HYDRA TOUCH OIL PRIMER

Stok mevcut değil
SKU
800897090692
Tatlı badem yağı içerikli makyaj bazı
Zengin içeriklere sahip vegan formülü ile göz alıcı bir cilt görünümü ve pürüzsüz fondöten bitişi! Hydra Touch Oil Primer, bir makyaj bazından beklediğinden çok daha fazlasını sunuyor. Tatlı badem ve jojoba yağı içeren formülü sayesinde cildinde ferah bir his ve nemli ışıltılı bir bitiş sağlayarak cildini makyaja en iyi şekilde hazırlar. Damlacıklı özel kapağı sayesinde, az miktarda kullanım ile maksimum verim elde edebilirsin. Hydra Touch Oil Primer vegan formüle sahiptir. Hayvansal kaynaklı veya türevi bileşenler içermez. (Vegan formüllü ürünler balmumu, kolajen, keratin gibi hayvansal hammaddeler içermez, sadece bitkilerden elde edilen yağ ve özler içerir.)
En güncel içerik listesi için ürün pakedine başvurabilirsiniz.Prunus Amygdalus Dulcis (Sweet Almond) Oil, Carthamus Tinctorius (Safflower) Seed Oil, Simmondsia Chinensis (Jojoba) Seed Oil, Glyceryl Caprylate, Propanediol, Hydrogenated Polydecene, Caprylyl Glycol, Tocopherol, Tocopheryl Acetate.
VEGAN FORMÜL

Vegan formüllü ürünler balmumu, kolajen, keratin gibi hayvansal hammaddeler içermez. Yoğun pigmentasyona sahip çok renkli yapısını sadece bitkilerden elde edilen yağ ve özler içeren formüllerden alır.

JOJOBA YAĞI

Jojoba yağı ciltteki nem kaybını önleyerek cildi nemlendirir. Cildin kendi yağı ile benzerlik gösterdiği için tüm cilt tiplerinde kolajen üretimini destekleyerek cildi besleyici özelliği vardır.

TATLI BADEM YAĞI

Tatlı badem yağı cilt tonunun eşitlenmesine ve cildin pürüzsüz bir görünüme kavuşmasına yardımcı olur. Cildi nemlendirirken aynı zamanda güneşten kaynaklı ince çizgileri büyük oranda azaltır.

YORUMLAR