Indirimli ürün
MICRO PACKING BRUSH
MICRO PACKING BRUSH
MICRO PACKING BRUSH
MICRO PACKING BRUSH
MICRO PACKING BRUSH
MICRO PACKING BRUSH
MICRO PACKING BRUSH
MICRO PACKING BRUSH

MICRO PACKING BRUSH

ÇOK AMAÇLI GÖZ FIRÇASI

48,99
TL
69,99
TL

Micro Shadow Brushes koleksiyonunun 5 fırçasından biri olan Micro Packing
Brush
, çok amaçlı bir göz makyajı fırçasıdır. Göz makyajın için kullandığın
ürünlerin renk pigmentasyonunu belirginleştirir, makyajında kullandığın farın
göz çevrene ve göz kapaklarına daha iyi yerleşmesini sağlar, ayrıca gözlerini daha büyük ve bakışlarını daha buğulu göstermek için yapacağın gölgelendirme işlemlerinde kullanılır. Farı göz
kapağın ve göz çevren boyunca uygularken farklı tonlama katmanları
oluşturmana ve daha yumuşak bir far geçişi yapmana yardımcı olur. Micro Shadow Brushes koleksiyonunun her üyesi gibi Micro Packing Brush da hayvan dostu ve sentetik yapıdadır. Mini fırça ucu sayesinde makyajında detaylandırmak istediğin her noktaya ulaşmanı sağlar. Göz kenarları, göz pınarı, dudak kenarları, kaş kemiği altı gibi ince çizgiler oluşturmak istediğin, küçük ve profesyonel dokunuşlar yapmak istediğin noktalar için ideal olan bu fırça; krem, likit, jel ya da pudra yapıdaki farların uygulamasında kullanılır.

Hem makyaj ile yeni tanışanlar, hem de profesyoneller için, kısacası tüm makyaj severler için bu yeni ve inovatif fırça göz makyajı uygulamalarında vazgeçemeyeceğin fırçaların arasında ilk sırada yerini alacak! Tüm göz şekilleri ve büyüklükleri için uygundur.

Henüz bu ürün için yorum yapılmamış. İlk yorumu siz yapın, deneyimlerinizi diğer NYX Cosmetics kullanıcıları ile paylaşın.