ECE DİNÇ'İN FACE AWARDS MACERASI

Youtube'ta @guzellikvebirece isimli makyaj kanalının sahibi, Ece Dinç, 1. Face Awards Türkiye'nin ilk yarışmacıları arasında yer alıyordu.

Efekt makyajlarına ilgisini, Face Awards yarışma deneyimiyle geliştiren Ece, şu an 224.000 abone sayısına ulaştığı Youtube kanalında,birbirinden renkli ve bazen de sıradışı içerikler paylaşmaya devam ediyor.

Ece,1.Face Awards Türkiye yarışmasında 'Peri Masalı' temalı video görevinde, güzelliğiyle büyülerken, canavara dönüşen

alışılmışın dışında bir deniz kızı 'Siren' makyajıyla 1. oldu. Ece'nin birincilik kazandığı makyaj videosundan ilham almak için videoyu aşağıdan izleyebilirsin.


Makyaj ve artistik becerilerini gözler önüne seren Ece, birinciliği sayesinde , Los Angeles'ta NYX Professional Makeup genel merkezimizi ziyaret etti ve dünyaca ünlü Vloggerlar ile tanışma fırsatı bularak, Amerika Face Awards Ödül törenini canlı izledi. Los Angeles'ta rüya gibi bir hafta geçiren Ece'nin Los Angeles vlogunu aşağıda izleyebilirsin.


Efekt makyajlarıyla ilgili makyaj videoları yapmaya da devam eden Ece, İlk Face Awards Türkiye kazananı olarak 2. Face Awards Türkiye yarışmamızda Jüri Üyeliği görevinde bulundu.