FİLTRELE

7 ürün

7 ürün

Maskara

Maskara

KİRPİKLERİNİ SUYA DAYANIKLI VE %100 VEGAN FORMÜLLÜ MASKARALARIMIZ İLE KALDIR!

(7 ürün)

 1. ON THE RISE VOLUME LIFTSCARA MINI
  ON THE RISE VOLUME LIFTSCARA MINI
  Rating:
  90 %
  Lütfen bir renk seç!
  Kirpik lifting etkili mini maskara Daha fazla bilgi
 2. WORTH THE HYPE VOLUMIZING LENGTHENING MASCARA
  WORTH THE HYPE VOLUMIZING LENGTHENING MASCARA
  Rating:
  88.824593128391 %
  Lütfen bir renk seç!
  8 kata kadar hacim veren maskara Daha fazla bilgi
 3. ON THE RISE VOLUME LIFTSCARA MINI
  ON THE RISE VOLUME LIFTSCARA MINI
  Rating:
  0 %
  Kirpik lifting etkili mini maskara Daha fazla bilgi
 4. ON THE RISE VOLUME LIFTSCARA
  ON THE RISE VOLUME LIFTSCARA
  Rating:
  0 %
  Kirpik lifting etkili vegan formüllü maskara Daha fazla bilgi
 5. WORTH THE HYPE WATERPROOF MASCARA
  WORTH THE HYPE WATERPROOF MASCARA
  Rating:
  0 %
  8 kata kadar hacim veren ve suya dayanıklı maskara Daha fazla bilgi
 6. ON THE RISE LIFTSCARA LIMITED EDITION
  ON THE RISE LIFTSCARA LIMITED EDITION
  Rating:
  0 %
  Kirpik lifting etkili vegan formüllü maskara Daha fazla bilgi
Gösterilecek ürün kalmadı
Maskara
KİRPİKLERİNİ SUYA DAYANIKLI VE %100 VEGAN FORMÜLLÜ MASKARALARIMIZ İLE KALDIR!

Kısa, düz, seyrek, hasarlı… İçerisinde bulunduğun dönemde doğal kirpik yapın ne olursa olsun NYX Cosmetics ile her zaman dolgunluğu ile göz kamaştıran, kıvrık ve upuzun kirpiklere sahip olabilirsin! Yapman gereken tek şey, NYX Cosmetics’in sana sunduğu en iyi maskara çeşitleri arasından kendine uygun olanları belirlemek. Sonrasında her bir göz kırpışında karşındakileri hipnotize edecek büyülü bir enerji saçan kirpiklere, gizemli bakışlara merhaba diyebilirsin! NYX maskara çeşitlerinin makyajına kattığı enerji ile güzelliğinden ve duruşundan asla ödün vermeden yaşamın keyfini sürebilirsin!

Maskara Nedir? 

Maskara, kendi içerisinde küçük bir fırçası olan bir göz makyajı malzemesi. Kirpikleri kıvırmak, dolgunlaştırmak, uzatmak, hacim vermek ve renklendirmek için kullanılır. Kirpik formuna uygun seçilen maskara doğru adımlar izlenerek uygulandığında çok daha yoğun, dolgun ve kalkık kirpiklere sahip olmanı sağlar.

Maskara çeşitlerinin büyük bir kısmı yoğun siyah pigmentler içerir. Çünkü ancak bu sayede kirpikler en belirgin haline ulaşabilir. Ama tabii ki sen dilersen renkli maskara çeşitleri ile kirpiklerine farklı bir dokunuş yapabilirsin. Natürel makyaj modellerini uygularken kendini çok belli etmeden kirpikleri dolgunlaştıran kahverengi maskara çeşitlerini deneyebilirsin. Islak bitiş sunan şeffaf maskara modelleri ile kirpiklerini renklendirmeden de ön plana çıkarabilirsin.

Maskara Nasıl Seçilir?

Maskara, kirpiklerinin doğal yapısına göre seçilir. Bu şekilde yapaylıktan uzak ve mükemmel bir duruş elde edebilirsin. 

 • Doğuştan uzun kirpiklere sahipsen kirpikleri yalnızca kıvıran bir ürün tercih edebilirsin. Bu aşamada asimetrik fırçalı ürünlere yönelerek çok daha kıvrımlı ve etkileyici bakışlara sahip olabilirsin.
 • Kısa ve küt kirpiklerini kusursuzlaştırmak için hem uzatma hem de kıvırma etkisi olan bir rimel çeşidine yönelmelisin. Seçtiğin maskaranın fırçası da yay formlu ve kıvrımlı olmalı. Bu şekilde kısa kirpiklerini hem uzun hem de kıvrık bir forma ulaştırabilirsin.
 • Seyrek ya da herhangi bir işlem sebebiyle hasar gören kirpiklerini yoğun siyah pigmentler içeren ve dolgunlaştırıcı özelliği bulunan maskaralar ile canlandırabilirsin. Kalın ve sık telli fırçası ile kirpiklerini tek tek ayıran ve topaklanma yapmayan maskaralar tercih etmelisin.
 • Kirpiklerin yeteri kadar dolgun ve uzunsa kirpikleri tek tek ayıran bir ürün tercih edebilirsin. Huni şekli ile kirpikleri kökten uca kavrayan, kısa ve sık kılları ile tüm telleri tek tek ayıran bir maskara senin için ideal.

Maskara Nasıl Sürülür?

Maskarayı uygulamak oldukça basit:

Seçtiğin ürünü kirpik diplerine oturt ve zikzak hareketler yaparak uçlara doğru ilerle.

Aynı adımı alt kirpik diplerin için de tekrarla.

İstediğin yoğunluğu elde edene kadar uygulama yapabilirsin. Maskara nasıl sürülür sorusuna daha detaylı yanıt almak için sana özel hazırladığımız yazımızı inceleyebilirsin.

Maskara Fiyatları Ne Kadar?

Maskara fiyatları seçtiğin ürünün yapısına ve özelliklerine göre değişir. Etkisi kısa süren, çok yoğun olmayan maskaraların fiyatı akmayan maskara çeşitlerine göre daha uygundur. 

Eğer sen de hem gün boyunca kirpiklerinde kalacak ve özel formülüyle akmadan durabilecek etkili ürünler arıyor hem de bütçeni fazla yormak istemiyorsan NYX Cosmetics maskara koleksiyonunu inceleyebilirsin. Ultra dolgun kirpikler sunan ve suya dayanıklı çeşitler bulunan NYX maskara formülleri, sana kusursuzluğu en uygun fiyata sunuyor!

NYX Cosmetics Maskaralar

NYX Cosmetics ile maskaranın duruşuna ve bakışlarına kattığı enfes enerjiyi dilediğin zaman tecrübe edebilirsin!

 • Kirpiklerine profesyonel güzellik uygulamalarının etkisini taşıyan bir ürün ile hayat vermek ister misin? O zaman vegan formüllü NYX Cosmetics On The Rise Volume Liftscara kirpik liftingi etkili maskarayı mutlaka denemelisin! Tek bir lift hareketi ile kirpiklerini kaldıran ve kıvıran bu maskara, kum saati ve yuvarlak formlu fırçaların birleşimi olan özel fırçası ile tüm kirpikleri tek tek sarar. Ayrıca bu aşamada dilersen kirpik lifting yazımızı inceleyerek uygulama ve etkileri hakkında daha fazla bilgi sahibi olabilirsin.
 • NYX Cosmetics Worth The Hype Volumizing Lengthening Mascara, özel fırçası ile kirpiklerine 8 kata kadar yoğun hacim verir. Seni çok daha uzun, belirgin, hacimli ve dolgun kirpiklere kavuşturan bu ürünü çok seveceksin! 
 • Aradığın suya dayanıklı maskara ise NYX Cosmetics Worth The Hype Waterproof Maskara çeşidini tercih edebilirsin. Yoğun siyah renk pigmentleri suya dayanıklılık sağlayan bileşenlerle güçlendirilen bu maskara ile dolgun ve hacimli kirpik duruşunu uzun süre seninle!

Maskara seçimini tamamladıysan kusursuz bir göz makyajı için NYX Cosmetics’in vegan formülleri ile kalpleri çalan kaş makyaj ürünlerini, far çeşitlerini ve eyeliner modellerini de inceleyebilirsin!