Toplam 5 Ürün Gösteriliyor
MAKYAJ SÜNGERİ

FiYAT

COMPLETE CONTROL BLENDING SPONGE
COMPLETE CONTROL BLENDING SPONGE
MAKYAJ SÜNGERİ
59,99
TL
PRECISION BLENDING SPONGE
PRECISION BLENDING SPONGE
MAKYAJ SÜNGERİ
59,99
TL
TEAR-DROP BLENDING SPONGE
TEAR-DROP BLENDING SPONGE
MAKYAJ SÜNGERİ
59,99
TL
PRO BEAUTY WEDGES
PRO BEAUTY WEDGES
KÜÇÜK MAKYAJ SÜNGERİ
59,99
TL
FLAWLESS FINISH BLENDING SPONGE
FLAWLESS FINISH BLENDING SPONGE
MAKYAJ SÜNGERİ
69,99
TL

Makyaj Süngeri 

Özgürlüğün, yaratıcılığın ve farklı renklerin adresi Los Angeles ta kurulan NYX Cosmetics, kusursuz bir makyaj için makyaj severlere ihtiyacı olan her şeyi sunuyor. Mükemmel kapatıcılık sağlayan fondötenleri, gözlerini ışıl ışıl bir makyaja hazırlayan aydınlatıcıları, pürüzsüz bir görünüm sağlayan kapatıcıları ve rengârenk allıklarıyla makyaj yapmayı sevenlerden tam puan alan NYX Cosmetics, makyaj süngeri çeşitleriyle de ten makyajında fark yaratıyor. Doğru ve kaliteli makyaj uygulamasının en az kaliteli makyaj malzemesi seçimi kadar önemli olduğunu bilen NYX Cosmetics uzmanları, üretilen her ürünle kusursuz bir look elde etmen için uğraşıyor. Fondöten süngeri ve pudra süngeri olarak kullanabileceğin NYX Cosmetics makyaj süngerleri, özel tasarlanmış ince ucuyla ve yumuşacık dokusuyla makyajını pürüzsüz gösterecek en iyi makyaj süngeri deneyimini yaşatıyor.  

Tüm Cilde Eşit Dağılan Pürüzsüz Makyaj 

Sünger yapıdaki makyaj malzemeleri, likit ve krem formundaki fondötenlerin cildine eşit şekilde dağılmasını sağlıyor. Bu makyaj süngerleri, fondötenin fazlasını emip içine hapsederek yüzüne yeterli miktarda ürünün dağılmasına yardımcı oluyor. Cildine hiçbir zarar vermeyen, aksine yumuşacık dokusuyla hafif masaj yapan makyaj süngeri, fondötenin cildinde kusursuz görünmesinde pay sahibi. Yüzündeki renk eşitsizliklerini dengeleyen ve en ince kıvrımlara bile ulaşarak fondötenin yüzünde birikmesini engelleyen makyaj süngeriyle uygulanan makyaj malzemeleri, cildini ışıl ışıl ve pürüzsüz gösteriyor. Aynı zamanda pudra, kapatıcı ve aydınlatıcı uygulamasında da kullanabileceğin makyaj süngeri sayesinde birbirinden farklı makyaj ürünleri de cildinde eşit miktarda karışarak kusursuz bir görünüm elde etmeni sağlıyor.  

Kolay Uygulama Sağlayan Özel Uçlar  

NYX Cosmetics makyaj süngerleri, yumuşak dokusu ve özel tasarlanmış şekliyle mükemmel makyaj için makyaj çantalarının vazgeçilmez ürünlerinden biri. Yüzünün şekli ve kıvrımları dikkate alınarak tasarlanan makyaj süngerlerinin ince ucu, makyajının en ince kıvrımlara bile ideal şekilde uygulanmasına yardımcıdır. Tabii bu sırada da elinin rahatça hareket etmesini ve makyajını kolayca uygulanmasını sağlıyor. Göz çevresi için tercih edebileceğin küçük ve ince uçlu fondöten makyaj süngerleri veya makyajının son rötuşlarını kolayca uygulamanı sağlayan küçük fondöten süngerleri, makyajının her aşamasında rol oynuyor. Özellikle büyük ve dik - yassı uçlu makyaj süngeri, pudra süngeri olarak da kullanılabiliyor. Makyaj süngerinin inceliğine - kalınlığına ya da büyüklüğüne - küçüklüğüne göre değişen makyaj süngeri fiyatları da her bütçeye uygun seçenekler sunuyor. Her uygulamada elini rahatça kullanmana izin verdiği için, makyaj süngerlerini pudra süngeri olarak da kullanabilir ve makyaj çantanın tüm ihtiyaçlarını karşılayarak tasarruf da edebilirsin.  

Her Yaşa ve Cilt Tipine Uygun  

NYX Cosmetics makyaj süngerleri, Los Angeles ın renkli ve özgür dünyasını yansıtırken herkese uygun seçenekleri makyaj severlere sunmayı da unutmuyor! Hareketli, yoğun ya da hafif, günlük bir makyaj... Tercihin ne olursa olsun, NYX Cosmetics makyaj süngeri fiyatları kusursuz makyaj için ihtiyacını karşılıyor. Her yaştan, farklı cilt tipine sahip kadının beklentisine uygun üretilen NYX Cosmetics makyaj malzemeleri, aynı kaliteyi makyaj süngerlerinde de koruyor. Yağlı, kuru veya karma cilt tipine sahip her kadının kullanabileceği makyaj süngerleri, yumuşak dokuda olduğu için sivilceli ciltleri de fırça hasarlarından koruyor. Hafif tampon hareketlerle uygulandığında cilde masaj yapan ve zedelemeden tüm ürünün eşit miktarda yayılmasını sağlayan NYX Cosmetics makyaj süngerleri düzenli aralıklarla temizlenebiliyor. Özgün şekilleri nedeniyle makyaj malzemesinin bir bölgede toplanmasını da engelleyen makyaj süngerleri, su ve uygun temizleyici malzemelerle temizlenerek uzun süre kullanılabiliyor. Renk uyumuyla göz dolduran ve makyajının her aşamasında görev alan NYX Cosmetics makyaj süngerleri, harika bir görünüm elde etmende senin yanında!