 

Tüketicinin imzası:

 

Tarih:

İade Etmek İstediğiniz Ürünleri Lütfen Eksiksiz Belirtiniz:

(İade nedenine ilişkin bölümün doldurulması zorunlu değildir. Yalnızca siz değerli tüketicilerimize sağladığımız hizmetin geliştirilmesi amacıyla forma eklenmiştir.)

 

Ürün Kodu                                                                       Adet                                                                                        İade Nedeni