Toplam 11 Ürün Gösteriliyor
Likit Ruj

KAPATICILIK

FORMÜL

GÖRÜNÜM

FiYAT

Likit Ruj

Likit Ruj

Vegan Makyaj Ürünleri Kategorisi
SHINE LOUD HIGH SHINE LIP COLOR
SHINE LOUD HIGH SHINE LIP COLOR
DUDAK PARLATICISI
24 RENK
139,99
TL
Vegan Makyaj Ürünleri Kategorisi
SOFT MATTE LIP CREAM
SOFT MATTE LIP CREAM
LİKİT MAT RUJ
46 RENK
99,99
TL
BUTTER GLOSS
BUTTER GLOSS
DUDAK PARLATICISI
41 RENK
89,99
TL
Indirimli ürün
HELLO NYX! NYX PROFESSIONAL MAKEUP TANIŞMA SETİ
HELLO NYX! NYX PROFESSIONAL MAKEUP TANIŞMA SETİ
TANIŞMA SETİ
2 RENK
87,99
TL
109,99
TL
FILLER INSTINCT PLUMPING LIP POLISH
FILLER INSTINCT PLUMPING LIP POLISH
DOLGUNLAŞTIRICI ETKİLİ DUDAK PARLATICI
6 RENK
74,99
TL
likit-ruj
Vegan Makyaj Ürünleri Kategorisi
LIP LINGERIE
LIP LINGERIE
LİKİT MAT RUJ
24 RENK
89,99
TL
LIP LINGERIE GLOSS
LIP LINGERIE GLOSS
DUDAK PARLATICISI
8 RENK
89,99
TL
LIP LINGERIE GLITTER
LIP LINGERIE GLITTER
IŞILTILI DUDAK PARLATICISI
8 RENK
89,99
TL
Vegan Makyaj Ürünleri Kategorisi
LIP LINGERIE SHIMMER
LIP LINGERIE SHIMMER
DUDAK PARLATICISI
8 RENK
89,99
TL
Vegan Makyaj Ürünleri Kategorisi
DIAMONDS & ICE, PLEASE! LIP LINGERIE TRIO
DIAMONDS & ICE, PLEASE! LIP LINGERIE TRIO
LİKİT MAT RUJ 
1 RENK
199,99
TL
likit-ruj
2 ME, LUV ME BUTTER GLOSS DUO
2 ME, LUV ME BUTTER GLOSS DUO
DUDAK PARLATICISI
2 RENK
159,99
TL

NYX Cosmetics Likit Ruj Çeşitleri

Sıvı ağırlıklı formu ve özel aplikatörleri sayesinde kolaylıkla uygulanabilen ve uzun süre dudaklarda kalan likit rujlar, her makyaj severin çantasında taşıdığı ürünler arasında.  Eğer sen de dudaklarını ön plana çıkararak çarpıcı bir görünüm elde etmek ya da nude tonların yarattığı doğal duruşu parlak dokunuşlarla beslemek istiyorsan, çok geç olmadan NYX Cosmetics koleksiyonlarıyla tanışmalısın! 

NYX Cosmetics likit ruj koleksiyonları arasında günün her saatine uyum sağlayabilecek, her türden kombini mükemmel bir şekilde tamamlayabilecek benzersiz ürünler var. Onlarca renk seçeneği sunan ve hem mat hem de parlak formlu ürünler bulunan koleksiyonlarla dudaklarını içinden geldiği gibi renklendirebilirsin!

Parlak Likit Ruj Çeşitleri

NYX Cosmetics parlatıcı ruj çeşitleri ile gece gündüz fark etmeden cildinin ışığını ortaya çıkarabilirsin. Dudaklarına parlak dokunuşlar ekleyen uzun süre kalıcı likit rujlarla enerjin hep yüksek olacak!

En iyi dudak parlatıcısı denildiğinde akla ilk gelen ürünlerden biri olan NYX Cosmetics Butter Gloss ile hem ışıltılı hem de renkli dudaklara sahip olabilirsin. Özel formülü sayesinde dudakları nemlendirerek renklendiren ruj, yapışkan bir his bırakmaz ve yumuşacık dokusunu gün boyu korur.

NYX Cosmetics’in en sevilenlerinden biri olan Lip Lingerie Shimmer ile parlaklığıyla gözleri alan harika dudaklara kavuşabilirsin. Kremsi dokusu ve ıslak görünümüyle duruşuna çekicilik katacak bu likit rujun 9 farklı tonu arasından stiline en uygun olanı seç, ister tek başına istersen de mat rujuna ışıltı katmak için kullan. Karar senin!

Metalik Likit Ruj Çeşitleri

Metalik rujlar makyajın en cool tamamlayıcıları. Hem karizmatik hem de fresh bir duruş sunan metalik rujlarla sen de tarzına özgün dokunuşlar yapabilirsin.

NYX Cosmetics Cosmic Metals Lip Cream’in birbirinden canlı ve ışıltılı tonları seninle tanışmayı bekliyor! Özel formlu aplikatörü hatasız uygulama imkanı sunan bu likit ruj, formülündeki yoğun pigmentler sayesinde can alıcı renkleri yalnızca tek bir seferde dudaklarına taşır.  Dudağı kurutmadan hızlıca sabitlenen Cosmic Metals Lip Cream asla yapış yapış bir his bırakmaz.

Metalik rujların duruşuna vurgunsan ama mat bir bitiş arıyorsan, senin ürünün NYX Cosmetics Liquid Suede Metallic Matte! Uzun süre kalıcı formülünü mat bir doku ve metalik tonlarla tamamlayan bu likit rujun dudaklarında yarattığı hisse hayran kalacaksın. 12 farklı tonuyla her kombine uyum sağlayabilen bu ürünle dudaklarına yumuşak bir dokunuş yapabilir, iddialı görünümünü metalik renklerle tamamlayabilirsin.

Mat Likit Ruj Çeşitleri

NYX Cosmetics likit mat ruj çeşitleri mat bitişli makyajın etkileyici duruşunu likit formlu rujların uzun süre kalıcılığıyla buluşturuyor. Sen de gün boyunca dudaklarında kalan ve seni makyaj tazeleme derdinden kurtaracak NYX Cosmetics mat likit ruj çeşitleriyle makyajına seviye atlatabilirsin.

NYX Cosmetics’in kült serilerinden biri olan Soft Matte Lip Cream ile dudaklarını mat tonların çekiciliğiyle buluşturabilirsin. En açık nude renklerden en koyu bordo ve hatta lacivertlere kadar uzanan geniş renk paletiyle seni özgürleştiren Soft Matte Lip Cream’in opak dokusuna ve kolay sürülebilen kremsi yapısına bayılacaksın.

Vegan formülü ve kadifemsi yapısıyla ön plana çıkan NYX Cosmetics Lip Lingerie serisiyle istersen günlük makyajını hareketlendirebilir istersen de gece kombinlerinin duruşunu güçlendirebilirsin. Klasik natürel tonlardan başlayan ve çikolata kahveye kadar uzanan göz alıcı renkleri arasından dilediğini seçebileceğin bu ruj ile mükemmel matlığı gün boyu dudaklarında hissedebilirsin.

Dudak Parlatıcısı (Lip Gloss) Çeşitleri

Dudaklarında daha ıslak ve ışıltılı bir görünüm yakalamak istiyorsan, renkli ya da şeffaf dudak parlatıcısı çeşitlerini tercih edebilirsin. Aradığın farklı ton ve formdaki ürünleri NYX Cosmetics Lip Gloss çeşitleri arasında bulabilirsin.

NYX Cosmetics dudak parlatıcısı koleksiyonunun en sevilenlerinden biri olan, Filler Instinct Plumping Lip Polish ile dudakların çok daha dolgun ve parlak görünecek! Özel formülüyle dudakları nemlendiren ve daha dolgun bir forma ulaştıran bu ürünün şeffaf tonunu seçerek renksiz dudak parlatıcısı şeklinde de kullanabilirsin. Dilersen 6 farklı ışıltılı renk tonundan birini tercih ederek dudaklarına çekicilik katabilirsin.

NYX Cosmetics Duo Chromatic Lip Gloss dudaklarda yapışkan bir iz bırakmaz ve özel aplikatörü sayesinde kolaylıkla uygulanabilir. Özel formülü sayesinde dudakları daha aydınlık ve parlak bir forma ulaştıran bu ürün, yansımalı bir etki bırakır. Duo Chromatic Lip Gloss’u dilersen tek başına kullanabilir, dilersen de sevdiğin rujun üzerine uygulayarak parlak ve holografik bir etki yaratabilirsin.

NYX Cosmetics seni her bütçeye uygun dudak parlatıcısı fiyatları, her tarzın tamamlayıcısı olabilecek mat rujları ve dudakları hareketlendiren parlak likit ürünleriyle tanışmaya davet ediyor! Sen de dilediğin zaman likit rujların renkli ve çekici dünyasını keşfe çıkabilir, dudak makyajını tamamlayacak dudak kalemi çeşitlerini istediğin an inceleyebilirsin.