FİLTRELE

66 ürün

66 ürün

Göz

Göz

HERKESİN FAVORİSİ EYELINER, FAR PALETİ VE KAŞ ÜRÜNLERİNİ HEMEN KEŞFET!

(66 ürün)

 1. WONDER PENCIL
  WONDER PENCIL
  Rating:
  0 %
  69,99 TL
  Lütfen bir renk seç!
  Çok amaçlı kullanım için ten rengi kalem Daha fazla bilgi
 2. GLITTER PRIMER
  GLITTER PRIMER
  Rating:
  0 %
  89,99 TL
  Kullanımı kolay glitter yapıştırıcı Daha fazla bilgi
 3. HD EYE SHADOW BASE
  HD EYE SHADOW BASE
  Rating:
  0 %
  119,99 TL
  Farın kalıcılığını arttıran göz bazı Daha fazla bilgi
 4. WORTH THE HYPE VOLUMIZING LENGTHENING MASCARA
  WORTH THE HYPE VOLUMIZING LENGTHENING MASCARA
  Rating:
  88.824593128391 %
  119,99 TL
  Lütfen bir renk seç!
  8 kata kadar hacim veren maskara Daha fazla bilgi
 5. WORTH THE HYPE VOLUMIZING & LENGTHENING MASCARA MINI
  WORTH THE HYPE VOLUMIZING & LENGTHENING MASCARA MINI
  Rating:
  0 %
  69,99 TL
  8 kata kadar hacim veren mini maskara Daha fazla bilgi
 6. ON THE RISE VOLUME LIFTSCARA
  ON THE RISE VOLUME LIFTSCARA
  Rating:
  0 %
  129,99 TL
  Kirpik lifting etkili vegan formüllü maskara Daha fazla bilgi
 7. ON THE RISE LIFTSCARA LIMITED EDITION
  ON THE RISE LIFTSCARA LIMITED EDITION
  Rating:
  0 %
  129,99 TL
  Kirpik lifting etkili vegan formüllü maskara Daha fazla bilgi
 8. WORTH THE HYPE WATERPROOF MASCARA
  WORTH THE HYPE WATERPROOF MASCARA
  Rating:
  0 %
  119,99 TL
  8 kata kadar hacim veren ve suya dayanıklı maskara Daha fazla bilgi
 9. EPIC INK LINER
  EPIC INK LINER
  Rating:
  97.096774193548 %
  129,99 TL
  Lütfen bir renk seç!
  Suya dayanıklı eyeliner Daha fazla bilgi
 10. EPIC WEAR LINER STICKS
  EPIC WEAR LINER STICKS
  Rating:
  93.333333333333 %
  99,99 TL
  Lütfen bir renk seç!
  36 saate kadar kalıcı suya dayanıklı renkli eyeliner Daha fazla bilgi
 11. EPIC WEAR METALLIC LIQUID LINER
  EPIC WEAR METALLIC LIQUID LINER
  Rating:
  0 %
  139,99 TL
  Lütfen bir renk seç!
  48 saate kadar kalıcı suya dayanıklı eyeliner Daha fazla bilgi
 12. EPIC WEAR LIQUID LINER
  EPIC WEAR LIQUID LINER
  Rating:
  80 %
  139,99 TL
  Lütfen bir renk seç!
  48 saate kadar kalıcı suya dayanıklı eyeliner Daha fazla bilgi
Gösterilecek ürün kalmadı
Göz
HERKESİN FAVORİSİ EYELINER, FAR PALETİ VE KAŞ ÜRÜNLERİNİ HEMEN KEŞFET!

Göz 

Kusursuz bir göz makyajı yapmak ister misin? Makyajda kendini en çok gösteren şey gözlerdir. Bu metinde etkileyici bir göz makyajı için neler kullanabileceğini ve nasıl uygulayabileceğini öğrenebilirsin. NYX Cosmetics, senin için gözlerinde harikalar yaratacak ürünler üretiyor. Geniş ürün yelpazesi sayesinde sana uygun ürünü bulabilir, birçok renk seçeneği ile tarzını yansıtabilirsin.  

Göz Makyajı Nasıl Yapılır? 

Göz makyajında en önemli nokta, göz rengi ve göz şeklidir. Makyajına başlamadan önce göz kapağını hazırlamak için göz farı bazı kullanmalısın, böylece göz farı ve eyeliner daha pürüzsüz gözükecektir. Daha sonra dilediğin renkte far sürdükten sonra eyeliner, dipliner ve maskara ile makyajını bitirebilirsin. 

Göz makyajı deyince akla ilk gelen makyajlardan olan dumanlı göz makyajını adım adım öğrenmek istersen “Göz makyajı 5 adımda nasıl uygulanır?” içeriğimizi de mutlaka oku!

Göz Farı Bazı Nedir? 

Far bazı, göz farı uygulanmadan önce mutlaka kullanman gereken bir üründür. Göz farı bazı, makyajın daha doğal ve canlı durmasını sağlar. Makyajının kalıcılığını arttırırken gün boyu dağılmasını ve göz çizgilerine dolmasını engeller. Eğer yağlı bir cilt yapın varsa bu ürün senin için biçilmiş kaftan. NYX Cosmetics ideal bazını bulman için birçok baz seçeneği sunuyor. Göz kapağı bölgende oluşabilecek zararları en aza indirmek ve kolay kullanımı ile pürüzsüz bir makyaj zemini hazırlamak istersen, Eye Shadow Base far bazı  ile göz makyajına başlayabilirsin. 

Göz farı için pürüzsüz ve tek tonda bir göz kapağı önemli ancak bir o kadar önemli olan şey de göz altları! “Göz altı kapatıcı nasıl kullanılır?” merak ediyorsan blog içeriğimize de göz at!

Göz Kalemi ile Neler Yapabilirsin? 

Bir klasik haline gelmiş göz kalemi, makyajın olmazsa olmazıdır. Asla modası geçmeyen göz kalemleri adeta makyajın bir tamamlayıcısıdır. NYX Cosmetics Faux Blacks Eyeliner Göz Kalemi sayesinde kirpiklerine derinlik katabilir ve gözlerini daha belirgin ve iri hale getirebilirsin. NYX Cosmetics'in birçok renk seçeneğiyle göz rengine uygun bir renk tercih edebilir ya da marjinal bir tarz için sıra dışı renkler kullanabilirsin. Göz kalemi fiyatları, şekillerine ve renklerine göre değişiklik gösterir. 

Eyeliner Nasıl Sürülür? 

Makyajın en popüler ürünlerinden biri eyeliner'dır. Eyeliner çekmek her kadın için o kadar kolay olmayabiliyor, bu nedenle eyeliner çekerken dikkat etmen gereken nokta, sana en kolay gelen eyeliner şeklini seçmek olacaktır. NYX Cosmetics'in geniş ürün yelpazesinden birçok eyeliner seçeneğine ulaşabilirsin. Eğer makyaja yeni başlıyorsan ya da eyeliner sürmekte zorlanıyorsan, NYX Cosmetics Super Skinny Eye Marker Kalem Eyeliner'ı tercih edebilirsin. Eyeliner'ı güzel bir şekilde sürmek istiyorsan, gözünün üzerinde bir bitiş çizgisi belirle ve o çizgiden yukarıya doğru istediğin uzunlukta bir çizgi çek. Daha sonra göz pınarından gözün bitiş noktasına kadar ince bir çizgi çizerek diğer çizgi ile birleştir. Unutma, eyeliner pratik isteyen bir üründür. Ne kadar pratik yaparsan o kadar güzel eyeliner çekmeye başlarsın. 

Maskara Nedir? 

Bir diğer adıyla rimel, kirpiklerinin daha uzun, dolgun ve sık görünmesini sağlayan makyaj malzemesidir. NYX Cosmetics On The Rise Volume Liftscara ile gözlerinde daha belirgin, hacimli ve çekici bir görünüm yaratabilirsin. Birçok fırça tipine sahip olan maskaralardan kendine uygun olanını seç ve gözlerini öne çıkar. Ayrıca daha farklı bir görünüm için renkli maskaralar da kullanabileceğini unutma. 

Göz Farı Seçenekleri Nelerdir? 

Eğer bazını sürdüysen eyeliner ve maskaraya geçmeden önce yapman gereken bir şey var: Göz farı! Makyajın olmazsa olmazı göz farlarının fazla çeşidi olmadığını düşünüyorsan yanılıyorsun. NYX Cosmetics senin için birçok türde ve renkte göz farı üretiyor. Kendin için en uygun renk tonlarını bulduğunda gözlerin hiç olmadığı kadar çekici hale gelecektir. Eğer tek bir far paleti ile birçok renge sahip olmak istersen, ipeksi yapısı ile NYX Cosmetics Such a Know It All Palette Vol.1 senin için muhteşem bir seçenek olacaktır. Göz farı fiyatları, boyutlarına ve özelliklerine göre değişiklik gösterir.  

Göz farı sürmenin detaylarını öğrenmek için “Göz farı nasıl sürülür?” içeriğimize de mutlaka göz at!

Dipliner Nedir? 

Dipliner kirpik diplerini belirginleştirmek için kullanılan bir üründür. Eyeliner ile benzer bir ürün olmasına rağmen dipliner, eyeliner'a göre daha sivri ve keçe uçlara sahiptir. Böylelikle kolay bir uygulama sağlar. Eğer eyeliner sürmekte acemiysen, dipliner senin için daha uygun bir ürün olabilir.  

Kaş Kalemi Ne İşe Yarar? 

Eğer ince ve seyrek kaşlara sahipsen, kaş kalemi ile kaşlarındaki boşlukları doldurabilir ve istediğin kaş şekline ulaşabilirsin. Burada dikkat etmen gereken nokta, kaş rengine uygun bir renk seçmek olacaktır. Kaşına şekil verirken bir tarafı tarak olan kaş kalemleri, kaşına daha kolay şekil vermeni sağlayacaktır. Bunun için NYX Cosmetics Eyebrow Powder Pencil, ideal seçenek olabilir. Kaşlarına daha ince çizgilerle şekil vermek istersen, NYX Cosmetics Micro Brow Pencil Kaş Kalemi'ni tercih edebilirsin.  

İndirimli makyaj ürünlerini incelemek için tıklayın!