Toplam 7 Ürün Gösteriliyor
KAPATICI - CONCEALER

KAPATICILIK

FORMÜL

GÖRÜNÜM

FiYAT

KAPATICI - CONCEALER

Concealer & Kapatıcı

Vegan-9528Indirimli ürün
DARK CIRCLE CONCEALER
DARK CIRCLE CONCEALER
GÖZ ALTI KAPATICISI
34,99
TL
69,99
TL
Vegan-16227
CAN'T STOP WON'T STOP CONTOUR CONCEALER
Indirimli ürün
WONDER PENCIL
WONDER PENCIL
TEN RENGİ GÖZ KALEMİ
20,99
TL
41,99
TL
Vegan-9523
ÇOK SATAN
CONCEALER WAND
CONCEALER WAND
LİKİT KAPATICI
59,99
TL
CONCEAL, CORRECT, CONTOUR PALETTE
CONCEAL, CORRECT, CONTOUR PALETTE
KAPATICI PALETİ
89,99
TL
COLOR CORRECTING PALETTE
COLOR CORRECTING PALETTE
KAPATICI PALETİ
89,99
TL
120 TL Ve Üzeri Ücretsiz Kargo
Vegan-9467Indirimli ürün
CONCEALER JAR
CONCEALER JAR
KAPATICI
29,99
TL
59,99
TL

Cildindeki Renk Eşitsizliklerini Gizlemenin Kolay Yolu: Kapatıcı-Concealer

Yorgun ve solgun görünen ciltlerle baş etmekte bir numara olan concealer ve kapatıcılar, artık neredeyse her kadının makyaj çantasında yerini aldı. Göz altlarındaki morluklar ve lekelerden ciltteki kızarıklıklara her tip problemi hızla çözen kapatıcı ve concealer&039;ını fondötenin altına sürüyorsan, tüm etkisi boşa gidiyor olabilir. Çünkü concealer'ın üstüne sürdüğün fondöten, ürünü dağıtır. 

Kapatıcı Çeşitleri Nelerdir?

Bazı kapatıcı ürünlerinin "color correcting" ibaresi ile farklı renklerde oluşuna rastlamış olabilirsin. Bu durum özellikle kapatıcı paleti olarak isimlendirilen ürünlerde karşına çıkar. Kapatıcıların mor, yeşil, pembe, sarı gibi renklere ayrılmasının sebebi, farklı amaçlara hizmet etmeleri. Bir rengi eşitlemek için onun zıt renginde bir ürün kullanabilirsin. Örneğin, yeşil renkte ürünler ile kırmızı lekeleri ve sivilceleri, sarı olanlar ile morlukları, mor olanlar ile de sarı lekeleri gizleyebilirsin.

Nyx Cosmetics COLOR CORRECTING PALETTE kapatıcı paletini denemelisin.

NYX Cosmetics Concealer Wand Kapatıcı serisi, sana bu renk çeşitliliğini sunar. Yumuşak ve etkili formülü ile cildinde kolayca dağıtabileceğin, ortadan yükseğe doğru bir kapatıcılık etkisine sahiptir. Lavanta, yeşil ve sarı renklerini cildindeki renk eşitsizliklerini kapatmak için dilediğin gibi kullanabilirsin. Her ten rengine ve tipine uygun bu ürün ile cildin daha aydınlık, kusursuz ve pürüzsüz görünür. 

Kapatıcı Nasıl Kullanılır?

Kapatıcıları iki gruba ayırmak mümkün. Göz altı kapatıcısı yalnızca göz çevresine uygulanır ve bu bölgedeki morluk, halka, leke gibi unsurları gizlemeye yardımcı olur. Yüz için üretilen kapatıcılar ise ciltteki kızarıklık, sivilce ve benzeri problemleri görünmez kılar. Her iki tip stick ve likit kapatıcı ürününü de fondöten uygulamadan önce ilgili bölgeye sürerek tampon hareketlerle dağıtmak gerekir. 

Concealer Nasıl Kullanılır?

Concelaer, makyaj bazı ve fondötenden sonra ciltte aydınlatarak ön plana çıkarmak istenilen bölgelere uygulanır. Bu bölgeler genellikle göz altları, elmacık kemiklerinin üstü, çene ucu ve burun kemiği olarak tercih edilir. Yüze bu şekilde aydınlatıcı uygulamak "ters kontür" olarak da anılır. Göz altı kapatıcı uygulamasında ürün, göz pınarından başlayıp burun kısmına doğru sürülür. Ürünleri yüzüne uyguladıktan sonra nemli bir makyaj süngeri ile kolaylıkla dağıtabilirsin.

Kapatıcı Nasıl Seçilir?

Her cilt için uygun kapatıcı önerileri birbirinden farklılık gösterir. Kuru ciltlere uygun bir kapatıcı, nemlendirici ve besleyici özellik taşırken yağlı ciltler için geliştirilmiş kapatıcılar ise ilgili bölgedeki yağ oranını dengelemeyi öncelik alır. Bu yüzden senin için en iyi göz altı kapatıcısı ve diğer kapatıcı ürünler, cilt tipine en uygun olanlardır. Cildini senden daha iyi kimse tanıyamaz. Bu sebeple zaten cildinin ihtiyaç duyduğu şeyleri gün içinde hissedersin. Seçim yaparken cildinin sağlığını ön planda tutmalı ve popüler ya da uygun fiyatlı kapatıcı ürünlerden ziyade cildine en çok hitap edenlere yönelmelisin. Kendine en uygun kapatıcıyı seçerken ürün ibarelerini ve kullanma talimatlarını inceleyebilirsin. Daha sonra kapatıcı fiyatları ve etkilerini karşılaştırarak ideal ürününe en kısa zamanda kavuşabilirsin. Göz altı kapatıcıları için de aynı durum geçerli. Göz çevrenin yüzündeki en hassas ve nazik bölge olduğunu göz önünde bulundurarak göz altı kapatıcısı fiyatları ve seçeneklerini inceleyebilir, cildine en faydalı olan üründe karar kılabilirsin.

Concealer Nasıl Seçilir?

Concealer seçerken cilt tipine uygun ürünlerin yanı sıra ten renginden bir ya da iki ton açık renkte olanları seçmelisin. Özellikle göz altı aydınlatıcı tercihinde iki ton açık renkte olanları seçmende fayda var. Böylece göz altlarını rahatlıkla aydınlık ve canlı bir görünüme kavuşturabilirsin. 

DARK CIRCLE CONCEALER göz altı kapatıcısını denemediysen hemen incele.