İADE ŞARTLARI

NYX Professional Makeup alışverişinizden memnun kalacağınızı umuyoruz ama olur da ürünlerimizi iade etmek isterseniz, kargo ücretini ödemeden paranızın %100 iadesini alabilirsiniz. Bu cayma hakkını kullanabilmek için lütfen aşağıda yer alan iade şartlarını dikkatle okuyunuz. Aldığınız ürün, iade koşullarına uygun ise faturanızın arkasında bulunan formu doldurup ürünlerle birlikte bize göndermeniz yeterli olacaktır.

İade Şartları Nelerdir? Aldığım Ürünü İade Etmek İstiyorum, Neleri İade Edebilirim? Aldığım Ürünleri Nasıl İade Edebilirim? İade Edeceğim Ürünleri Nasıl Göndereceğim?

TESLİMAT ŞARTLARI

NYX Professional Makeup hafta sonu veya resmi tatil günlerinde çalışmamaktadır. Kargonuz İstanbul’dan geliyorsa en az 1 (bir) iş günü, Türkiye’nin diğer şehirlerinden geliyorsa en az 2 (iki) iş günü içerisinde bize ulaşacaktır. İadeniz tarafımıza ulaştıktan sonra iade koşullarına uygun olması durumunda işleme alınması ve ödemenin geri yapılması 7 (yedi) iş gününe kadar zaman alabilmektedir. Havale / EFT yoluyla geri ödeme sürecinde üçüncü taraf olan bankalardan kaynaklanan sebeplerle ödemenin gecikmesi halinde L’Oréal Türkiye Kozmetik Sanayi ve Ticaret A.Ş. gecikmeden dolayı sorumlu tutulamayacaktır.