Toplam 13 Ürün Gösteriliyor
KONTÜR & BRONZER

KAPATICILIK

FORMÜL

GÖRÜNÜM

FiYAT

KONTÜR & BRONZER

Kontur & Bronzer Çeşitleri

Yeni ürün
HIGH GLASS ILLUMINATING POWDER
HIGH GLASS ILLUMINATING POWDER
AYDINLATICI TOZ PUDRA
69,99
TL
Vegan-10783
SCULPT & HIGHLIGHT FACE DUO
SCULPT & HIGHLIGHT FACE DUO
LİKİT KONTÜR & AYDINLATMA ÜRÜNÜ
100,00
TL
Indirimli ürün
CONTOUR INTUITIVE PALETTE
CONTOUR INTUITIVE PALETTE
FAR & KONTÜR PALETİ
69,99
TL
139,99
TL
Vegan-15654
ÜCRETSİZ KARGO!
HIGHLIGHT & CONTOUR CREAM PRO PALETTE
HIGHLIGHT & CONTOUR CREAM PRO PALETTE
KREM KONTÜR & AYDINLATMA PALETİ
160,00
TL
Indirimli ürün
STROBE OF GENIUS PALETTE - WARM
STROBE OF GENIUS PALETTE - WARM
ALLIK & AYDINLATICI PALETİ
69,99
TL
139,99
TL
Vegan-10278
MATTE BODY BRONZER
MATTE BODY BRONZER
BRONZ PUDRA
80,00
TL
120 TL Ve Üzeri Ücretsiz Kargo
Vegan-11219
ÇOK SATAN
WONDER STICK
WONDER STICK
STICK KONTÜR & AYDINLATMA
100,00
TL
Vegan-11303
ÜCRETSİZ KARGO!
HIGHLIGHT & CONTOUR PRO PALETTE
HIGHLIGHT & CONTOUR PRO PALETTE
KONTÜR & AYDINLATMA PALETİ
160,00
TL
CONCEAL, CORRECT, CONTOUR PALETTE
CONCEAL, CORRECT, CONTOUR PALETTE
KAPATICI PALETİ
100,00
TL
3 STEPS TO SCULPT
3 STEPS TO SCULPT
KONTÜR & AYDINLATMA PALETİ
100,00
TL
Indirimli ürün
BORN TO GLOW ILLUMINATING POWDER
BORN TO GLOW ILLUMINATING POWDER
AYDINLATICI TOZ PUDRA
39,99
TL
79,99
TL
Vegan-16478
CALIFORNIA BEAMIN' FACE & BODY BRONZER
İndirimli Ürünler
Indirimli ürün
AWAY WE GLOW ILLUMINATING POWDER
AWAY WE GLOW ILLUMINATING POWDER
AYDINLATICI & ALLIK PALETİ
39,90
TL
84,99
TL

Kontür & Bronzer Ürünleri ile Çekici Yüz Hatları

Yüzün belirli kısımlarını aydınlatıp, belirli kısımlarını koyu kapatıcı veya bronzer ile gölgelendirerek yüz hatlarını belirginleştirmek istediğini duyar gibiyiz. İşte bunun cevabı kontür makyaj! Eğer yüz tipini biliyorsan, doğru ürünlerle doğal ve çekici bir görünüme kavuşabilirsin. Aynaya tam karşıdan bakıp kontür uygulamak istediğin noktayı belirlemen gerek. En önemli nokta ise kontürü elmacık kemiklerinin tam altına uygulamak ve aydınlatıcı sürülecek yerlerin üzerine gelmemesini sağlamaktır. İşlem belirgin olsun diyorsan, cilt renginin iki ton koyusu olan bir ürün kullanmak kontürleme açısından gereklidir. NYX Cosmetics, birbirinden etkileyici kontür ve bronzer ürünleriyle doğal ama göz alıcı şekilde yüzünün cazibesini ortaya çıkarır. İster mat ister ışıltılı... NYX Cosmetics seni bekliyor!

Kontür ve Bronzer Çeşitleri Nelerdir?

Profesyonel kontür ve bronzer çeşitleriyle yüz hatlarını profesyoneller gibi belirginleştir! Arzu ettiğin her türlü forma sahip kontür makyaj malzemeleri ile NYX Cosmetics makyajını mükemmelleştirir. Ten makyajını ısıtmak, daha sıcak göstermek için aradığın kontür makyaj seti çeşitlerini hemen keşfedebilirsin.

Pudra kontür, içeriği sayesinde yağlı ciltlerde dahi kusursuz görüntüye olanak tanır. Yüksek pigmentasyonu sayesinde çok fazla ürün kullanımına gerek kalmadan yüksek verim sağlar. NYX Cosmetics Matte Bronzer serisi, içinde ışıltı barındırmayan, günlük kullanıma uygun bronzer&39;dır, Matte bronzer içeriği sayesinde yağlı ciltlerde dahi kusursuz görüntü elde edilmesine yardım eder, Beş farklı renk barındıran bu bronzer&39;ı istediğin zaman istediğin her rengi elde etmek için kullanabilirsin. Bir tarafı ayna bir tarafı bronzer olan bu ürün, yanından ayıramayacağın en iyi bronzer olacak!

Krem kontür, kolayca uygulanır ve doğal bir şekilde dağılır. Kremsi yapısı ile aynı zamanda kalıcılığı da arttırır. Kontür paleti seti ise aradığın özellikte renk tonlarını bir arada barındırarak kremsi dokusu sayesinde kolayca uygulanır. "Kontür paleti nedir?" dediğini duyar gibiyiz... NYX Cosmetics Highlight & Contour Cream Pro Palette, kontür işlemi için hazırlanmış profesyonel ve kapsamlı bir kontür paletidir. Koyu renkleri ile yüzünde geri plana atmak istediğin yerleri koyulaştırabilir, açık renklerle vurgulamak istediğin yerleri ön plana çıkarabilirsin. NYX Cosmetics, sahip olduğu uygun kontür paleti fiyatları sayesinde sana makyajı sevdirecek!

Stick kontür, bir tarafı yüzünü boyutlandırmak için krem mat kontür, diğer tarafı ise aydınlatmak için açık krem rengi aydınlatıcı içeren kontür çeşididir. Vegan formüle sahip NYX Cosmetics Wonder Stick, kolayca uygulanır ve doğal bir şekilde dağılır. Bu kontür stick serisi, her cilt tonuna uygun 4 farklı renkte mevcuttur.

Likit kontür, hatları belirginleştirir ve ihtiyaç duyduğun her zaman her yere ışıltı katar. Pürüzsüz ve kadifemsi yapısı ile cilde doğal bir görünüm kazandırır. Uyumlu halde sunulan altı renk kombinasyonundaki çift uçlu likit ürünün bir ucunu belirginleştirmek için kontür yapmak, diğer ucunu aydınlatmak için kullanabilirsin. 

 

Yüz Tipine Göre Kontür Teknikleri

Elmas yüz şekline sahipsen, elmacık kemiklerinin hemen altındaki alana kulaklarından başlayarak yanakların ortasına kadar gelen bölüme kontür uygulaman gerekir. Vurgulamanın önemli olduğu yerler, gözleri aydınlatmak için bir ters üçgen şeklinde gözlerin hemen altına, kaşların hemen altındaki kaş kemiği ve yüz şekli dolayısıyla dar olan alanları genişletmek amacıyla alnının ve çenenin ortasına vurgu yapabilirsin.

Kalp yüz şekline sahipsen, yüzünün alt ve üst bölümündeki dengeyi sağlayabilmek için, alnının iki yanından başlayarak yanaklara doğru uzanan bölümüne, elmacık kemiklerinin alt bölümüne, kulak hizasından başlayarak yanakların ortasına kadar ve çenenin en uç bölümündeki geniş U şeklindeki alana, çene sivriliğini yumuşatmak için uygulama yapmalısın. Gözlerini aydınlatmak için bir ters üçgen şeklinde gözlerin hemen altına, kaşların hemen altındaki kaş kemiğine ve dar olan alanları genişletmek amacıyla alnının ortasına dik, oval bir şekilde vurgu yapabilirsin.

Dikdörtgen ve uzun yüz şekline sahipsen, tüm üst saç çizgisi boyunca, alın genişliğini kapatacak bir yanılsama yaratmak ve çenenin en alt ve sivri bölümüne, daha yuvarlak yüz yanılsaması yaratabilmek için uygulanır. Aynı zamanda elmacık kemiklerinin alt bölümüne, kulak hizasından başlayarak yanakların ortasına kadar da uygulanır. Gözleri aydınlatmak için, bir ters üçgen şeklinde gözlerin hemen altına ve kaşların hemen altındaki kaş kemiği boyunca vurgu yapılır.

Profösyonellerin Seçimi makyaj ürünlerini incelemek için tıklayın.

Oval yüz şekline sahipsen, alın bölgesindeki genişliği birazcık daraltmak için, alnın iki yan bölgesine az miktarda uygulama yapman gerek. Elmacık kemiklerinin hemen altındaki alana kulaklarından başlayarak yanakların ortasına kadar gelen bölüme de uygulama yapman kontürünü kusursuz kılacak. Gözleri aydınlatmak için, bir ters üçgen şeklinde gözlerin hemen altına ve kaşların hemen altındaki kaş kemiği boyunca vurgu yapabilirsin. Alnının ortasına dairesel şekilde ve çenenin ortasına yatay oval şekilde vurgulama yapmak doğru kontürü elde etmeni sağlar.

Kare yüz şekline sahipsen, keskin hatları yumuşatmak, alın genişliğini azaltmak ve daha dar görünmesini sağlamak için, saç çizginden başlayarak alnın iki yanına geniş bir alan şeklinde ve çene bölümündeki keskin hatları yumuşatmak ve daha dar görünmesini sağlamak için çene çizgisi boyunca çenenin her iki tarafına oval bir şekilde uygulama yapman önemli. Ek olarak elmacık kemiklerinin alt bölümüne, kulak hizasından başlayarak yanakların ortasına kadar kontür yapman yüz şekline uygun kontürlemeyi sağlar. Gözleri aydınlatmak için, bir ters üçgen şeklinde gözlerin hemen altına ve kaşların hemen altındaki kaş kemiği boyunca vurgu yapılmalı. Çenenin ve alnının ortasına oval bir şekilde kontür yaparak vurgulama gerçekleştirebilirsin.

Tüm indirimli makyaj ürünlerini incelemek için tıklayın.