Toplam 4 Ürün Gösteriliyor
Göz Kalemi

KAPATICILIK

FORMÜL

GÖRÜNÜM

FiYAT

Göz Kalemi

Göz Kalemi

Indirimli ürün
SLIDE ON EYE PENCIL
SLIDE ON EYE PENCIL
GÖZ KALEMİ
16 RENK
62,99
TL
89,99
TL
Indirimli ürün
SLIM EYE PENCIL
SLIM EYE PENCIL
GÖZ KALEMİ
31 RENK
48,99
TL
69,99
TL
Indirimli ürün
METALLIC EYELINER
METALLIC EYELINER
METALİK GÖZ KALEMİ
6 RENK
55,99
TL
79,99
TL
Vegan Makyaj Ürünleri KategorisiIndirimli ürün
WONDER PENCIL
WONDER PENCIL
TEN RENGİ GÖZ KALEMİ
3 RENK
60,00
TL
100,00
TL

Göz Kalemi 

Tek bir ürünle harika gözlere sahip olmanın sırrını biliyor musun? Göz kalemi! Tek başına günü kurtarabilecek bu ürün hakkında senin için birçok göz kalemi seçeneği ve ürünleri nasıl kullanabileceğin hakkında püf noktalar derledik. Eğer sadece siyah göz kalemi kullanıyorsan ve renkli göz kalemlerinin varlığından haberdar değilsen, bu yazıdaki NYX Cosmetics göz kalemlerini incelemeni ve mutlaka denemeni tavsiye ederiz. Ama sen illa da siyah göz kalemlerinde ısrarcıysan, makyajına kusursuzluk katacak birçok özellikteki siyah göz kalemleri de seni bekliyor. NYX Cosmetics göz kalemleri ile gözlerine etkileyici bir çekicilik katacak ve bütün gözleri üzerine çekeceksin. Göz kalemi fiyatları ürün tipine göre değişiklik gösteriyor. Senin için en iyi göz kalemi hangisi diye merak ediyorsan, ürünleri hemen inceleyebilirsin.  

Göz Kalemi Seçenekleri 

"En iyi göz kalemi nasıl olur?" diyorsan, NYX Cosmetics Wonder Pencil Göz Kalemi&039;dan smokey makyaja kadar istediğin şekilde makyajına yön verebilirsin.  

Göz Rengine Göre Tercih Edilecek Göz Kalemleri Nelerdir? 

Geldik en önemli tüyolara... Bütün göz kalemleri muhteşem olsa da seni en güzel gösterecek olan göz kalemi, göz renginle kontrast sağlayan renklerdir. Arkadaşında çok güzel duran makyaj, sende beklediğin etkiyi yaratmıyorsa göz renginle uyumlu bir makyaj yapmamış olabilirsin.  

Eğer kahverengi göz rengine sahipsen, gözlerini daha canlı göstermek için mor ve bronz tonlarını tercih edebilirsin. Bu renkler için NYX Cosmetics Slide On Eye Pencil serisini inceleyebilirsin. Eğer açık tonlarda bir makyaj yapmak istiyorsan, kirpik diplerini NYX Cosmetics Two Timer Dual Ended Eyeliner'ın ince uçlu tarafı ile doldurmanı öneririz. Böylece gözlerin daha iri ve çekici görünecek.  Kahverengi gözlerine, gecenin rengini katmak ve dumanlı göz makyajı yapmak istersen siyah göz kaleminin gücünden faydalanabilirsin.

Mavi göz rengini en iyi tamamlayan renk turuncudur. Kahverengi tonlarıyla birleştirerek muhteşem bir görüntü yakalayabilirsin. En canlı turuncu göz kalemini bulmak için NYX Cosmetics Off Tropik Pro Liner serisini inceleyebilirsin. Mavi gözlerde, siyah göz kalemi çok keskin durduğu için kahverengi göz kalemi kullanmanı öneririz. 

"Tüm dikkatler yeşil gözlerimde olsun." istiyorsan, kesinlikle kırmızı ve kırmızının tonlarını kullanmalısın. Yeşil ile muhteşem bir kontrasta sahip olan kırmızı sayesinde gözlerini ortaya çıkaracak ve tüm dikkatleri üstüne çekeceksin. Kızıl tonlarıyla birleştirdiğin bronz renkler ile harika bir gece makyajı elde edebilirsin. Bu tonları elde etmek için NYX Cosmetics Faux Blacks Eyeliner serisini hemen inceleyebilirsin.

Göz makyajı deyince akla gelen diğer ürünler olan göz farı, far bazı, maskara ve kaş ürünleri de NYX Cosmetics’te seni bekliyor, hemen göz at, makyajını renk kat!