Toplam 5 Ürün Gösteriliyor
Kapatıcı - Concealer

KAPATICILIK

FORMÜL

GÖRÜNÜM

FiYAT

Kapatıcı - Concealer

Kapatıcı - Concealer

Vegan Makyaj Ürünleri KategorisiIndirimli ürün
CAN'T STOP WON'T STOP CONTOUR CONCEALER
CAN'T STOP WON'T STOP CONTOUR CONCEALER
LİKİT KAPATICI
24 RENK
97,99
TL
139,99
TL
Vegan Makyaj Ürünleri KategorisiIndirimli ürün
CONCEALER WAND
CONCEALER WAND
LİKİT KAPATICI
23 RENK
90,99
TL
129,99
TL
Indirimli ürün
CONCEAL, CORRECT, CONTOUR PALETTE
CONCEAL, CORRECT, CONTOUR PALETTE
KAPATICI PALETİ
3 RENK
69,99
TL
99,99
TL
Vegan Makyaj Ürünleri KategorisiIndirimli ürün
WONDER PENCIL
WONDER PENCIL
TEN RENGİ GÖZ KALEMİ
3 RENK
69,99
TL
99,99
TL
Indirimli ürün
COLOR CORRECTING PALETTE
COLOR CORRECTING PALETTE
KAPATICI PALETİ
1 RENK
83,99
TL
119,99
TL

NYX Cosmetics Göz Altı Kapatıcısı & Concealer Çeşitleri

Kapatıcı ürünler sayesinde cildinde herhangi bir sebepten oluşan kızarıklık ve lekelerin tenine gölge düşürmesine engel olabilirsin. Sana bölgesel dokunuşlarla kusursuz bir görünüme kavuşma imkanı sunan farklı NYX Cosmetics concealer çeşitleriyle pürüzsüz ve lekesiz bir cilde kavuşmak çok kolay!

Concealer, makyaj ritüellerinin en sevilen parçalarından. Fakat konu bu ürüne geldiğinde akıllarda concealer nedir, kapatıcıdan farkı var mıdır gibi sorular oluşabiliyor. Bu aşamada kafanda karışıklık oluşmasına hiç gerek yok. Çünkü concealer, kapatıcı kelimesinin İngilizcedeki karşılığıdır. Yani bu kelimeler aynı ürünleri tanımlar. 

Cilt kusurlarını örterek porselen görünümüne kavuşturan kapatıcılarla sen de tenini özgürce renklendirebileceğin mükemmel forma ulaştırabilirsin. NYX Cosmetics kapatıcı çeşitleri ve kişiye özel concealer önerileri sayesinde kendine en uygun ürünü kolaylıkla bulabilirsin.

Likit Kapatıcı Çeşitleri

Likit formlu ürünlerin kullanımı oldukça yaygındır. Kremsi dokusuyla yoğun kapatıcılık sağlayan bu ürünleri kendi aplikatörleri sayesinde kolaylıkla uygulayabilirsin.

Makyaj çantanın vazgeçilmezlerinden biri olmaya aday NYX Cosmetics Concealer Wand ile cildindeki kızarıklık görünümünü ortadan kaldırabilirsin. 23 farklı renk tonu bulunan bu ürün sayesinde göz altı morluklarına, sivilce izlerine ve leke görünüme veda edebilirsin. En iyi kapatıcı önerileri listelerinde her zaman yerini koruyan Concealer Wand’ın yumuşacık dokusunu ve kolay sürülebilen ipeksi yapısını çok seveceksin!

En iyi concealer en zor anında bile yanında olandır! Kalıcılığıyla kalpleri çalan NYX Cosmetics Can’t Stop Won’t Stop Contour Concealer ile en sıcak yaz günlerinde bile kusursuz görünebilirsin. Yüksek pigmentasyonu sayesinde farklı formlardaki lekeleri tek katta örtebilen bu harika concealer ile mükemmelliği yaşam tarzı haline getirebilirsin.

Krem Kapatıcı Çeşitleri

Krem ürünler yumuşak dokuları sayesinde ciltle kolayca bütünleşir. Bu tarz ürünleri bir kapatıcı fırçası ile rahatlıkla uygulayabilirsin.

Kusurları örterken cildin doğal ışığını besleyen Born To Glow Radiant Concealer’ı dilediğin etkiyi elde edene kadar uygulayabilirsin.

Kapatıcı Paleti Çeşitleri

Palet şeklindeki ürünler genellikle krem formlu kapatıcılar içerir. Tek pakette farklı tonlar sunan kapatıcı paletleri, ihtiyacına uygun olabilecek tüm ürünleri bir araya getirmesi bakımından oldukça pratik ve kullanışlıdır.

Eğer sen de lekelere özel formülüyle tam kapatıcılık sunan farklı bir concealer paleti arıyorsan, NYX Cosmetics Color Correcting Palette ile mutlaka tanışmalısın. 6 farklı leke sorunu için 6 farklı tonda kapatıcı içeren bu palet ile cildindeki ton farklılıklarını en aza indirebilirsin. Yapman gereken tek şey, lekenin üzerine onu nötrleyecek tonda bir kapatıcı sürmek. 

Kırmızının nötrleyici rengi yeşil ile yüzündeki kızarıklıkların üzerini örtebilirsin. Üstelik bu sayede çok daha natürel bir görünüm elde edebilirsin. Tende pürüzsüz ve yumuşak dokunuşlar yapan bu palet hem gece hem de gündüz makyajında kullanılabilir.

Kapatıcı etkisini yüzü boyutlandıran kontür uygulamasıyla buluşturan NYX Cosmetics  Concealer, Correct, Contour Palette ile tek seferde en mükemmel sonuca ulaşmak çok kolay! Açıktan koyuya değişen farklı tonlar sayesinde her cilde uyum sağlayabilen bu paletle lekelerini örtebilir, yüzünde vurgulamak istediğin noktaları ön plana çıkarabilirsin.

Cildindeki kusurlar artık canını sıkmasın! Birbirinden farklı formları, tonları ve değişen concealer fiyatları ile sana herkese uygun olabilecek ürünler sunan NYX Cosmetics’le göz alıcı bir ten her an seninle! Sen de bütçe dostu kapatıcı fiyatları ve ten yapısına özel formülleriyle kalpleri çalan concealer çeşitleri arasından kendine uygun olanı hemen seçebilirsin. NYX Cosmetics’in ten makyajı koleksiyonlarını inceleyerek cilt tipine en uygun fondöten ve pudrayı da bulabilirsin.