FİLTRELE

17 ürün

17 ürün

Far Paleti

Far Paleti

YÜKSEK PİGMENTASYONLU RENGARENK FAR PALETLERİ NYX PROFESSIONAL MAKEUP'TA!

(17 ürün)

 1. SFX FACE AND BODY PAINT PALETTE
  SFX FACE AND BODY PAINT PALETTE
  Rating:
  66.666666666667 %
  209,99 TL
  Lütfen bir renk seç!
  Uzun süre kalıcı 6'lı yüz ve vücut boyası Daha fazla bilgi
 2. AWAY WE GLOW SHADOW PALETTE
  AWAY WE GLOW SHADOW PALETTE
  Rating:
  100 %
  319,99 TL
  Lütfen bir renk seç!
  Güneş tonlarından esinlenilmiş 10'lu far paleti Daha fazla bilgi
 3. DIAMONDS & ICE, PLEASE! 6-PAN EYESHADOW
  DIAMONDS & ICE, PLEASE! 6-PAN EYESHADOW
  Rating:
  0 %
  169,99 TL
  Lütfen bir renk seç!
  Sıcak ve soğuk renkler içeren far paleti Daha fazla bilgi
 4. MYSTIC PETALS SHADOW PALETTE
  MYSTIC PETALS SHADOW PALETTE
  Rating:
  97.142857142857 %
  189,99 TL
  Lütfen bir renk seç!
  Yoğun pigmentasyonlu 10'lu far paleti Daha fazla bilgi
 5. PERFECT FILTER SHADOW PALETTE
  PERFECT FILTER SHADOW PALETTE
  Rating:
  95 %
  169,99 TL
  Lütfen bir renk seç!
  Doğal filtre etkili 10'lu far paleti Daha fazla bilgi
 6. ULTIMATE MULTI FINISH SHADOW PALETTE
  ULTIMATE MULTI FINISH SHADOW PALETTE
  Rating:
  97.777777777778 %
  From: 219,99 TL
  Lütfen bir renk seç!
  Her rengin 3 farklı bitişi olan 12'li far paleti Daha fazla bilgi
 7. ULTIMATE SHADOW PALETTE
  ULTIMATE SHADOW PALETTE
  Rating:
  96.883116883117 %
  From: 219,99 TL
  Lütfen bir renk seç!
  Yüksek pigmentasyonlu 16'lı far paleti Daha fazla bilgi
 8. ULTIMATE EDIT PETITE SHADOW PALETTE
  ULTIMATE EDIT PETITE SHADOW PALETTE
  Rating:
  95 %
  179,99 TL
  Lütfen bir renk seç!
  Yüksek pigmentasyonlu 6'lı mini far paleti Daha fazla bilgi
 9. LA CASA DE PAPEL EL PROFESSOR PALETTE
  LA CASA DE PAPEL EL PROFESSOR PALETTE
  Rating:
  0 %
  279,99 TL
  La Casa De Papel koleksiyonuna özel far paleti Daha fazla bilgi
 10. LINGERIE SHADOW PALETTE
  LINGERIE SHADOW PALETTE
  Rating:
  0 %
  119,99 TL
  Doğal bitişli 6'lı far paleti Daha fazla bilgi
 11. COSMIC METALS SHADOW PALETTE
  COSMIC METALS SHADOW PALETTE
  Rating:
  0 %
  119,99 TL
  Yüksek pigmentli 6'lı far paleti Daha fazla bilgi
 12. LA CASA DE PAPEL DALI MASK PALETTE
  LA CASA DE PAPEL DALI MASK PALETTE
  Rating:
  0 %
  459,99 TL
  La Casa De Papel koleksiyonuna özel far paleti Daha fazla bilgi
Gösterilecek ürün kalmadı
Far Paleti
YÜKSEK PİGMENTASYONLU RENGARENK FAR PALETLERİ NYX PROFESSIONAL MAKEUP'TA!

Far paleti 

Makyajın en dikkat çeken noktası göz çevresi. Etkili ve derin bakışlar, canlı ve parlak dokunuşlar gözlerini olduğundan daha çekici gösterir. Birbirinden renkli far paleti çeşitleri, göz makyajlarında sana seçenek sunar. Islak ve kuru uygulanabilen farlar, istediğin etkiyi yaratmanda sana yardımcı olur. Far paleti seçimi ve kullanımı, diğer makyaj ürünlerinde olduğu gibi, dikkat gerektiren önemli bir tercih. En iyi far paleti ürününü seçmek için dikkat etmen gereken önemli noktalar var. 

Far Paleti Nasıl Seçilir? 

En güzel far paletleri, metalik ve mat renk seçenekleri ile makyajlarını renklendiren en önemli makyaj malzemelerinden biridir. Far paleti önerileri olarak pigmentli olmasına ve uyumlu renk tonları barındırmasına dikkat edebilirsin. Birbiri ile uyumlu olmayan renkler içeren göz far paleti, gölgelendirilmiş göz makyajı yapmana uygun olmayabilir. Birbirine yakın tonlar içeren far paletleri ile göz çevrende belirginleştirmek istediğin noktaları daha fazla ön plana çıkarabilirsin. NYX Cosmetics, simli far paleti, turuncu far paleti, mat far paleti gibi farklı seçenekler ile sana kusursuz göz makyajı seçenekleri sunar.

NYX Cosmetics Ultimate Shadow Palette Far Paleti, birbirine yakın tonları ile gölgeli göz makyajların için ideal bir seçenektir. Mat olan renkleri göz farı altına far bazı olarak da kullanabilirsin. Metalik renklerini gece makyajlarında etkili bir görünüm için tercih edebilirsin. En iyi far paleti seçerken tercih ettiğin makyaj stilini göz önünde bulundurman gerekir. Daha çok kahve tonlarını sevenler için bu ürün ideal olabilir. Ama daha koyu ve renkli makyajlar seven kadınların tercihi, NYX Cosmetics Sugar Trip Squad Shadow Palette olur. Canlı renkleri, pigmentli yapısı ile enerjik makyajların vazgeçilmezidir. 

Far Paleti Kullanım Önerileri 

Far paletlerini kullanırken göz kapağının temiz ve nemlendirilmiş olması gerekir. Çok kuru veya yıpranmış göz kapağı, farın iyi görünmesine engel olur. Far bazı ya da mat açık renk bir far ile göz kapağını fara hazırlamalısın. Göz makyajında farların birbirine karışmaması için birkaç fırça kullanman önemlidir. Özellikle temiz bir karıştırma fırçan olması gölgeli makyajlarda gereklidir. NYX Cosmetics Love You So Mochi Eyeshadow Palette ile yapacağın göz makyajı için metalik renklerin cazibesinden faydalanabilirsin. Stiline uygun metalik renkleri kuru ya da ıslak şekilde uygulayabilirsin. Makyaj spreyleri ya da su ile ıslatabileceğin metalik farlar, daha ışıltılı ve ıslak bir görünüm sunar. Cilde farın daha iyi oturmasına yardımcı olur. Üstelik uzun süreli kalıcı etki sağlar. İçerdiği mat far renkleri ile mükemmel bir geçiş rengi oluşturur. 

Göz makyajında kullanacağın far paletinde açık renklerin bulunması, ürünleri hem baz olarak hem kaş altına aydınlatıcı olarak kullanmana fırsat verir. Açık ten rengindeki mat farları kaş altına kadar uygulayıp göz makyajını yaptığında, geçiş renklerini daha homojen şekilde uygulamış olursun. Göz altını daha aydınlık göstermek için bu renkleri de kullanabilirsin.

Göz makyajının kusursuz görünmesi için alt kirpik bölgene de far uygulaman gerektiğini unutmamalısın. Böylece daha bütün bir görünüm elde edersin. NYX Cosmetics Away We Glow Shadow Palette, içerdiği doğal makyaj tonları ile göz çevrende bütünlük sağlayan seçenekler sunar. Göz farı bazı, kaş altı kapatıcı olarak kullanabileceğin açık ve mat renk, göz alıcı metalik renk seçenekleri içerir. Günlük, doğal stilinde veya gece makyajlarında tercih edeceğin bu ürün, etkileyici bakışlara sahip olmana yardımcı olur.  Ayrıca bakışlarındaki etkiyi artırmak için maskara, eyeliner, göz kalemi gibi göz makyajı ürünleriyle mistik duruşunu tamamlayabilirsin.

NYX Cosmetics; canlı renkli, metalik, mat, tekli ya da çoklu far paletleri ile her makyaj stiline uyum sağlar. NYX Cosmetics far paleti fiyatları, erişilebilir olduğu için her bütçeye uyar. Kadınların gece ve gündüz makyajlarında vazgeçemediği; dağılmayan, pigmentli ve cilt ile uyum sağlayan far paletleri beğeni toplar. Sen de makyaj stiline uyan en iyi far paletini bulmak için seçeneklere hemen göz atabilirsin.  

Far kullanımı ile ilgili daha detaylı bilgi almak için diğer yazılarımıza da mutlaka göz atın!