Toplam 7 Ürün Gösteriliyor
Kaş Ürünleri

GÖRÜNÜM

FiYAT

Kaş Ürünleri

Kaş Ürünleri

Vegan Makyaj Ürünleri Kategorisi
CONTROL FREAK EYEBROW GEL
CONTROL FREAK EYEBROW GEL
ŞEFFAF KAŞ JELİ
65,00
TL
Indirimli ürün
TINTED BROW MASCARA
TINTED BROW MASCARA
KAŞ MASKARASI
34,99
TL
70,01
TL
Vegan Makyaj Ürünleri Kategorisi
TAME & FRAME TINTED BROW POMADE
EYEBROW GEL
EYEBROW GEL
KAŞ JELİ
65,00
TL
Vegan Makyaj Ürünleri Kategorisi
EYEBROW CAKE POWDER
EYEBROW CAKE POWDER
KAŞ PUDRASI
70,01
TL
Indirimli ürün
PROOF IT! WATERPROOF EYEBROW PRIMER
PROOF IT! WATERPROOF EYEBROW PRIMER
KAŞ BAZI
38,99
TL
65,00
TL
120 TL Ve Üzeri Ücretsiz Kargo
SCULPT & HIGHLIGHT BROW CONTOUR
SCULPT & HIGHLIGHT BROW CONTOUR
ÇİFT TARAFLI KAŞ & AYDINLATMA KALEMİ
90,00
TL

NYX Cosmetics Kaş Ürünleri ile Doğal ve Güzel Görünen Kaşlara Kavuşun 

Doğal ve güzel bir biçimde şekillendirilmiş kaşlar, son yıllarda hiç olmadığı kadar önem kazanmaya başladı. Kaş makyajı bu kadar popüler olunca, kullanılan kaş ürünleri arasında seçenek çeşitliliği de giderek arttı. Elbette herkese yakışan kaş modeli ve rengi birbirinden farklı. Sen de kaş trendlerini yakından takip etmek ve sana en yakışacak olanlarını bulmak istiyorsan, kaş ürünlerini tanımakla işe başlayabilirsin. Kaş makyajı için hangi ürünler kullanılmalı? En iyi kaş kalemi hangisi? Kaş farı nasıl seçilir? Tüm bu soruların cevaplarını ve daha fazlasını bu yazıda bulabilirsin. 

Kaş Ürünleri Nelerdir? 

Piyasada birçok farklı kaş ürünü var. Her birinin ne işe yaradığı ve nasıl kullanıldığı hakkında fikir sahibi olmak, seçim yapmanı oldukça kolaylaştırabilir. Kaş ürünleri arasında kaş farı, kaş jeli, kaş maskarası ve kaş kalemi bulunur. Dilersen, her birine tek tek birlikte göz atalım.  

Hızlı Kaş Makyajının Yıldızı: Kaş Kalemi 

Kaş kalemi, kaşlarının arasındaki boşlukları kolayca doldurabileceğin ve kaşlarını şekillendirebileceğin bir ürün. Kaş makyajı için kullanılan ürünler arasında en eski ve yaygın olanlarından biri. Her makyaj severin rahatlıkla kullanabilmesi ve doğal bir görünüm yakalayabilmesi adına çok çeşitli kaş kalemi renkleri bulunuyor. Sen de ten, saç ve kaş rengine en uygun kalemi seçerek kaşlarında dilediğin biçimi elde edebilirsin. Seçim yaparken yumuşak uçlu bir kaş kalemi tercih etmen, kaş tellerini korumak adına daha doğru olur.  

Son Zamanların Favorilerinden: Kaş Farı 

Kaş kalemini fazla sert bulanlar ya da doğal bir görünümü daha pratik bir şekilde yakalamak isteyenlerin adresi: Kaş farı. Kaş farları da oldukça geniş bir renk yelpazesine sahip. Tıpkı kaş kalemleri gibi, seçtiğin kaş farının da kendin için en doğru tonda olduğundan emin olmalısın. Senin için en iyi kaş farı, cildinle ve doğal kaş renginle kolaylıkla uyum sağlayandır. Kaş farını bir kaş fırçası ile rahatlıkla uygulayabilir ve dağıtabilirsin. Özellikle rengi çok açık ya da oldukça seyrek kaşlara sahipsen, kaş farı sayesinde kaşlarında dolgun ve pürüzsüz bir görünüm yakalayabilirsin. Hatta dilersen, bir kaş paleti tercih ederek kaşlarında kontür uygulaması bile yapabilirsin. 

 

Dinamik, Kalıcı ve Doğal Görünüm İsteyenlere: Kaş Maskarası 

Kaş makyajı ürünleri arasında hayatımıza en son giren makyaj malzemesi ise kaş maskarası. Kaş maskaraları, kaşlarını doldurmaktan ziyade daha belirgin ve sabit bir hâle getirmek isteyenler için daha uygun. Özellikle kaşlarının sürekli düşmesinden ya da karışık görünmesinden şikayetçiysen, bir kaş maskarası ile tüm bu sorunların üstesinden gelebilirsin. Sabitleyici etkisi sayesinde kaş maskaraları, kaşlarının gün boyu dilediğin biçimde durmasını sağlar. 

Daha Kalın ve Çarpıcı Görünen Kaşlar İçin: Kaş Jeli 

Kaşlarının olduğundan daha kalın, keskin hatlı ve etkileyici görünmesini istiyorsan, aradığın ideal ürün kaş jeli olabilir. Kaş jelleri hem kaşlar arasındaki boşlukları doldurmaya hem de onları sabitlemeye yarar. Özellikle açık renkteki ve seyrek kaşlarını daha koyu ve dolgun bir görünüme kavuşturmayı arzuluyorsan, kaş jeli kullanarak dilediğin kaşlara kısa sürede kavuşabilirsin. Her üründe olduğu gibi, en iyi kaş jeli tercihini yaparken, sana en uygun tonda olduğuna emin olmalısın. Kaş jelini yalnızca kaşlarını sabitlemek için kullanmayı düşünüyorsan, şeffaf kaş bazlarını da tercih edebilirsin. 

Göz makyajına dair tüm ürünleri incelemek için hemen tıkla. 

NYX Cosmetics Eyebrow Cake Powder ile Dilediğin Kaşlara Kavuşmak Çok Kolay! 

Kaşlarında zaman zaman değişiklik yapmak ve her defasında etkileyici bir görünüm yaratmak istiyorsan, sana bir tavsiyemiz var. NYX Cosmetics Eyebrow Cake Powder kiti ile birden fazla kaş ürününe aynı anda sahip olabilirsin. İçindeki çift renkli kaş farı ve aydınlatıcı ile kaşlarında dilediğin her biçime kolaylıkla ulaşabilirsin. Üstelik kaşlarını taramak ve kitteki ürünleri uygulamak için iki farklı fırça da bu üründe mevcut. Vegan formülü ile de öne çıkan NYX Cosmetics Eyebrow Cake Powder ile hayalindeki kaşlara ulaşmak çok kolay!