Indirimli ürün
MICRO FAN BRUSH
MICRO FAN BRUSH
MICRO FAN BRUSH
MICRO FAN BRUSH
MICRO FAN BRUSH
MICRO FAN BRUSH
MICRO FAN BRUSH
MICRO FAN BRUSH

MICRO FAN BRUSH

MAKYAJ FIRÇASI

55,99
TL
79,99
TL

Micro Shadow Brushes koleksiyonunun 5 fırçasından biri olan Micro Fan Brush,
yüz üçgenini ortaya çıkarmak için uygulayacağın, aydınlatma ve kontür işleminde
kullanılabilen çok amaçlı bir makyaj fırçasıdır. Highlighter (Aydınlatıcı) fırçası olarak ve/veya kontür fırçası olarak ten
makyajında istediğin net ve aydınlık bitişi yakalamana yardımcı olur.Micro Shadow Brushes koleksiyonunun her üyesi gibi Micro Fan Brush da hayvan dostu ve sentetik yapıdadır. İnovatif fırça ucu sayesinde makyajında detaylandırmak istediğin her noktaya ulaşmanı sağlar. Elmacık kemiklerin, çene hattın, kaş kemiğin gibi ince ve belirgin çerçeveler oluşturarak, profesyonel dokunuşlar yapmak istediğin noktalar için ideal olan bu fırça; krem, likit, jel ya da pudra yapıdaki ürünlerin uygulamasında kullanılır.

Hem makyaj ile yeni tanışanlar, hem de profesyoneller için, kısacası tüm makyaj severler için bu yeni ve inovatif fırça ten makyajı uygulamalarında vazgeçemeyeceğin fırçaların arasında ilk sırada yerini alacak! Tüm yüz şekilleri ve büyüklükleri için uygundur.

Henüz bu ürün için yorum yapılmamış. İlk yorumu siz yapın, deneyimlerinizi diğer NYX Cosmetics kullanıcıları ile paylaşın.