ULTIMATE SHADOW PALETTE

"Kolay göz makyajınasılyapılır?” diye merak ediyorsan, işte sana cevabı! NYX Professional Makeup Ultimate Shadow far paletleri, hem kolay hem de kusursuz görünen bir göz makyajı için çok kullanışlılar.Farlarınyüksek pigmentli oluşu ve sürerken kolay dağılıyorolmaları sayesinde, Instagram’da görüp beğendiğin o göz makyajlarınıartık kendin de kolayca yapabilirsin! 16 farklı far tonuna sahip Ultimate Shadow far paletlerinde, hem günlük hem de geceye yakışırdumanlı bir göz makyajı için ihtiyaç duyabileceğin tüm renkleri bir arada bulabilirsin. Makyaj.com editörlerinin favorisi olan bu far paleti ile en az makyaj artistleri kadar kusursuz bir sonuç elde edebilirsin.

SLIP TEASE FULL COLOR LIP LACQUER

Parlak rujlar her zaman yükselen bir trend! Eğer sen de makyaj trendlerini takip etmeyi seviyorsan, parlak bitişeve yoğun renk etkisine sahip bu likit rujları mutlaka denemelisin. Kırmızı, bordo, nude ve pembenin herkese yakışacaktonlarıyla toplam 24 renge sahip olan NYX Professional Makeup Slip Tease Full Color Lip Lacquer rujlarınistisnasız her tonu sana yakışacak! Makyaj.com editörlerinin önerisi olan bu likit parlak rujlar, dudakta yapışkan bir his bırakmadanyoğun renk veriyorlar ve uzun süre de kalıcılar!

#THISISEVERYTHING LIP BALM

Dudak bakımı olmadan olmaz! Sen de Makyaj.com editörleri gibi birer ruj bağımlısıysan,#THISISEVERYTING Lip Balm’ı da en az onlar kadar seveceksin demektir. Rujunun bitişi ister mat olsun ister parlak, nemlenmiş ve pürüzsüz görünen dudaklarında her zamankinden daha kusursuz görüneceğine emin olabilirsin. Dudakları iyi bir şekilde nemlendiren bu dudak balmı, tek başınadoğal bir bitişverdiği gibi rujdan önce de uygulanabiliyor. Üstelik vanilya-kiraz kokusu ise iştahaçıcı cinsten!

BORN TO GLOW LIQUID ILLUMINATOR (3 adet sku olabilir)

Taa uzaklardan görünen ve “Ben buradayım!” diyen bir aydınlatıcıya hangimiz “Hayır” diyebiliriz ki? Hem günlük makyajında, hem de en özel gün makyajında bile ışıltını ön plana çıkaracak Born to Glow likit aydınlatıcı, kremsi formülü ile ciltte çok kolay dağılıyor.Parmaklarınlakolaylıkladağıtabileceğin bu likit aydınlatıcı ile yüzünün yüksek noktalarınaışıltı katabilir, aydınlık bir ten makyajı için fondötenine karıştırabilir,hatta “Glowy” bir ten için makyaj bazı olarak bile kullanabilirsin! Makyaj.com editörlerinin favorisi olan Born To Glow likit aydınlatıcı,doğal ve güçlü bir ışıltı için ideal.

THATS THE POINT EYELINER

Kusursuz kuyruklu bir eyeliner, asla hayal değil! Hatta öyle ki, ince bir eyelinerdan grafik eyelinera, nasıl bir göz makyajı istiyorsan, ona göre bir eyeliner tercih edebilirsin. Soru: Kolay eyeliner nasıl çekilir? İse,cevabımız: That’s The Point eyeliner. Kesik, nokta, ince, kalın... Tüm eyeliner çeşitleri ile yaratıcılığınasınırkoymadan kolay eyeliner çekmek için daha iyisi yok! Eğer göz şekline göre nasıl eyeliner çekmen gerektiğiniöğrenmek istersen de, Makyaj.com editörlerinin önerilerine kulak verebilirsin.

TOTAL CONTROL DROP FOUNDATION

Yüksek kapatıcı bir fondötenle porselen ten makyajı mi yoksa hafif kapatıcılıkladoğal-mat bir ten makyajımı?Total Control Drop Foundation ile ten makyajınınnasılgörüneceği tamamen sana kalmış.İncecikyapısı ve damlalıklı aplikatörü sayesinde bu fondötenin kapatıcılığınıdilediğin gibi artırabilirsin. 1-2 damla ile hafif kapatıcılık, 3-4 damla ile orta kapatıcılık, 5 ve fazlası ile de yüksek kapatıcılık elde edebilirsin. Üstelik bu fondötenin yapısı o kadar hafif ki, anında ciltte dağılıyor ve kadife gibi mat bir görünüm veriyor. Makyaj.com editörlerinin “En iyi fondöten” önerilerinden biri olan Total Control Drop Foundation, makyaj çantandaki favorilerinden biri olmaya aday.

PRO BLENDING BRUSH - No: 16

Makyaj artistleri göz makyajlarınınasıl bu kadar kusursuz yapabiliyorlar diye düşünüyorsan,işinsırrınıverelim: İyi bir far karıştırmafırçası ile sen de profesyoneller gibi bir göz makyajı yapabilirsin. Pro Blending Brush No:16 da tam aradığın far karıştırmafırçası! Farlarda doğalgeçişler ve yumuşak etkiler elde etmek istiyorsan, bu far fırçasına sonuna kadar güvenebilirsin. Özellikle gözün katlanma bölgesinde yumuşak bir geçişelde etmek için bu fırçadanbaşkasınaihtiyacın olmayacak, birkaç yuvarlak hareket ve tamam: Kusursuz göz makyajınhazır!