Toplam 8 Ürün Gösteriliyor
Göz Kalemi

KAPATICILIK

FORMÜL

GÖRÜNÜM

FiYAT

Göz Kalemi

Göz Kalemi

SLIM EYE PENCIL
SLIM EYE PENCIL
GÖZ KALEMİ
31 RENK
41,99
TL
Indirimli ürün
RETRACTABLE EYE LINER
RETRACTABLE EYE LINER
ASANSÖRLÜ GÖZ KALEMİ
13 RENK
38,49
TL
54,99
TL
Indirimli ürün
SLIDE ON EYE PENCIL
SLIDE ON EYE PENCIL
GÖZ KALEMİ
16 RENK
55,99
TL
65,00
TL
Vegan Makyaj Ürünleri KategorisiIndirimli ürün
FAUX BLACKS EYELINER
FAUX BLACKS EYELINER
GÖZ KALEMİ
8 RENK
45,49
TL
65,00
TL
Vegan Makyaj Ürünleri KategorisiIndirimli ürün
WONDER PENCIL
WONDER PENCIL
TEN RENGİ GÖZ KALEMİ
2 RENK
64,99
TL
100,00
TL
goz-kalemi
Indirimli ürün
METALLIC EYELINER
METALLIC EYELINER
METALİK GÖZ KALEMİ
6 RENK
48,99
TL
69,99
TL
Vegan Makyaj Ürünleri KategorisiIndirimli ürün
FAUX WHITES EYE BRIGHTENER
FAUX WHITES EYE BRIGHTENER
GÖZ KALEMİ
8 RENK
48,99
TL
69,99
TL
Vegan Makyaj Ürünleri KategorisiIndirimli ürün
TRES JOLIE GEL PENCIL LINER
TRES JOLIE GEL PENCIL LINER
GÖZ KALEMİ
1 RENK
66,49
TL
94,99
TL

Göz Kalemi 

Tek bir ürünle harika gözlere sahip olmanın sırrını biliyor musun? Göz kalemi! Tek başına günü kurtarabilecek bu ürün hakkında senin için birçok göz kalemi seçeneği ve ürünleri nasıl kullanabileceğin hakkında püf noktalar derledik. Eğer sadece siyah göz kalemi kullanıyorsan ve renkli göz kalemlerinin varlığından haberdar değilsen, bu yazıdaki NYX Cosmetics göz kalemlerini incelemeni ve mutlaka denemeni tavsiye ederiz. Ama sen illa da siyah göz kalemlerinde ısrarcıysan, makyajına kusursuzluk katacak birçok özellikteki siyah göz kalemleri de seni bekliyor. NYX Cosmetics göz kalemleri ile gözlerine etkileyici bir çekicilik katacak ve bütün gözleri üzerine çekeceksin. Göz kalemi fiyatları ürün tipine göre değişiklik gösteriyor. Senin için en iyi göz kalemi hangisi diye merak ediyorsan, ürünleri hemen inceleyebilirsin.  

Göz Kalemi Seçenekleri 

"En iyi göz kalemi nasıl olur?" diyorsan, NYX Cosmetics Wonder Pencil Göz Kalemi'ni incelemeni tavsiye ederiz. Adeta bir süper kahraman olan bu göz kalemini çantana at ve evden çık, çünkü ten rengi göz kalemi birçok özelliğe sahip. Wonder Pencil göz kalemini; dudak kalemi, kontür kalemi, kapatıcı gibi çok amaçlı bir şekilde kullanabilirsin. Göz altlarındaki ufak kusurları kapatabilir ve göz çevreni aydınlatabilirsin.   

Biliyoruz, günlük yaşamın hızına yetişmen gerek, bu yüzden kalemtıraş gerektirmeyen, her daim kullanımına hazır olan ve waterproof göz kalemi özelliğine sahip olan NYX Cosmetics Retractable Eye Pencil Asansörlü Göz Kalemi ile tanışmanı istiyoruz. Kremsi formülü ile kolay bir kullanım yapısı olan bu göz kalemi, çevirerek açılabileceğin bir gövdeye sahip. Yüksek pigmentasyonu sayesinde gözlerine yoğun bir renk kazandırır. "Suya dayanıklı göz kalemi yok mu?" diyorsan, bu özelliği de NYX Cosmetics Retractable Eye Pencilda bulabilirsin. Üstelik 13 farklı renk seçeneği de seni bekliyor. 

Hadi ama, alışılmış ve klasik siyah göz makyajına biraz yenilik getirelim ve farklı göz kalemi renkleri ile makyajına renk katalım. Burada biraz zor durumda kalabilirsin çünkü çok fazla seçeneğin var. Eğer "Siyahtan kolay vazgeçemem." diyorsan NYX Cosmetics Faux Blacks Eyeliner serisinde siyaha yakın olan ama siyah olmayan 8 farklı renk tonuyla makyajına yenilik katabilirsin. Daha açık tonlarda sıra dışı makyajlar yapmak istersen, NYX Cosmetics Slide On Eye Pencil serisini ya da NYX Cosmetics Faux Whites Eye Brightener serisini inceleyebilirsin.   

İndirimli makyaj ürünlerini incelemek için tıkla! 

Ekstra fırçalara gerek duymadan makyaj yapmak istemez misin? NYX Cosmetics Tres Jolie Gel Pencil Jel Göz Kalemi ile fırça kullanmadan özenli bir şekilde makyajını yapabilirsin. Her zaman iyi bir görünüm sağlaması için kalemtıraşı ile birlikte üretilmiştir. Akmayan göz kalemi, hayaline de bu kalemle kavuşabilirsin. 

Bir göz kaleminden daha güzel bir şey varsa o da iki göz kalemidir. Moduna göre ince ya da kalın eyeliner sürmek istersen, iki farklı göz kalemi kullanmana gerek yok çünkü NYX Cosmetics Two Timer Dual Ended Eyeliner, iki farklı ucu sayesinde bu özellikleri tek bir kalemde buluşturmuş. Kedi gözü eyeliner'dan smokey makyaja kadar istediğin şekilde makyajına yön verebilirsin.  

Göz Rengine Göre Tercih Edilecek Göz Kalemleri Nelerdir? 

Geldik en önemli tüyolara... Bütün göz kalemleri muhteşem olsa da seni en güzel gösterecek olan göz kalemi, göz renginle kontrast sağlayan renklerdir. Arkadaşında çok güzel duran makyaj, sende beklediğin etkiyi yaratmıyorsa göz renginle uyumlu bir makyaj yapmamış olabilirsin.  

Eğer kahverengi göz rengine sahipsen, gözlerini daha canlı göstermek için mor ve bronz tonlarını tercih edebilirsin. Bu renkler için NYX Cosmetics Slide On Eye Pencil serisini inceleyebilirsin. Eğer açık tonlarda bir makyaj yapmak istiyorsan, kirpik diplerini NYX Cosmetics Two Timer Dual Ended Eyeliner'ın ince uçlu tarafı ile doldurmanı öneririz. Böylece gözlerin daha iri ve çekici görünecek. 

En çok satan ürünleri incelemek için hemen tıklayın! 

Mavi göz rengini en iyi tamamlayan renk turuncudur. Kahverengi tonlarıyla birleştirerek muhteşem bir görüntü yakalayabilirsin. En canlı turuncu göz kalemini bulmak için NYX Cosmetics Off Tropik Pro Liner serisini inceleyebilirsin. Mavi gözlerde, siyah göz kalemi çok keskin durduğu için kahverengi göz kalemi kullanmanı öneririz. 

"Tüm dikkatler yeşil gözlerimde olsun." istiyorsan, kesinlikle kırmızı ve kırmızının tonlarını kullanmalısın. Yeşil ile muhteşem bir kontrasta sahip olan kırmızı sayesinde gözlerini ortaya çıkaracak ve tüm dikkatleri üstüne çekeceksin. Kızıl tonlarıyla birleştirdiğin bronz renkler ile harika bir gece makyajı elde edebilirsin. Bu tonları elde etmek için NYX Cosmetics Faux Blacks Eyeliner serisini hemen inceleyebilirsin.