FİLTRELE

15 ürün

15 ürün

Kaş Ürünleri

Kaş Ürünleri

DOĞAL, KALKIK VE SABİTLENMİŞ KAŞLAR İÇİN ARADIĞIN HER ÜRÜN NYX PROFESSIONAL MAKEUP'TA!

(15 ürün)

 1. CAN'T STOP WON'T STOP LONGWEAR BROW KIT
  CAN'T STOP WON'T STOP LONGWEAR BROW KIT
  Rating:
  100 %
  Lütfen bir renk seç!
  Suya karşı dayanıklı kaş şekillendirici kit Daha fazla bilgi
 2. EYEBROW CAKE POWDER
  EYEBROW CAKE POWDER
  Rating:
  20 %
  Lütfen bir renk seç!
  2'li tamamlayıcı kaş pudrası ve kaş fırçası Daha fazla bilgi
 3. EYEBROW POWDER PENCIL
  EYEBROW POWDER PENCIL
  Rating:
  100 %
  Lütfen bir renk seç!
  Kaş dökülmesini önleyen yumuşak kaş kalemi Daha fazla bilgi
 4. FILL & FLUFF EYEBROW POMADE PENCIL
  FILL & FLUFF EYEBROW POMADE PENCIL
  Rating:
  98.181818181818 %
  Lütfen bir renk seç!
  Doğal bitişli asansörlü kaş kalemi ve fırçası Daha fazla bilgi
 5. LIFT & SNATCH! BROW TINT PEN
  LIFT & SNATCH! BROW TINT PEN
  Rating:
  90 %
  Lütfen bir renk seç!
  Gliserin içerikli süper ince uçlu kaş kalemi Daha fazla bilgi
 6. MICRO BROW PENCIL
  MICRO BROW PENCIL
  Rating:
  88.571428571429 %
  Lütfen bir renk seç!
  Ultra ince uçlu ve çift taraflı kaş kalemi Daha fazla bilgi
 7. PRECISION BROW PENCIL
  PRECISION BROW PENCIL
  Rating:
  97.777777777778 %
  Lütfen bir renk seç!
  Ultra yumuşak çift taraflı kaş kalemi Daha fazla bilgi
 8. SCULPT & HIGHLIGHT BROW CONTOUR
  SCULPT & HIGHLIGHT BROW CONTOUR
  Rating:
  0 %
  Lütfen bir renk seç!
  Çift Taraflı Kaş ve Aydınlatma Paleti Daha fazla bilgi
 9. TINTED BROW MASCARA
  TINTED BROW MASCARA
  Rating:
  100 %
  Lütfen bir renk seç!
  İnce çizgiler ile kaşları dolduran kaş maskarası Daha fazla bilgi
 10. DIP, SHAPE, GO! LONGWEAR BROW POMADE
  DIP, SHAPE, GO! LONGWEAR BROW POMADE
  Rating:
  93.333333333333 %
  Lütfen bir renk seç!
  Uzun süre kalıcı kaş pomadı Daha fazla bilgi
 11. CONTROL FREAK EYEBROW GEL
  CONTROL FREAK EYEBROW GEL
  Rating:
  0 %
  Şeffaf bitişli kaş sabitleme jeli Daha fazla bilgi
 12. BARE WITH ME BROW SETTER
  BARE WITH ME BROW SETTER
  Rating:
  0 %
  Kenevir tohumu yağı içeren kaş sabitleyici Daha fazla bilgi
Gösterilecek ürün kalmadı
Kaş Ürünleri
DOĞAL, KALKIK VE SABİTLENMİŞ KAŞLAR İÇİN ARADIĞIN HER ÜRÜN NYX PROFESSIONAL MAKEUP'TA!

Naturel duruşlu, bakımlı kaşlara sahip olmak oldukça önemli. Çünkü çoğu zaman göz ardı edilen kaş kontürü yüzün ifadesini belirler ve bakışlara anlam katar. Bu nedenle özellikle yokmuş gibi duran doğan makyaj trendlerinde ön plana çıkan kaşlar için en uygun ürünleri kullanmak gerekir. Elbette herkese yakışan kaş modeli ve rengi birbirinden farklı. Burada önemli olan sana uygun kontürü belirlemek ve en doğru ürünlerle kaşlarını özgürce şekillendirebilmek. 

Eğer sen de tarzınla bütünleşen bir kaş kontürüne sahip olmak istiyorsan, NYX Cosmetics kaş ürünleri koleksiyonuyla mutlaka tanışmalısın! Birçok farklı kaş makyaj ürününü bir araya getiren bu koleksiyonu daha yakından tanıdığında aradığın ve ihtiyacın olan her şeyin bir araya geldiğini sen de göreceksin!

Kaş Kontürü Nedir?

Her şeyden önce kaş kontürü konusunu açıklığa kavuşturalım. Bu sayede farklı ürünler kullanarak elde etmen gereken sonuç hakkında fikir sahibi olabilirsin.

Kaş kontürü, kaşın şekli olarak tanımlanabilir. Kişinin yüz hatlarına uygun bir kaş şeklinin belirlenmesi ve kaşların bu forma uygun bir biçimde şekillendirilmesidir. 

Kaş Kontürü Nasıl Yapılır?

Günümüzde farklı şekillerde kaş kontürü uygulaması yapılıyor. Bunların bir kısmı için estetik ve güzellik merkezlerine başvurmak gerekiyor. Microblading adı verilen uygulamada dövme yapılarak kaş kontürü belirleniyor. Fakat kaş kontürünü oluşturmak için estetik işlemler yaptırmak zorunda değilsin. NYX Cosmetics’in sana sunduğu onlarca kaş ürünü arasından ihtiyacın olanları seçerek kaşlarını istediğin gibi biçimlendirebilirsin. 

 • Öncelikle elde etmek istediğin kaş kontürüne karar vermelisin.
 • Genel hatlarını belirlediğin kaş kontürünün içini kaş kalemi ve farı kullanarak doldurabilirsin.
 • Kaş sabitleyici jel ya da maskara ile kaş makyajını tamamlayabilirsin. 

Kaş Ürünleri Nelerdir?

Birçok farklı kaş ürünü var. Her birinin ne işe yaradığı ve nasıl kullanıldığı hakkında fikir sahibi olmak, seçim yapmanı kolaylaştırabilir. 

Kaş Kalemi Çeşitleri

Kaş kalemi, kaşlarının şeklini çizebileceğin, boşlukları kolayca doldurabileceğin ve kaşlarını şekillendirebileceğin bir ürün. Sen de NYX Cosmetics kaş kalemi ailesinden ten, saç ve kaş rengine en uygun ürünü seçerek kaşlarında dilediğin biçimi elde edebilirsin. 

En iyi kaş kalemi öneri sayfalarının yıldızı, NYX Cosmetics Micro Brow Pencil ile tanış! 8 farklı renk seçeneği bulunan bu kalem, ince ucu sayesinde gerçeğe en yakın kaş görünümünü elde etmeni sağlar. Yumuşak ucu var olan kaş kıllarını okşayarak boşlukları doldurur. Böylece kaşların kırılmadan çok daha dolgun bir duruşa kavuşur. Üstelik ürünün bir ucunda yer alan tarak ile kaşlarını çok daha kolay şekillendirebilirsin!

Ergonomik tasarımıyla ön plana çıkan NYX Cosmetics Precision Brow Pencil doğal görünümlü kaşlar elde etmek isteyenlerin gözdesi. Asansörlü yapısı ve yumuşak ucuyla rahatlıkla kullanılabilen bu kalemin arka tarafındaki fırça ile kaşlarını dilediğin gibi tarayabilirsin. 

Aradığın uzun süre kalıcı kaş kalemi ise, o zaman senin ürünün NYX Cosmetics Can’t Stop Won’t Stop Longwear Brow Kit. Bu suya dayanıklı kaş kalemi, iki taraflı fırçası ile sana sınırsız özgürlük sunar. Doğal kaş renklerinin yanında pembe ve mor gibi aykırı tonların da yer aldığı ürünle kaş kontürün tüm gün seninle!

Kaş Farı Çeşitleri

Kaş farı, kaş kalemini fazla sert bulanlar ya da doğal bir görünümü daha pratik bir şekilde yakalamak isteyenlerin tercih ettiği bir ürün çeşidi. Kaş farını bir kaş fırçası ile rahatlıkla uygulayabilir ve dağıtabilirsin. 

NYX Cosmetics Eyebrow Cake Powder kiti ile birden fazla kaş ürününe aynı anda sahip olabilirsin. İçindeki çift renkli kaş farı ve aydınlatıcı ile kaşlarında dilediğin her biçime kolaylıkla ulaşabilirsin. Üstelik kaşlarını taramak ve kitteki ürünleri uygulamak için iki farklı fırçası da var. Vegan formülü ile de öne çıkan NYX Cosmetics Eyebrow Cake Powder ile hayalindeki kaşlara ulaşmak çok kolay!

Kaş Maskarası Çeşitleri

Sabitleyici etkisi sayesinde kaş maskaraları, kaşlarının gün boyu dilediğin biçimde durmasını sağlar. Özellikle kaşlarının sürekli düşmesinden ya da karışık görünmesinden şikayetçiysen, bir kaş maskarası ile tüm bu sorunların üstesinden gelebilirsin. 

NYX Cosmetics Tinted Brow Mascara kaşlarını tararken bir yandan da doldurur. Özenle taranan ve ince çizgilerle doğal bir şekilde doldurulan kaş görüntüsü sunan bir ürünle kusursuz bir duruşa sahip olabilirsin!

Şeffaf kaş maskarası ile kaşlarını sabitlemek istiyorsan NYX Cosmetics Bare With Me Brow Setter tam sana göre! Özel fırçası ve doğal bileşenlerle güçlendirilen formülü ile kaşlarını sabitlerken bakım da yapan bu ürünü çok seveceksin!

Kaş Jeli Çeşitleri

Kaş jelleri hem kaşlar arasındaki boşlukları doldurmaya hem de onları sabitlemeye yarar. Özellikle açık renkteki ve seyrek kaşlarını daha koyu ve dolgun bir görünüme kavuşturmayı arzuluyorsan, NYX Cosmetics kaş jeli ailesindeki ürünleri kullanarak dilediğin kaşlara kısa sürede kavuşabilirsin. 

NYX Cosmetics Eyebrow Gel, ürün süreli etkisiyle ön plana çıkan bir ürün. Geniş renk paleti sayesinde her kaşa uyan bu jel ile kaşlarının gün içerisinde dağılıp bozulmasını önleyebilir ve boşlukları rahatlıkla doldurabilirsin.

Elde ettiğin kontürü sabitleyecek şeffaf kaş jeli arayışı içindeysen, NYX Cosmetics Control Freak Eyebrow Gel ile henüz tanışmamışsın demektir! Bu şeffaf kaş jelini dilersen kaşlarının doğal halini daha düzgün bir forma ulaştırmak için istersen de yaptığın kaş makyajını sabitlemek için kullanabilirsin. Her türlü gün boyunca asla düşmeyen ve bozulmayan bir kaş duruşuna sahip olacağından emin olabilirsin!

Kaş Pomadı Çeşitleri

Kaş pomadı, kremsi ve yoğun yapılı bir kaş ürünü. Kolay uygulanabilen bu ürünler uzun süre kalıcı bir etki yaratır. 

NYX Cosmetics Tame & Frame Tinted Brow Pomade, 5 farklı renk seçeneği sunar. Bu ürünle kaşlarını dilediğin gibi boyayabilir ve dolgunlaştırabilirsin. Uzun süren etkisi sayesinde sabah oluşturduğun kaş kontürü gün boyunca seninle olur.

İnovatif formuyla dikkat çeken NYX Cosmetics Fill & Full Eyebrow Pomade Pencil, kalem ve pomad yapısını bir araya getiren bir ürün. Özel fırçası sayesinde doğal ve kabarık bir kaş duruşu kazanmanı sağlayan yüksek pigmentasyonlu bu ürünün 8 farklı renk tonu arasından kendine uygun olanı seçebilirsin.  

NYX Cosmetics ile kaşlarını kendi istediğin gibi şekillendirebilir, dilediğin zaman dilediğin kontürü elde edebilirsin. Ayrıca doğal ve duru bir görünüm elde etmek için kaş makyajını eyeliner ya da göz kalemi çeşitleri ile tamamlayabilirsin.