Vegan-10304
MINERAL FINISHING POWDER
MINERAL FINISHING POWDER

MINERAL FINISHING POWDER

TOZ PUDRA

3 YORUM
71,99TL
 
Renk
Kusursuz bir dokunuş ile favori görünümünüzü tamamlayan pudra; cildiniz tazelenmiş ve aydınlık görünür. Az miktarda renk uygulaması bile makyaj üzerinde veya makyajsız nemli ciltte yeterli örtücülük sağlar.

Vegan formüle sahiptir.

En güncel içerik bilgileri için ürün paketine başvurabilirsiniz.
  Silica, Talc, Dimethicone, Methylparaben, Propylparaben.MAY CONTAIN / PEUT CONTENIR (+/-): Iron Oxides (CI 77491, 77492, 77499).Ağırlık : 54g
 
SİZİN İÇİN SEÇTİKLERİMİZ
Pelin Köyoğlu
Cinsiyet : Kadın
14 Eylül 2018 12:12
Favorim
Bu üründen önce uzun süre HD Studio Finishing Powder'ı kullandım. Sitedeki pozitif yorumları görünce bir şans vereyim dedim. Kesinlikle HD'den çok daha iyi. Yağlı bir cildim olduğu için terlediğimde göstermeyecek pudraları tercih ediyorum. Bu kesinlikle denediğim en iyi pudralardan biri. Hiçbir şekilde yüzüm günün ortasında disko topu gibi parlamaya başlamıyor. Kesinlikle tavsiye ediyorum.
Anonim Kullanıcı
13 Temmuz 2017 16:32
muhteşem
önceden başka bir marka kullanıyordum. denemek için aldım ve inanılmaz memnun kaldım. pudra kullanmadığımda ,normalde güneş koruyucumun üzerine bb krem sürdüğümde gün için içinde yüzde yağlanma oluyordu.bu ürün hem o sorunumu da ortadan kaldırdı.yüzdeki oluşan yağı da emiyor. kesinlikle. tam istediğim gibi tavsiye edilir.
Anonim Kullanıcı
02 Temmuz 2017 14:49
mutlaka denenmeli
hem görünümü çok hafif kapatıcılığı orta ki istediğim buydu renk çok doğal ve yüzde ağırlık yapmıyor. Bitmeden yenisini almayı düşünüyorum