FİLTRELE

11 ürün

11 ürün

Mini Bar

Mini Bar

HER SEYAHATİNDE YANINDA OLACAK SEYAHAT BOY MİNİ ÜRÜNLERİ HEMEN KEŞFET!

(11 ürün)

 1. HIGH DEFINITION FINISHING POWDER MINI
  HIGH DEFINITION FINISHING POWDER MINI
  Rating:
  91.466227347611 %
  Lütfen bir renk seç!
  Makyajın kalıcılığını arttıran sabitleyici mini pudra Daha fazla bilgi
 2. DIAMONDS & ICE, PLEASE! BUTTER GLOSS KIT
  DIAMONDS & ICE, PLEASE! BUTTER GLOSS KIT
  Rating:
  0 %
  Lütfen bir renk seç!
  Yapışkan his bırakmayan 2'li dudak parlatıcı
  Daha fazla bilgi
 3. BORN TO GLOW LIQUID ILLUMINATOR MINI
  BORN TO GLOW LIQUID ILLUMINATOR MINI
  Rating:
  93.333333333333 %
  Lütfen bir renk seç!
  Cilde ışıltı kazandıran mini likit aydınlatıcı Daha fazla bilgi
 4. MARSHMELLOW SOOTHING PRIMER MINI
  MARSHMELLOW SOOTHING PRIMER MINI
  Rating:
  0 %
  24 saate kadar nemlendiren mini makyaj bazı Daha fazla bilgi
 5. MAKEUP SETTING SPRAY - DEWY FINISH (MINI)
  MAKEUP SETTING SPRAY - DEWY FINISH (MINI)
  Rating:
  0 %
  Islak bitişli mini makyaj sabitleme spreyi Daha fazla bilgi
 6. ON THE RISE VOLUME LIFTSCARA MINI
  ON THE RISE VOLUME LIFTSCARA MINI
  Rating:
  0 %
  Kirpik lifting etkili mini maskara Daha fazla bilgi
 7. PORE FILLER MINI
  PORE FILLER MINI
  Rating:
  0 %
  Kusurlu görünümü gizleyen makyaj bazı Daha fazla bilgi
 8. BRIGHT MAKER PRIMER MINI
  BRIGHT MAKER PRIMER MINI
  Rating:
  0 %
  Cilt tonunu aydınlatan mini makyaj bazı Daha fazla bilgi
 9. SHINE KILLER MINI
  SHINE KILLER MINI
  Rating:
  0 %
  Yağlı ciltlerde parlamayı önleyen mini makyaj bazı Daha fazla bilgi
 10. MAKEUP SETTING SPRAY - MATTE FINISH (MINI)
  MAKEUP SETTING SPRAY - MATTE FINISH (MINI)
  Rating:
  0 %
  Mat bitişli mini makyaj sabitleme spreyi Daha fazla bilgi
Gösterilecek ürün kalmadı
Mini Bar
HER SEYAHATİNDE YANINDA OLACAK SEYAHAT BOY MİNİ ÜRÜNLERİ HEMEN KEŞFET!

NYX Cosmetics Mini Seyahat Ürünleri  

NYX Cosmetics kusursuzluğu bir yaşam tarzı olarak benimseyen ve mottosu her zaman en güzel haliyle görünmek olan kadınlara dilediği zamanda ve yerde makyaj yapabilecekleri, kullanışlı ürün formları sunuyor! 

Sen de NYX Cosmetics seyahat boy makyaj ürünleri ile tenine hayat katacak dokunuşları her an yanında taşıyabilirsin! Yoğun günlerde minik bir tuvalet molasında, egzotik rotalara düzenlenen seyahatlerde, özel gecelerin enerjisinin düştüğünü hissettiğin anlarda… Tüm bu zamanlarda çantanda kolaylıkla taşıyabileceğin seyahat boy ürünler ile cildini dilediğin makyaj modeliyle buluşturabilir, duruşunu tazeleyebilirsin!

Seyahat Çantanda Mutlaka Olması Gereken Ürünler 

NYX Cosmetics seyahat ürünleri koleksiyonun amacı seni özgürleştirmek ve hayatının akışında içinden geldiği gibi yaşamana destek olmak! Böylece sen de kalıpların dışına çıkabilir, seni sınırlandırdığı düşünülen anlarda hayatına dilediğin gibi yön verebilirsin. Seyahat çantana koyacağın birkaç küçük ürün ile dilediğin anda hayallerindeki gibi görünme ayrıcalığına kavuşabilirsin!

 • Eğer gözenek görüntüsünden şikayetçi olduğun bir cilt yapısına sahipsen seyahat çantana ilk koyacağın ürün, NYX Cosmetics Pore Filler Mini olmalı. Bu gözenek sıkılaştırıcı özelliği bulunan makyaj bazı ile cildindeki kusurları minimuma indirebilir, ten makyajına seviye atlatabilirsin.
 • Benim derdim parlama diyorsan da, NYX Cosmetics Shine Killer Mini makyaj bazını yanına alabilirsin. Mat bir bitiş sunan bu bazla gün içerisinde oluşan yağlanma ve parlama sorununu kontrol altına alabilirsin. 
 • Seyahat sırasında cildinin ışıltısından ödün vermek istemiyorsan, NYX Cosmetics Born To Glow Liquid Illuminator Mini tam sana göre! Bu mini boy likit aydınlatıcı ile cildinde ıslak ve ışıltılı bir duruş elde edebilirsin. 
 • NYX Cosmetics High Definition Finishing Powder Mini ile seyahatine keyif katacak makyajını yüzüne sabitleyebilirsin. Transparan ve aydınlık formları bulunan ürün sana mat bir bitiş sunar. İpeksi yapısıyla teni okşayan bu ürün sayesinde seyahat fotoğraflarında her an taze bir makyaj görüntüsü ile gülümseyebilirsin!
 • Makyajın duruşunu güçlendirmek için NYX Cosmetics Makeup Spray Mini – Matte ya da NYX Cosmetics Make Up Spray Mini – Dewy ürünlerini kullanabilirsin. Elde etmek istediğin sonuca göre yapacağın seçim sonrasında matlığını kaybetmeyen bir tene ya da aydınlık duruşundan ödün vermeyen bir makyaja sahip olabilirsin. Ben moduma göre karar veririm diyorsan da seyahatinde NYX Cosmetics Diamonds & Ice, Please! Mini Setting Spray Kit hep seninle olmaya hazır! 
 • NYX   Cosmetics seyahat boyu ürünler arasında sana dramatik bakışlar kazandıracak, muhteşem bir maskara da var. NYX Cosmetics On The Rise Volume Liftscara Mini, sana gittiğin her yere takma kirpik etkisini de götürme imkanı tanır. Kirpikleri kökten uca saran bu maskara kirpikleri tek tek ayırır ve dramatik bir şekilde dolgunlaştırır. Sana da dünyanın her yerinde büyüleyici bakışlarla dolaşmanın keyfini sürmek kalır!
 • NYX Cosmetics Diamond & Ice, Please! Butter Gloss Kit, arkanın en çok sevilen dudak parlatıcılarından oluşan harika bir set olarak karşımızda. En sevilen ve her tarzla uyum sağlayabilen 3 farklı renkte ruju bir araya getiren set ile dudaklarına istediğin yerde parlak dokunuşlar yapabilirsin. 
 • Çantasından mat rujunu hiç çıkarmayanlardansan, NYX Cosmetics Diamond & Ice, Please! Soft Matte Lip Kit ile tanışmanın zamanı gelmiş demektir! 5 farklı renkteki mat likit rujdan oluşan bu serinin rujları özel aplikatörleri sayesinde kolaylıkla uygulanır. Böylece sen de acelen olduğu günlerde ve yoğun seyahatlerde kusursuz dudaklarından asla ödün vermezsin!

Koleksiyonlarda yer alan muhteşem ten, dudak ve göz makyaj ürünlerini en ufak çantalara bile sığabilecek boyutlara taşıyan NYX Cosmetics kullanıcısını ruhunu özgürleştirirken tenini mükemmelleştirmeyi ihmal etmiyor! Sen de seyahat çantana bu minik ürünleri ekleyerek makyajın büyüsünü her an yanında taşıyabilirsin!