Toplam 14 Ürün Gösteriliyor
MAKYAJ SABİTLEYİCİ

KAPATICILIK

FORMÜL

GÖRÜNÜM

FiYAT

MAKYAJ SABİTLEYİCİ

Makyaj Sabitleyiciler

MAKEUP SETTING SPRAY MINI - MATTE
MAKEUP SETTING SPRAY MINI - MATTE
MİNİ MAKYAJ SABİTLEYİCİ SPREY
25,99
TL
Denebunu-15813
HIGH DEFINITION FINISHING POWDER MINI
HIGH DEFINITION FINISHING POWDER MINI
SIKIŞTIRILMIŞ PUDRA
25,99
TL
Denebunu-10418
ÇOK SATAN
MAKEUP SETTING SPRAY
MAKEUP SETTING SPRAY
MAT MAKYAJ SABİTLEYİCİ SPREY
69,99
TL
MAKEUP SETTING SPRAY MINI - DEWY
MAKEUP SETTING SPRAY MINI - DEWY
MİNİ MAKYAJ SABİTLEME SPREYİ
25,99
TL
Vegan-10420
MAKEUP SETTING SPRAY
MAKEUP SETTING SPRAY
IŞILTILI MAKYAJ SABİTLEYİCİ SPREY
69,99
TL
Denebunu-16491Yeni ürün
BARE WITH ME PRIME SET REFRESH SPRAY
BARE WITH ME PRIME SET REFRESH SPRAY
TAZELEYİCİ MAKYAJ SPREYİ
69,99
TL
120 TL Ve Üzeri Ücretsiz Kargo
Vegan-9789
HIGH DEFINITION FINISHING POWDER
HIGH DEFINITION FINISHING POWDER
SIKIŞTIRILMIŞ PUDRA
71,99
TL
Indirimli ürün
HOLOGRAPHIC HALO FINISHING POWDER
HOLOGRAPHIC HALO FINISHING POWDER
AYDINLATICI PUDRA
44,99
TL
89,99
TL
Vegan-10765
STUDIO FINISHING POWDER
STUDIO FINISHING POWDER
SABİTLEYİCİ TOZ PUDRA
71,99
TL
BLOTTING PAPER
BLOTTING PAPER
YAĞ EMİCİ MENDİL
39,99
TL
Vegan-10304
MINERAL FINISHING POWDER
MINERAL FINISHING POWDER
TOZ PUDRA
71,99
TL
Vegan-16299
CAN'T STOP WON'T STOP SETTING POWDER
CAN'T STOP WON'T STOP SETTING POWDER
SABİTLEYİCİ TOZ PUDRA
109,99
TL
İndirimli Ürünler
Vegan-10437
NOFILTER FINISHING POWDER
Vegan-11480Indirimli ürün
SFX SETTING POWDER
SFX SETTING POWDER
SABİTLEYİCİ TOZ PUDRA
45,99
TL
89,99
TL

Makyaj Sabitleyici 

Profesyonel makyajlarda kullanılarak popülerleşen ve artık günlük makyajlarda bile kullanılan makyaj sabitleyici pudra ve spreyler, gün boyu makyajının yapıldığı 

andaki güzelliğinde kalmasına yardımcı olur. Sıcaktan akan ürünler, canlılığını kaybeden renkler, dağılan makyaj malzemeleri, yerini yeni tazelenmiş gibi görünen bir makyaja bırakır. Makyaj sabitleyici spreyler, matlaştırma gibi ekstra özelliklere sahip çeşitler de bulundurur. Sen de makyaj sabitleme ürünlerini yakından tanımak istersen, detaylı bilgiye bu yazıda ulaşabilirsin.  

Makyaj Sabitleyici Sprey Nedir?  

Makyajın cilde tutunmasına, ilk anki performansını korumasına, uzun süre kalıcı olmasına yarayan makyaj ürünüdür. Makyaj sabitleyiciler sprey veya kompakt formda bulunabilir. Makyajın 

sonunda, cilde sıkılarak işlemi gerçekleştirir. Makyajın son aşamasını oluşturan ürünler, sıcak havalarda ve yoğun günlerde özellikle tercih edilir. Bu ürünler sayesinde gün içinde makyaja rötuş yapmaya gerek kalmaz. 

Makyaj Sabitleyici Pudra Nedir?  

Sabitleyici pudralar transparan özelliklidir. Ciltte saatler içinde oluşacak sebumu, nemi ve teri emerek makyajın sabit kalmasına yardımcı olur. Pudralar ışıltı 

eklentisi ile çeşitlenebilir. Günün her anı taze ve temiz görünüm sağlayan sabitleyiciler ciltte ağırlık yapmaz.  

Makyaj Sabitleyici Sprey ve Pudra Çeşitleri Nelerdir? 

Makyaj sabitleme spreyi ürünleri transparandır ve ciltte iz bırakmaz. Ürünler, ekstra nemlendirme özelliği, güneş koruma faktörü ve matlaştırma efekti sunarak çeşitlenir. Islak veya mat bitişli sabitleyiciler bulman mümkün. Islak bitişli ürünler aydınlık makyaj sevenlere hitap ederken matlaştırıcı etkili olanlar ise cildi yağlı olanların ve mat görünüm sevenlerin tercihidir. Makyaj sabitleyiciler içinde, hiçbir hayvansal katkı bulundurmayan ve hayvanlar üzerinde test edilmeyen vegan formüllü ürünler de bulunur. Hayvan haklarına saygı ile üretilen vegan kozmetikler ürünleri çeşitlendirir.  

Makyaj Sabitleyici Nasıl Kullanılır? 

Makyaj sabitleyici, yüz, göz ve dudak makyajları bittikten sonra uygulanır. Cilde 15 cm. kadar mesafeden sıkılan spreylerin kuruması için birkaç saniye beklemek yeterlidir. Pudraları ise uygun bir sünger veya fırça yardımı ile sürebilirsin. Bitirme 

ürünü olan sabitleyiciler, ciltte iz bırakmayacak kadar transparan olduğundan uygulaması da oldukça kolaydır.   

Makyaj Sabitleyici Nasıl Seçilir? 

Makyaj sabitleyici seçerken alışkanlıklarını, bütçeni, makyaj zevkini göz önünde bulundurmalısın. Eğer sürekli mobil bir yaşam sürüyorsan, çantada taşınabilir mini boy sabitleyicilerden bir tane edinebilirsin. Mat bitişlerden hoşlananlardansan ve mat, ıslak makyaj sevenlerdensen, ıslak bitirişli sabitleyiciler tercih edebilirsin. Makyaj sabitleyici fiyat etiketleri ile her bütçeye uygun alternatif bulundurur.

 NYX Cosmetics ürünleri fiyat-kalite dengesini karşılar. Makyajı tazeleme gereksinimini ortadan kaldırdığı için, diğer makyaj ürünlerinden ekonomi yapmana yardım eden sabitleyicileri seçerken makyaj alışkanlıklarını da göz önünde bulundurmalısın. Pudra veya sprey formdaki sabitleyicilerden en kolay kullanabileceğin ürünü hemen sepete atarak makyaj çantanın eksiklerini tamamlayabilirsin. Uzun süre makyajı koruyan ürünler içinden ekstra güneş korumalı, nemlendirici etkili alternatifleri de inceleyebilirsin. İhtiyaçların doğrultusunda seçeceğin sabitleyicileri kıyaslayarak kendine en uygun ürünü bulabilirsin.  

NYX Cosmetics Make Up Setting Makyaj Sabitleyiciler  

NYX Cosmetics Make Up Setting serisi, sana çeşit çeşit sabitleyici ürün sunar. Her ten rengine ve tipine uygun olan ürünler, hem toz hem de sprey çeşitler bulundurur. Işıltılı veya mat sabitleyiciler seri içinde mevcut. Setting ürünlerini kolaylıkla uygulayarak cildinde makyajın bozulmadan durmasını sağlayabilirsin. En iyi makyaj sabitleyici sprey ve pudralar arasında sayılan NYX Cosmetics ürünleri ile makyajının güzelliğini koruyabilir, NYX Cosmetics çatısı altındaki vegan ürünleri de kolaylıkla bulabilirsin.  

Hem özel günlerde hem de günlük makyajda kullanabileceğin sabitleyiciler makyajda primer etkisi yapar. Sen de sabitleyicileri deneyerek bulaşan fondötenlere, sürekli tazelenen allıklara, cilt kusurlarına dolan pudralara veda edebilir, makyajından her an emin olabilirsin.