Toplam 9 Ürün Gösteriliyor
MAT RUJ

FORMÜL

GÖRÜNÜM

FiYAT

Indirimli ürün
WHIPPED WONDERLAND POWDER PUFF LIPPIE
Indirimli ürün
ELECTRO BRIGHTS MATTE LIP CREAM
ELECTRO BRIGHTS MATTE LIP CREAM
LİKİT MAT RUJ
24,99
TL
49,99
TL
Denebunu-10103
ÇOK SATAN
LIP LINGERIE
LIP LINGERIE
LİKİT MAT RUJ
80,00
TL
Indirimli ürün
LIQUID SUEDE CREAM LIPSTICK
LIQUID SUEDE CREAM LIPSTICK
LİKİT MAT RUJ
39,99
TL
80,00
TL
ÇOK SATAN
SOFT MATTE LIP CREAM
SOFT MATTE LIP CREAM
LİKİT MAT RUJ
70,01
TL
Indirimli ürün
MATTE LIPSTICK
MATTE LIPSTICK
MAT RUJ
34,99
TL
69,99
TL
120 TL Ve Üzeri Ücretsiz Kargo
Vegan-16051
ÇOK SATAN
SUEDE MATTE LIPSTICK
SUEDE MATTE LIPSTICK
MAT RUJ
80,00
TL
Vegan-16486
LIP LINGERIE PUSH UP LIPSTICK
Vegan-15715
ÇOK SATAN
POWDER PUFF LIPPIE LIP CREAM

Mat Ruj ile Dolgun Dudaklar

Sen de bir mat ruj aşığısın ve “mat ruj yokken biz ne yapıyorduk?” diye düşünmeden edemiyorsun, öyle değil mi? Mat ruj sevmek için pek çok nedenin var. Mat ruj sürerken dudak kalemi kullanmak zorunda değilsin. Likit mat ruj sürerken rujun ince aplikatörü sayesinde dudak çizginin üzerinden geçersin ve rujun sabitlendiği zaman sanki dudak kalemi sürmüşsün gibi durur. Bu da sana zaman kazandırır. Üstelik nude tonlardaki mat ruj, dudaklarını olduğundan daha büyük ve dolgun gösterir. Koyu renkli mat ruj uygulaması da parlak bitişli rujlara göre daha kolaydır. Çünkü mat rujlar, sürdükten çok kısa bir süre sonra sabitlendiği için etrafa bulaşma riski olmaz. İşte bu yüzden mat ruj her kadının makyaj çantasının vazgeçilmez bir parçasıdır! NYX’te her renkte ve her tonda, farklı bitişlere sahip yüzlerce mat ruj seçeneği bulunuyor. 

NYX’te Herkese Uygun Bir Ten Rengi Mat Ruj Var

Günlük makyajını tamamlayacak ve yaptığın her göz makyajına uyum sağlayacak bir ten rengi mat ruj arıyorsan, Soft Matte Lip Cream serisinden Zurich, Abu Dhabi, Cannes, Buenos Aires, Kyoto, Cyprus ve Stockholm renklerine mutlaka göz atmalısın! Kremsi yapısı ve opak dokusu sayesinde Soft Matte Lip Cream mat ruj dudaklarını kurutmaz. NYX’in ten rengi mat ruj seçenekleri arasında kadifemsi dokusu ve uzun süreli kalıcılığıyla herkesin favorisi olan Lip Lingerie mat likit ruj da var. NYX Lip Lingerie mat ruj serisinden Cashmere Silk, Lace Detail, Ruffle Trim, Satin Ribbon, Bedtime Flirt ve Babydoll mutlaka denemen gereken mat ruj renkleri arasında yer alıyor. Eğer mat ruj tercihini likit rujdan yana da değil de, klasik stick formda bir rujdan yana kullanmak istiyorsan, yoğun ve kremsi bir formüle sahip Suede Matte Lipstick ve kolay sürülebilen, uzun süre kalıcı Matte Lipstick'in nude tonlarına da bakmalısın.

Kırmızı Mat Ruj ile Tüm Dikkati Dudaklarına Çek

Kırmızı ruju, ister çok sade bir göz makyajı ile birlikte gündüz makyajında ister yoğun bir dumanlı göz makyajı ile gece çıkarken kullanabilirsin. Mat bitişli kırmızı rujları kullanmak, saten ve parlak bitişli kırmızı rujlara göre daha kolaydır. Çünkü mat ruj daha kalıcıdır ve sürerken sabitlendiği için sürmesi diğer ruj çeşitlerine göre daha basittir. O gün iddialı bir ruj süreceksen, kırmızı mat ruj diyelim, kırmızının ten rengine en çok yakışan tonunu bulman önemli. Herkese kırmızı ruj yakışır, ama eğer doğru tonu bulursan... 

Soğuk Alt Tonlu Kırmızı Mat Ruj Seçenekleri

Soğuk alt tonlu kırmızı mat ruj arıyorsan Liquid Suede Cream Lipstick’in Kitten Heels rengini, Soft Matte Lip Cream serisinden Amsterdam rengini, Suede Matte Lipstick’in Spicy rengini, Powder Puff Lippie Lip Cream serisinden Group Love rengini ve Matte Lipstick’in Eden rengini denemelisin. 

Kırmızı mat ruj ile uyumlu olabilecek tüm yüz makyajı ürünlerini incele !

Sıcak Alt Tonlu Kırmızı Mat Ruj Seçenekleri

Cildine sıcak alt tonlu kırmızı mat ruj daha çok yakışıyorsa, Matte Lipstick serisinden Perfect Red ve Alabama renkleri, Soft Matte Lip Cream serisinden Morocco rengi, Powder Puff Lippie Lip Cream’in Boy Tears rengi tam sana göre. Koyu kırmızı mat ruj ya da bordo mat ruj seviyorsan, Liquid Suede Cream Lipstick serisinden Cherry Skies rengine aşık olacaksın! Klasik formda bir bordo mat ruj kullanmak istiyorsan, Matte Lipstick Crazed ve Dark Era renklerine de bakabilirsin.

Pembenin Elli Tonu ile Etkile

Pembe öyle bir renktir ki, içinde biraz mor olursa iddialı, biraz şeftali olursa ağırbaşlı görünebilir. Neon tonlarda olursa çılgın ve toz pembe olursa her mekana uygun bir görünüm elde edebilirsin. İşte bu yüzden NYX’te herkes için bir pembe mat ruj var! Soft Matte Lip Cream serisinden Tokyo, İstanbul, Milan, Sydney ve Paris; Matte Lipstick serisinden Natural, Tea Rose, Angel, Sweet Pink, Audrey ve Whipped Caviar; Liquid Suede Cream Lipstick serisinden Pink Lust ve Tea & Cookies pembe mat ruj renkleri arasından tarzına en çok uyan pembe mat ruj rengini seçebilirsin.

Trend Alarmı: Metalik ve Mat Dudaklar

Sen de sezonun en trend dudak ürünlerinden biri olan metalik mat ruj seviyorsan, Glitter Goals Liquid Lipstick, dudaklarına folyo efekti verirken aynı zamanda tamamen mat bir görünüm sağlıyor. Eğer hangi metalik mat ruj rengini seçeceğine karar veremediysen, 12 farklı renkten oluşan Whipped Wonderland Soft Matte Metallic Lip Cream mat ruj seti tek kelimeyle mükemmel bir tercih. Şeker gibi capcanlı renkleri, yumuşak sürümü ve kalıcılığı ile göz dolduran bu mat ruj seti, mat ruj aşıkları için harika bir hediye olabilir. “Mat ruj seti istiyorum ama metalik mat ruj olmasın.” diyorsan, Soft Matte Lip Cream’in ve Lip Lingerie’nin üçlü setlerine bakabilirsin.

Dudak bakımın için ihtiyacın olan tüm ürünleri incele !