PORE FILLER
PORE FILLER
PORE FILLER
PORE FILLER
PORE FILLER
PORE FILLER

PORE FILLER

GÖZENEK GİZLEYİCİ MAKYAJ BAZI

8 YORUM
66,99
TL
 
Pore Filler makyaj bazı sayesinde, cildinizdeki gözenek, kırışık ve cilt kusurlarınızın görünümünü azaltın! Fondöteninizden önce gözeneklerinizin olduğu bölgeye tampon hareketler ile uygulayın ve kusursuz bir zemin elde edin! Daha pürüzsüz duran bir ten makyajı isteyen herkesi favorisi olacak!

En güncel içerik bilgileri için ürün paketine başvurabilirsiniz.
 

Dimethicone Crosspolymer, Silica, Dimethicone, Cyclopentasiloxane, Isononyl Isononanoate, Isododecane, Polymethyl Methacrylate, VP/Hexadecene Copolymer, Trimethylsiloxysilicate, Phenoxyethanol, Caprylyl Glycol. MAY CONTAIN / PEUT CONTENIR (+/-): Mica, Titanium Dioxide (CI 77891), Iron Oxides (CI 77491, 77492, 77499).

Ağırlık : 36g
 

SİZİN İÇİN SEÇTİKLERİMİZ
Yorum yapan 8 kişiden 5 (%63) kişi bu ürünü arkadaşlarına öneriyor
Anonim Kullanıcı
16 Ağustos 2018 22:19
Gözeneklere son!
Piyasadaki en başarılı gözenek küçültücü baz bence. Kadifemsi bir yapısı var minicik alıp gözeneklerimin büyük olduğu bölgeye pıt pıt uyguluyorum ve sonuç mükemmel. Her makyajdan önce mutlaka bu bazı kullanıyorum çok memnun kaldım.
Anonim Kullanıcı
05 Haziran 2018 13:35
gözeneklerim gerçekten yok oluyor!
Burun kenarlarıma uyguluyorum fondöten öncesi ve harika bir sonuç veriyor!
Anonim Kullanıcı
22 Mayıs 2018 11:30
ten makyajımda kullanmadan asla yapamıyorum
Burun ve elmacık kemiklerimin üzerindeki gözenekleri 0 lıyor!
Anonim Kullanıcı
22 Mayıs 2018 11:05
onsuz asla
gözenek görünümünü yüzde yüz kapattığına eminim. Sürdüğünüz an farkı görcekesiniz.
Anonim Kullanıcı
19 Nisan 2018 08:09
Vazgeçilmez ürünüm!
Aldığım ilk günden beri 2 tane bitirdim, pore filler sız ten makyajımı asla yapmıyorum. Gözenek görünümünü gizlemek açısında sihir gibi diyebilirim. Ben burun kenarlarıma ve hafif yanaklarıma uyguluyorum tampon haraketlerel, sonra fondöteni :) :)
Anonim Kullanıcı
07 Şubat 2018 00:30
Pürüzsüz cilt istiyorsanız deneyin
Bu ürünü, çok satanlar setini alarak denedim ve aşık oldum! Tek kelimeyle ciltteki tüm pürüzleri siliyor. Üzerine fondöten çok daha güzel oturuyor. Benim gibi gözenek problemleriniz varsa kurtarızı ürün
Anonim Kullanıcı
17 Eylül 2017 19:20
Oldukça başarılı.
Baz bildiğimiz gibi makyajın altına yapılan makyajı sabitlemek ve cildi nemlendirmek amacıyla kullanılıyor. Ama bu bazın amacı biraz farklı; örneğin makyajı uzun süre sabitlemesi gibi bir vaadi yok. Ve evet makyajı uzun süre tutmuyor. Bu bazın vaatleri; gözenekleri küçülterek, blur efekt etkisi yaratması. Tam gözenek küçültme olayını çözemedim. Benim gözenek problemim sadece yanak ve burun bölgemde yoğun bende sadece o bölgelere uyguluyorum. Ürünün miktarı biraz az, bütün yüze yetmeyebilir ama belirli bölgelere uyguladığınızda uzun süre sizi idare edebilir. Baz ilk sıkıldığında slikonumsu-kremsi bir yapıda ama yüzünüze yaydığınız da yumuşacık kadifemsi bir cilt elde ediyorsunuz. O kadar güzel ki!
Anonim Kullanıcı
21 Temmuz 2017 00:33
İşe yarıyor
Bazlar konusunda hep talihsizdim. Ve vaad ettikleri özelliklere inancımı yitirmiştim. Burun üzerim ve yanaklarımın buruna yakın olan yüksek kısımlarındaki gözeneklerim oldukca fazla ve belli. Aydınlatıcıya bayılıyorum lakinburnumun üzerine ve yanaklarımın üzerine uygulayamıyordum. Çünkü aydınlatıcı tüm gözeneklerime doluyor ve cilt kusurumu daha da ön plana cıkarıyordu. Ürünü son bir ümit ile aldım. Burun, yanak elması ve şakak kısımlarımda kullandım. Koyu bir dokusu var. Birazcık gözeneklere girmesi için disiplinli uygulamak gerekiyor. Sonuc daha bazı kullandıgınızda ortaya çıkıyor. Bunca zamandır makyaj yapıyorum ilk kez bir bazın bu kadar başarılı oldugunu gördüm. Baz ve fondöten uygulamasından sonra tabi ki aydınlatıcı uyguladım. Sonuc mükemmel. Benim gibi gözenekleriniz varsa tereddüt etmeyin.