Toplam 100 Ürün Gösteriliyor

FORMÜL

GÖRÜNÜM

FiYAT

GÖZ

GÖZ

GÖZ ALICI
EYELINER, FAR, MASKARA VE PALETLER
GÖZ KAMAŞTIRMACI BİR GÖRÜNÜM İÇİN

Vegan-11285
ÇOK SATAN
EPIC INK LINER
EPIC INK LINER
SİYAH EYELINER
59,99
TL
makyajcom - 11160
ÇOK SATAN
ULTIMATE SHADOW PALETTE
ULTIMATE SHADOW PALETTE
FAR PALETİ
119,99
TL
Vegan-16484Yeni ürün
ON THE RISE VOLUME LIFTSCARA
makyajcom - 15905
EPIC INK LINER BROWN
EPIC INK LINER BROWN
KAHVERENGİ EYELINER
59,99
TL
Indirimli ürün
JUMBO EYE PENCIL
JUMBO EYE PENCIL
KALEM FAR
25,99
TL
49,99
TL
Denebunu-15786
ÇOK SATAN
WORTH THE HYPE VOLUMIZING LENGTHENING MASCARA
120 TL Ve Üzeri Ücretsiz Kargo
VIVID BRIGHTS EYELINER
VIVID BRIGHTS EYELINER
RENKLİ EYELİNER
49,99
TL
Indirimli ürün
WONDER PENCIL
WONDER PENCIL
TEN RENGİ GÖZ KALEMİ
20,99
TL
41,99
TL
HOT SINGLES EYE SHADOW REFILLS
Indirimli ürün
3-IN-1 BROW
3-IN-1 BROW
KAŞ KALEMİ & PUDRASI & MASKARASI
44,99
TL
89,99
TL
SLIM EYE PENCIL
SLIM EYE PENCIL
GÖZ KALEMİ
30,00
TL
TINTED BROW MASCARA
TINTED BROW MASCARA
KAŞ MASKARASI
59,99
TL
İndirimli Ürünler
Vegan-9424
CONTROL FREAK EYEBROW GEL
CONTROL FREAK EYEBROW GEL
ŞEFFAF KAŞ JELİ
59,99
TL
Vegan-10301
MICRO BROW PENCIL
MICRO BROW PENCIL
KAŞ KALEMİ
71,99
TL
GLITTER PRIMER
GLITTER PRIMER
GLİTTER YAPIŞTIRICI
71,99
TL
ÇOK SATAN
ULTIMATE EDIT PETITE SHADOW PALETTE
RETRACTABLE EYE LINER
RETRACTABLE EYE LINER
ASANSÖRLÜ GÖZ KALEMİ
49,99
TL
Vegan-15702
METALLIC GLITTER
METALLIC GLITTER
PİGMENT
59,99
TL
E-mailini Bırak
ÜCRETSİZ KARGO!
LOVE LUST DISCO SHADOW PALETTE
LOVE LUST DISCO SHADOW PALETTE
FAR PALETİ
129,99
TL
Indirimli ürün
HOT SINGLES EYE SHADOW
HOT SINGLES EYE SHADOW
FAR
19,99
TL
29,99
TL
Vegan-16361Indirimli ürün
OFF TROPIC PRO LINER
OFF TROPIC PRO LINER
GÖZ KALEMİ
19,99
TL
39,99
TL
Vegan-9618
FAUX BLACKS EYELINER
FAUX BLACKS EYELINER
GÖZ KALEMİ
59,99
TL
Indirimli ürün
HOLOGRAPHIC HALO EYE TINT
HOLOGRAPHIC HALO EYE TINT
LİKİT FAR
34,99
TL
69,99
TL
Siparişine bayılacağını biliyoruz
SLIDE ON EYE PENCIL
SLIDE ON EYE PENCIL
GÖZ KALEMİ
59,99
TL

Göz 

Kusursuz bir göz makyajı yapmak ister misin? Makyajda kendini en çok gösteren şey gözlerdir. Bu metinde etkileyici bir göz makyajı için neler kullanabileceğini ve nasıl uygulayabileceğini öğrenebilirsin. NYX Cosmetics, senin için gözlerinde harikalar yaratacak ürünler üretiyor. Geniş ürün yelpazesi sayesinde sana uygun ürünü bulabilir, birçok renk seçeneği ile tarzını yansıtabilirsin.  

Göz Makyajı Nasıl Yapılır? 

Göz makyajında en önemli nokta, göz rengi ve göz şeklidir. Makyajına başlamadan önce göz kapağını hazırlamak için göz farı bazı kullanmalısın, böylece göz farın ve eyelinerın daha pürüzsüz gözükecektir. Daha sonra dilediğin renkte far sürdükten sonra eyeliner, dipliner ve maskara ile makyajını bitirebilirsin. 

Göz Farı Bazı Nedir? 

Far bazı, göz farı uygulanmadan önce mutlaka kullanman gereken bir üründür. Göz farı bazı, makyajın daha doğal ve canlı durmasını sağlar. Makyajının kalıcılığını arttırırken gün boyu dağılmasını ve göz çizgilerine dolmasını engeller. Eğer yağlı bir cilt yapın varsa bu ürün senin için biçilmiş kaftan. NYX Cosmetics ideal bazını bulman için birçok baz seçeneği sunuyor. Göz kapağı bölgende oluşabilecek zararları en aza indirmek ve kolay kullanımı ile pürüzsüz bir makyaj zemini hazırlamak istersen, Eye Shadow Base far bazı  ile göz makyajına başlayabilirsin. 

Göz Kalemi ile Neler Yapabilirsin? 

Bir klasik haline gelmiş göz kalemi, makyajın olmazsa olmazıdır. Asla modası geçmeyen göz kalemleri adeta makyajın bir tamamlayıcısıdır. NYX Cosmetics Faux Blacks Eyeliner Göz Kalemi sayesinde kirpiklerine derinlik katabilir ve gözlerini daha belirgin ve iri hale getirebilirsin. NYX Cosmetics&039;dır. Eyeliner çekmek her kadın için o kadar kolay olmayabiliyor, bu nedenle eyeliner çekerken dikkat etmen gereken nokta, sana en kolay gelen eyeliner şeklini seçmek olacaktır. NYX Cosmetics'in geniş ürün yelpazesinden birçok eyeliner seçeneğine ulaşabilirsin. Eğer makyaja yeni başlıyorsan ya da eyeliner sürmekte zorlanıyorsan, NYX Cosmetics Super Skinny Eye Marker Kalem Eyeliner'ı tercih edebilirsin. Eyeliner'ı güzel bir şekilde sürmek istiyorsan, gözünün üzerinde bir bitiş çizgisi belirle ve o çizgiden yukarıya doğru istediğin uzunlukta bir çizgi çek. Daha sonra göz pınarından gözün bitiş noktasına kadar ince bir çizgi çizerek diğer çizgi ile birleştir. Unutma, eyeliner pratik isteyen bir üründür. Ne kadar pratik yaparsan o kadar güzel eyeliner çekmeye başlarsın. 

Maskara Nedir? 

Bir diğer adıyla rimel, kirpiklerinin daha uzun, dolgun ve sık görünmesini sağlayan makyaj malzemesidir. NYX Cosmetics Worth The Hype Volumizing Lengthening Mascara ile gözlerinde daha belirgin, hacimli ve çekici bir görünüm yaratabilirsin. Birçok fırça tipine sahip olan maskaralardan kendine uygun olanını seç ve gözlerini öne çıkar. Ayrıca daha farklı bir görünüm için renkli maskaralar da kullanabileceğini unutma. 

Göz Farı Seçenekleri Nelerdir? 

Eğer bazını sürdüysen eyeliner ve maskaraya geçmeden önce yapman gereken bir şey var: Göz farı! Makyajın olmazsa olmazı göz farlarının fazla çeşidi olmadığını düşünüyorsan yanılıyorsun. NYX Cosmetics senin için birçok türde ve renkte göz farı üretiyor. Kendin için en uygun renk tonlarını bulduğunda gözlerin hiç olmadığı kadar çekici hale gelecektir. Eğer tek bir far paleti ile birçok renge sahip olmak istersen, ipeksi yapısı ile NYX Cosmetics Such a Know It All Palette Vol.1 senin için muhteşem bir seçenek olacaktır. Göz farı fiyatları, boyutlarına ve özelliklerine göre değişiklik gösterir.  

Dipliner Nedir? 

Dipliner kirpik diplerini belirginleştirmek için kullanılan bir üründür. Eyeliner ile benzer bir ürün olmasına rağmen dipliner, eyeliner'a göre daha sivri ve keçe uçlara sahiptir. Böylelikle kolay bir uygulama sağlar. Eğer eyeliner sürmekte acemiysen, dipliner senin için daha uygun bir ürün olabilir.  

Kaş Kalemi Ne İşe Yarar? 

Eğer ince ve seyrek kaşlara sahipsen, kaş kalemi ile kaşlarındaki boşlukları doldurabilir ve istediğin kaş şekline ulaşabilirsin. Burada dikkat etmen gereken nokta, kaş rengine uygun bir renk seçmek olacaktır. Kaşına şekil verirken bir tarafı tarak olan kaş kalemleri, kaşına daha kolay şekil vermeni sağlayacaktır. Bunun için NYX Cosmetics Eyebrow Powder Pencil, ideal seçenek olabilir. Kaşlarına daha ince çizgilerle şekil vermek istersen, NYX Cosmetics Micro Brow Pencil Kaş Kalemi'ni tercih edebilirsin.  

İndirimli makyaj ürünlerini incelemek için tıklayın!