FİLTRELE

8 ürün

8 ürün

Eyeliner

Eyeliner

İSTER SUYA DAYANIKLI İSTER 36 SAAT KALICI! HER İHTİYACINA YÖNELİK EYELINER NYX PROFESSIONAL MAKEUP'TA!

(8 ürün)

 1. LA CASA DE PAPEL EPIC INK LINER
  LA CASA DE PAPEL EPIC INK LINER
  Rating:
  0 %
  129,99 TL
  La Casa De Papel koleksiyonuna özel eyeliner Daha fazla bilgi
 2. Epic Smoke Liner
  Epic Smoke Liner
  Rating:
  93.333333333333 %
  139,99 TL
  Lütfen bir renk seç!
  Hepsi Bir Arada Gölgeli Eyeliner  Daha fazla bilgi
 3. EPIC WEAR METALLIC LIQUID LINER
  EPIC WEAR METALLIC LIQUID LINER
  Rating:
  0 %
  189,99 TL
  Lütfen bir renk seç!
  48 saate kadar kalıcı suya dayanıklı eyeliner Daha fazla bilgi
 4. EPIC INK LINER
  EPIC INK LINER
  Rating:
  97.096774193548 %
  179,99 TL
  Lütfen bir renk seç!
  Suya dayanıklı eyeliner Daha fazla bilgi
 5. EPIC WEAR LIQUID LINER
  EPIC WEAR LIQUID LINER
  Rating:
  80 %
  From: 139,99 TL
  Lütfen bir renk seç!
  48 saate kadar kalıcı suya dayanıklı eyeliner Daha fazla bilgi
 6. LA CASA DE PAPEL EPIC WEAR LINER STICKS
  LA CASA DE PAPEL EPIC WEAR LINER STICKS
  Rating:
  0 %
  99,99 TL
  Lütfen bir renk seç!
  La Casa De Papel koleksiyonuna özel suya dayanıklı eyeliner Daha fazla bilgi
 7. EPIC INK LINER LIMITED EDITION
  EPIC INK LINER LIMITED EDITION
  Rating:
  0 %
  129,99 TL
  Suya dayanıklı siyah renkli eyeliner Daha fazla bilgi
 8. FAUX BLACKS EYELINER
  FAUX BLACKS EYELINER
  Rating:
  90 %
  64,99 TL
  Lütfen bir renk seç!
  GÖZ KALEMİ Daha fazla bilgi
Gösterilecek ürün kalmadı
Eyeliner
İSTER SUYA DAYANIKLI İSTER 36 SAAT KALICI! HER İHTİYACINA YÖNELİK EYELINER NYX PROFESSIONAL MAKEUP'TA!

Eyeliner 

Gözlerini belirginleştirmenin ve farklı bir hava katmanın yolu eyeliner'dan geçer. Hayalindeki makyaja imzayı eyeliner sürüş yöntemlerin ile atabilirsin. Farklı sürüş teknikleri ile göz yapını değiştirebilirsin. Makyajını yaparken son noktayı eyeliner sürerek koyabilir, tarzına farklılık katabilirsin. Makyajında zarif, retro ya da çekici bir hava yaratmanın formülü senin elinde. Eyeliner sürmek makyajın en uğraştırıcı kısmı olduğu için, püf noktalarını bilmende fayda var.  

Eyeliner Nedir? 

Eyeliner, göz kapaklarına çizgi çekmek için kullanılan bir makyaj malzemesidir. Makyajın bütün görüntüsünü değiştiren eyeliner, kirpik diplerine ince ya da kalın bir çizgi şeklinde çekildiğinde görünümünü değiştirir. Gözlerini vurgulamak, bakışlarına anlam katmak için eyeliner sürebilirsin. Kendin için en iyi eyeliner çeşidini, tarzına ve kullanım kolaylığına göre seçerek makyajını istediğin gibi tamamlayabilirsin. Eyeliner, makyajının bütünlüğünü koruduğu için son vurucu hamledir. Jel, likit ve kalem eyeliner gibi farklı formlarda üretilen eyeliner fiyatları farklılık gösterir. İstediğin kusursuz göz makyajı için eyeliner kullanmalısın.

Eyeliner Çeşitleri Nelerdir? 

Eyeliner, makyaj malzemeleri arasında en fazla çeşide sahip ürünlerden biridir. Eyeliner, sürmesi zor bir makyaj malzemesi olduğu için, çeşitleri arasından sürmesi kolay olanı seçebilirsin. Eyeliner çeşitleri arasında keçe uçlu eyeliner, likit eyeliner, jel eyeliner ve kalem eyeliner yer alır. 

Eyeliner sürmeye yeni başlayanlar için ideal olan keçe uçlu eyeliner, tutuşu rahat ve daha pratik sürüme sahiptir. Hızlı bir şekilde kuruduğu için üst üste rahatlıkla sürebilirsin. Keçe uçlu eyeliner'lar ile daha net ve kalın çizgiler çekebilirsin. Jel eyeliner, minik bir şişe içinde bulunur ve fırça ile kolaylıkla sürülür. Sürüldükten hemen sonra sabitlenir ve son derece kalıcıdır. Kremsi bir formda olduğu için yoğun bir görünüme sahiptir. Kuyruklu kalın çizgiler çekmek için uygun olan jel eyeliner, akma ve bulaşma yapmaz. 

Eyeliner çeşitlerinden biri olan likit eyeliner ile ince çizgiler çekeceğin için, kullanmak tecrübe ister. Derin ve gizemli bakışlara sahip olmanı sağlayan likit eyeliner'ın kuruması zamanını alır. Kalem eyeliner'ın ise formundan dolayı kullanımı rahattır. Ancak sert uçlu olduğu için zor sürülür. Eyeliner'ı dağıtarak yumuşak ve buğulu bakışlar yaratabilirsin. Renk çeşitliliği oldukça geniş olan eyeliner'lar arasında en sık kullanılanı siyah eyeliner olsa da farklı bir tarz yaratmak istiyorsan, kırmızı eyeliner da tercih edebilirsin.  

Eyeliner Nasıl Çekilir? 

Eyeliner, sürülmesi en zor makyaj malzemesi olduğu için, herkese kolaylık sağlayan bazı teknikleri vardır. Gözüne far bazı ya da arzu ettiğin açık renk bir göz farı sürerek makyaja hazırlanmalısın. Eyeliner sürmeye kuyruk bölümünden başlaman, sürme işleminin kalanı için kolaylık sağlar. Daha sonrasında kirpik dibinden çektiğin ince çizgiyi kuyrukla birleştirerek işlemini tamamlayabilirsin. Daha sonra istersen çektiğin çizgiyi kalınlaştırabilirsin. 

Eyeliner'ın sürüş şekli formuna göre de farklılık gösterir. Kalem eyeliner, kolay sürüş şekli sayesinde sıklıkla tercih edilir. Likit eyeliner'ı sürerken ise kuyruktan başlayarak göz pınarına doğru ilerlemelisin. Jel eyeliner'ı fırçası ile yassı bir şekilde tutarak kuyruk bölümünü oluşturabilirsin. Ayrıca eyeliner çekme aparatları ile sürümünü daha da kolaylaştırabilirsin. Eyeliner uygulamasını daha da çarpıcı hale getirmek ve dolgun kirpiklere sahip olmak için makyajımı mutlaka maskara ile tamamlamalısın.

Eyeliner Nasıl Seçilir? 

Farklı eyeliner markaları ve formları arasından en iyi eyeliner'ı seçmek senin elinde. İstediğin tarza ve kolaylığına göre tercih yapman, makyajını daha keyifli hale getirir. Eyeliner seçimini yaparken fiyat ve renk kategorisini de göz önünde bulundurmalısın. Kalem eyeliner fiyatları ile likit eyeliner fiyatları birbirinden farklı olduğu için bütçeni de dikkate almalısın. Genellikle sürdüğün şekle göre kendine en uygun eyeliner modelini seçebilirsin. Doğru eyeliner seçimi ile göz makyajını, ister dolgun ister renkli ister klasik bir şekilde sürebilirsin. Doğru seçim ve sürüş yöntemi ile makyaj bütünlüğünü koruyabilir ve gözlerine farklı bir hava katabilirsin.   

NYX Cosmetics Farkı ile Göz Alıcı Eyeliner Çeşitleri

NYX Cosmetics her tarza uygun farklı eyeliner çeşitleri ile dikkat çekiyor. Siyah ve kahverengi seçenekleriyle NYX Cosmetics Epic Ink Eyeliner klasikten vazgeçemeyenler için sunulurken 9 farklı renk alternatifiyle Vivid Brights Eyeliner, Metallic Eyeliner, Strictly Vinyl Eyeliner ve Glitter Goals Liquid Eyeliner da farklılık yaratmaktan hoşlananlar için koleksiyonda bulunuyor. 

Matlığın asaletini seviyorsan, NYX Cosmetics Matte Liquid Liner denemen gereken ürünler arasında yer almalı. 

NYX Cosmetics Thats The Point Eyeliner ile istersen kalın ya da ince çizgi çekebilir, istersen de sadece nokta koyabilirsin. Her ihtiyaca hitap eden eyeliner ile makyajını hızlı ve kolay bir biçimde tamamlayabilirsin. İstediğin tarzı NYX Cosmetics eyeliner çeşitleri ile yaratabilirsin.

Kusursuz eyeliner uygulaması için göz atabileceğin diğer yazılarımız: