FİLTRELE

7 ürün

7 ürün

Ruj

Ruj

İSTER SATEN İSTER MAT BİTİŞ! HER İHTİYACINA YÖNELİK RUJ ÇEŞİTLERİ NYX PROFESSIONAL MAKEUP'TA!

(7 ürün)

 1. DUO CHROMATIC LIPSTICK
  DUO CHROMATIC LIPSTICK
  Rating:
  0 %
  69,99 TL
  Lütfen bir renk seç!
  Işıltılı bitişli krem ruj Daha fazla bilgi
 2. DAZED & DIFFUSED BLURRING LIPSTICK
  DAZED & DIFFUSED BLURRING LIPSTICK
  Rating:
  70 %
  59,99 TL
  Lütfen bir renk seç!
  Jojoba özü içeren çok amaçlı mat ruj Daha fazla bilgi
 3. FAUX MARBLE LIPSTICK
  FAUX MARBLE LIPSTICK
  Rating:
  68 %
  71,99 TL
  Lütfen bir renk seç!
  Mermer efektini dudaklara yansıtan krem ruj Daha fazla bilgi
 4. LA CASA DE PAPEL PAPER LIPSTICK
  LA CASA DE PAPEL PAPER LIPSTICK
  Rating:
  0 %
  169,99 TL
  Lütfen bir renk seç!
  La Casa De Papel koleksiyonuna özel ruj Daha fazla bilgi
 5. LIP LINGERIE PUSH UP LIPSTICK
  LIP LINGERIE PUSH UP LIPSTICK
  Rating:
  97.142857142857 %
  149,99 TL
  Lütfen bir renk seç!
  Uzun süre kalıcı mat kalem ruj Daha fazla bilgi
 6. SUEDE MATTE LIPSTICK
  SUEDE MATTE LIPSTICK
  Rating:
  95.555555555556 %
  From: 109,99 TL
  Lütfen bir renk seç!
  Kadifemsi mat bitişli krem ruj Daha fazla bilgi
 7. SHOUT LOUD SATIN LIPSTICK
  SHOUT LOUD SATIN LIPSTICK
  Rating:
  92.857142857143 %
  From: 99,99 TL
  Lütfen bir renk seç!
  Mango ve shea yağı içeren krem ruj Daha fazla bilgi
Gösterilecek ürün kalmadı
Ruj
İSTER SATEN İSTER MAT BİTİŞ! HER İHTİYACINA YÖNELİK RUJ ÇEŞİTLERİ NYX PROFESSIONAL MAKEUP'TA!

Ruj Renkleri İle Dudak Makyajınızı Ön Plana Çıkarın

Her makyajın en önemli tamamlayıcısı ve olmazsa olmazı ruj, dudaklarını daha belirgin ve çekici kılarken yüz ifadene de daha güçlü bir görünüm kazandırır. Hal böyle olunca, seçeceğin rujun hem dudak ve ten yapına hem de makyajının bütününe uygun olması oldukça önemlidir.

Makyaj yapmaya başlamadan önce, yüzünün hangi bölgesini öne çıkarmak istediğine karar vermen, gece ya da gündüz makyajında işini çok daha kolay hale getirir. Böylece renk skalanı çok daha rahat belirleyebilirsin. O günkü enerjine uygun bir makyaj tonlaması seçtiğinde, tona ton uyumu gözeterek daha dengeli bir ifade yakalayabilir ya da tam tersi baskın renkte bir ruj tercihi ile dudaklarını ön plana çıkarabilirsin. Unutma, ruj rengi makyajın yönünü belirler. 

Dudaklardaki Doğal Tazelik

Yüzüne daha ferah bir dokunuş katmak istiyorsan açık şeftali tonları ve pastel renkler tam sana göre. Bu makyaj, nude ruj ile tamamlandığında, sana bakımlı ancak abartıdan uzak, zarif bir görünüm kazandıracaktır. Doğallığını ön plana çıkarmak ve sanki makyaj yokmuş gibi bir görünüm kazanmak için tüm makyajını nude tonları ile yapabilir ve dudakların için şeffaf bir lipstick kullanabilirsin. Böylece dudakların ıslak, çekici ve son derece doğal görünecektir.

Dudaklarını olduğundan daha dolgun göstermek için ruj rengine uygun  dudak kalemi renklerini hemen incele !

Sıcak ve Çarpıcı Ruj Renkleri

Mat, parlak, metalik, kalıcı, likit… Bırak birbirinden güzel rujlar dudaklarında dans etsin. Farklı renklerdeki rujları kullanarak dudak makyajını ön plana çıkarabilir ve o günkü enerjine uygun bir tonla çok daha güzel ve çekici hissedebilirsin.

Birbirine zıt tonlar, doğru ve dengeli kullanıldığında, dikkat çekici bir kontrast yaratır. Renklerin zıtlığı üzerine kurulan makyaj tonlamalarında, koyu renkler her zaman daha fazla dikkat çeker. Sen de tüm dikkati dudaklarında toplamak istiyorsan açık tonlardaki göz makyajını bordo ruj ile tamamlayabilir ve göz alıcı dudaklara kavuşabilirsin. Aynı şekilde, özellikle gece makyajında tercih edeceğin kırmızı ruj, hem dikkat çekecek hem de sana çok daha feminen bir görünüm kazandıracaktır.

Net ve Güçlü Bir Duruş İçin Mat Rujlar

Kadınsı duruşunun altını maskulen detaylarla çizmek istiyorsan dudaklara net ve güçlü bir duruş katan mat rujlar tam sana göre. Nude tonlardaki mat rujlar ile dudaklarını refüze edip dikkati gözlerine çekebilir ya da baskın tonlarla tüm makyajından rol çalabilirsin. Işıltılı gece makyajını mat bir ruj ile dengeleyebilir ya da gün içinde tercih edeceğin daha açık tonlardaki rujlarla çok daha net bir görünüme imza atabilirsin. Klasik mat rujların yanı sıra, son dönemde renk alternatifleri oldukça genişleyen likit mat rujları da tercih edebilirsin. Mat rujlar, dudakta yağlı bir his bırakmayan opak dokusu ile net bir bitiş sağlıyor.

Dolgun ve Çekici Dudaklar

Eğer dudakların ince yapılı ise dudak dolgunlaştırıcı ruj kullanarak daha dolgun dudaklara sahip olabilirsin. İçeriğindeki özel renk pigmentleri ile dudakları olduğundan daha dolgun gösteren bu rujları, çerçeve kalemi ile destekleyerek kullandığında daha iyi sonuçlar alabilirsin. Bunun için, ihtiyacın olan tonlarda bir ruj seti almak iyi bir fikir olabilir. Ruj sürmeden önce dudak bakımın için  hafifçe peeling yapabilir ve ardından dudak bazı kullanabilirsin. Ayrıca ruju, bir fırça yardımı ile sürmen daha homojen ve dolgun bir görünüm sağlayacaktır. Uzun ve yoğun bir gündeysen kalıcı ruj tercih edebilir ve sıklıkla makyajını kontrol etme derdinden kurtulabilirsin. 

Indirimli makyaj ürünleri için sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

Farklı renk alternatifleri, mat ya da saten görünümleri ve dudaklarına kadife yumuşaklığı getirecek dokularıyla ihtiyacın olan tüm rujlar NYX Cosmetics’te seni bekliyor. Dudaklarını profesyonel bir dokunuşla daha çekici hale getirmek istemez misin?

Birbirinde renkli ruj setlerini incelemek için sayfamızı ziyaret edebilirsiniz!