FİLTRELE

5 ürün

5 ürün

Göz Kalemi

Göz Kalemi

GÖZ MAKYAJININ TAMAMLAYICISI RENGARENK GÖZ KALEMLERİ NYX PROFESSIONAL MAKEUP'TA!

(5 ürün)

 1. WONDER PENCIL
  WONDER PENCIL
  Rating:
  0 %
  Lütfen bir renk seç!
  Çok amaçlı kullanım için ten rengi kalem Daha fazla bilgi
 2. FAUX BLACKS EYELINER
  FAUX BLACKS EYELINER
  Rating:
  90 %
  Lütfen bir renk seç!
  GÖZ KALEMİ Daha fazla bilgi
 3. RETRACTABLE EYELINER
  RETRACTABLE EYELINER
  Rating:
  0 %
  Lütfen bir renk seç!
  Suya dayanıklı asansörlü göz kalemi Daha fazla bilgi
 4. SLIDE ON EYE PENCIL
  SLIDE ON EYE PENCIL
  Rating:
  88 %
  Lütfen bir renk seç!
  Yüksek pigmentasyonlu renkli göz kalemi Daha fazla bilgi
 5. SLIM EYE PENCIL
  SLIM EYE PENCIL
  Rating:
  55 %
  Lütfen bir renk seç!
  Uzun süre kalıcı göz kalemi Daha fazla bilgi
Gösterilecek ürün kalmadı
Göz Kalemi
GÖZ MAKYAJININ TAMAMLAYICISI RENGARENK GÖZ KALEMLERİ NYX PROFESSIONAL MAKEUP'TA!

Göz Kalemi 

Tek bir ürünle harika gözlere sahip olmanın sırrını biliyor musun? Göz kalemi! Tek başına günü kurtarabilecek bu ürün hakkında senin için birçok göz kalemi seçeneği ve ürünleri nasıl kullanabileceğin hakkında püf noktalar derledik. Eğer sadece siyah göz kalemi kullanıyorsan ve renkli göz kalemlerinin varlığından haberdar değilsen, bu yazıdaki NYX Cosmetics göz kalemlerini incelemeni ve mutlaka denemeni tavsiye ederiz. Ama sen illa da siyah göz kalemlerinde ısrarcıysan, makyajına kusursuzluk katacak birçok özellikteki siyah göz kalemleri de seni bekliyor. NYX Cosmetics göz kalemleri ile gözlerine etkileyici bir çekicilik katacak ve bütün gözleri üzerine çekeceksin. Göz kalemi fiyatları ürün tipine göre değişiklik gösteriyor. Senin için en iyi göz kalemi hangisi diye merak ediyorsan, ürünleri hemen inceleyebilirsin.  

Göz Kalemi Seçenekleri 

"En iyi göz kalemi nasıl olur?" diyorsan, NYX Cosmetics Wonder Pencil Göz Kalemi'ni incelemeni tavsiye ederiz. Adeta bir süper kahraman olan bu göz kalemini çantana at ve evden çık, çünkü ten rengi göz kalemi birçok özelliğe sahip. Wonder Pencil göz kalemini; dudak kalemi, kontür kalemi, kapatıcı gibi çok amaçlı bir şekilde kullanabilirsin. Göz altlarındaki ufak kusurları kapatabilir ve göz çevreni aydınlatabilirsin.   

Biliyoruz, günlük yaşamın hızına yetişmen gerek, bu yüzden kalemtıraş gerektirmeyen, her daim kullanımına hazır olan ve waterproof göz kalemi özelliğine sahip olan NYX Cosmetics Retractable Eye Pencil Asansörlü Göz Kalemi ile tanışmanı istiyoruz. Kremsi formülü ile kolay bir kullanım yapısı olan bu göz kalemi, çevirerek açılabileceğin bir gövdeye sahip. Yüksek pigmentasyonu sayesinde gözlerine yoğun bir renk kazandırır. "Suya dayanıklı göz kalemi yok mu?" diyorsan, bu özelliği de NYX Cosmetics Retractable Eye Pencilda bulabilirsin. Üstelik 13 farklı renk seçeneği de seni bekliyor. 

Hadi ama, alışılmış ve klasik siyah göz makyajına biraz yenilik getirelim ve farklı göz kalemi renkleri ile makyajına renk katalım. Burada biraz zor durumda kalabilirsin çünkü çok fazla seçeneğin var. Eğer "Siyahtan kolay vazgeçemem." diyorsan NYX Cosmetics Faux Blacks Eyeliner serisinde siyaha yakın olan ama siyah olmayan 8 farklı renk tonuyla makyajına yenilik katabilirsin. Daha açık tonlarda sıra dışı makyajlar yapmak istersen, NYX Cosmetics Slide On Eye Pencil serisini ya da NYX Cosmetics Faux Whites Eye Brightener serisini inceleyebilirsin.   

Ekstra fırçalara gerek duymadan makyaj yapmak istemez misin? NYX Cosmetics Tres Jolie Gel Pencil Jel Göz Kalemi ile fırça kullanmadan özenli bir şekilde makyajını yapabilirsin. Her zaman iyi bir görünüm sağlaması için kalemtıraşı ile birlikte üretilmiştir. Akmayan göz kalemi, hayaline de bu kalemle kavuşabilirsin. 

Bir göz kaleminden daha güzel bir şey varsa o da iki göz kalemidir. Moduna göre ince ya da kalın eyeliner sürmek istersen, iki farklı göz kalemi kullanmana gerek yok çünkü NYX Cosmetics Two Timer Dual Ended Eyeliner, iki farklı ucu sayesinde bu özellikleri tek bir kalemde buluşturmuş. Kedi gözü eyeliner'dan smokey makyaja kadar istediğin şekilde makyajına yön verebilirsin.  

Göz Rengine Göre Tercih Edilecek Göz Kalemleri Nelerdir? 

Geldik en önemli tüyolara... Bütün göz kalemleri muhteşem olsa da seni en güzel gösterecek olan göz kalemi, göz renginle kontrast sağlayan renklerdir. Arkadaşında çok güzel duran makyaj, sende beklediğin etkiyi yaratmıyorsa göz renginle uyumlu bir makyaj yapmamış olabilirsin.  

Eğer kahverengi göz rengine sahipsen, gözlerini daha canlı göstermek için mor ve bronz tonlarını tercih edebilirsin. Bu renkler için NYX Cosmetics Slide On Eye Pencil serisini inceleyebilirsin. Eğer açık tonlarda bir makyaj yapmak istiyorsan, kirpik diplerini NYX Cosmetics Two Timer Dual Ended Eyeliner'ın ince uçlu tarafı ile doldurmanı öneririz. Böylece gözlerin daha iri ve çekici görünecek.  Kahverengi gözlerine, gecenin rengini katmak ve dumanlı göz makyajı yapmak istersen siyah göz kaleminin gücünden faydalanabilirsin.

Mavi göz rengini en iyi tamamlayan renk turuncudur. Kahverengi tonlarıyla birleştirerek muhteşem bir görüntü yakalayabilirsin. En canlı turuncu göz kalemini bulmak için NYX Cosmetics Off Tropik Pro Liner serisini inceleyebilirsin. Mavi gözlerde, siyah göz kalemi çok keskin durduğu için kahverengi göz kalemi kullanmanı öneririz. 

"Tüm dikkatler yeşil gözlerimde olsun." istiyorsan, kesinlikle kırmızı ve kırmızının tonlarını kullanmalısın. Yeşil ile muhteşem bir kontrasta sahip olan kırmızı sayesinde gözlerini ortaya çıkaracak ve tüm dikkatleri üstüne çekeceksin. Kızıl tonlarıyla birleştirdiğin bronz renkler ile harika bir gece makyajı elde edebilirsin. Bu tonları elde etmek için NYX Cosmetics Faux Blacks Eyeliner serisini hemen inceleyebilirsin.

Göz makyajı deyince akla gelen diğer ürünler olan göz farı, far bazı, maskara ve kaş ürünleri de NYX Cosmetics’te seni bekliyor, hemen göz at, makyajını renk kat!