Toplam 10 Ürün Gösteriliyor
Dudak Parlatıcısı

FORMÜL

GÖRÜNÜM

FiYAT

Dudak Parlatıcısı

Dudak Parlatıcısı

BUTTER GLOSS
BUTTER GLOSS
DUDAK PARLATICISI
34 RENK
69,99
TL
FILLER INSTINCT PLUMPING LIP POLISH
FILLER INSTINCT PLUMPING LIP POLISH
DOLGUNLAŞTIRICI ETKİLİ DUDAK PARLATICI
6 RENK
74,99
TL
LIP LINGERIE GLOSS
LIP LINGERIE GLOSS
DUDAK PARLATICISI
8 RENK
89,99
TL
CANDY SLICK GLOWY LIP COLOR
CANDY SLICK GLOWY LIP COLOR
DUDAK PARLATICISI
12 RENK
79,99
TL
LOVE LUST DISCO GREATEST HITS LIP ADVENT CALENDAR
dudak-parlaticisi
Vegan Makyaj Ürünleri Kategorisi
LIP LINGERIE SHIMMER
LIP LINGERIE SHIMMER
DUDAK PARLATICISI
8 RENK
89,99
TL
SHIMMER DOWN LIP VEIL
SHIMMER DOWN LIP VEIL
DUDAK PARLATICISI
5 RENK
69,99
TL
Vegan Makyaj Ürünleri Kategorisi
DUO CHROMATIC LIP GLOSS
DUO CHROMATIC LIP GLOSS
DUDAK PARLATICISI
7 RENK
69,99
TL
LIP LINGERIE GLITTER
LIP LINGERIE GLITTER
IŞILTILI DUDAK PARLATICISI
8 RENK
89,99
TL
Vegan Makyaj Ürünleri Kategorisi
GLOW-ON LIP GLOSS
GLOW-ON LIP GLOSS
NEON DUDAK PARLATICISI
3 RENK
69,99
TL

Lip Gloss (Dudak Parlatıcı) Ürünleri ile Çekici Görünen Dudaklar

Sağlıklı ve duru bir görüntüyü kim istemez ki... Öyleyse dudak parlatıcısı sürmeden sokağa çıkmamalısın. Günün yorgunluğuna ait tüm izleri anında yok eden Lip Gloss'lar, her kadının çantasında muhakkak bulunmalıdır. Rengarenk dudak parlatıcılarını ise artık NYX'den satın alabilirsin. Dudak parlatıcıları, mat rujları bile canlandıran akıcı ve canlı görüntüsü ile dudakları olduğundan daha dolgun gösterir. Üstelik bu etkiyi elde etmek için çaba harcamaya gerek kalmaz. Fırça ile dudakların üzerinden hafifçe geçmek, etkisini anında hissettirmeye yeter. Ancak dudak parlatıcısı kullanmanın püf noktalarını bilmek gerekir.

Lip Gloss Nedir?

Parlatıcı ruj olarak da tanımlanan Lip Gloss, klasik rujların aksine likit yapılıdır. Dudaklara ıslak ve doğal bir görünüm kazandıran ürün, doğrudan dudak üstüne sürülebildiği gibi, rujun üstüne de uygulanabilir. Likit ruj   yapıları nedeni ile dudaklarda ıslak bitiş sağlayan parlatıcı rujlar, renk alternatifleri olarak da zengin seçeneklere sahiptir. Ancak şeffaf dudak parlatıcısı her kadının çantasında bulunmalıdır. Işığı yansıtan şeffaf Lip Gloss, dudaklara anında canlı bir görüntü kazandırmakta ve makyaj yapılmadığında bile kullanılabilmektedir.  

Lip Gloss'ların en önemli özelliklerinden bir diğeri ise dudakları daha dolgun göstermesidir. İnce dudaklara sahipsen istediğin her renk dudak parlatıcısını alıp rahatlıkla kullanabilirsin. Anında etkisini gösterecek olan parlak ruj, hangi renk olursa olsun, hem makyajını tamamlayacak hem de dudaklarını daha dolgun ve canlı gösterecektir. Dudak parlatıcısının faydalarından sonuncusu ise küçük hilelere başvurarak dudaklardaki orantısızlıkları ya da asimetrileri bile fark edilmez kılabilmektir.

Lip Gloss Kullanmanın Püf Noktaları 

Sabah yataktan kalktığında ya da yoğun geçen bir günün ortasında canlı ve enerjik görünmek için Lip Gloss kullanabilirsin. Sadece rujunun etkisini artırmak ya da makyaj yapmadan çözüm üretmek için şeffaf dudak parlatıcısı birebir gelecektir. Ancak önemli bir randevu ya da toplantı öncesinde özenli bir makyaj yapmaya karar verdiysen, dudak parlatıcılar ile harikalar yaratabilirsin. Parlak dudakları ıslak ten makyajı ile tamamlayarak etkileyici, ama bir o kadar da doğal bir ifade elde edebilirsin.

Lip Gloss'un daha kalıcı olması ve dudaklarda düzgün bir görüntü elde etmek için, elbette dudak bakımına da özen göstermek gerekir. Çatlak ve kuru dudakları hiçbir mat ruj kapayamayacağı gibi, dudak parlatıcıları da güzel durmayacaktır. Bu yüzden bakımlı ve nemlendirilmiş dudaklar, başarılı dudak parlatıcısı uygulamalarının bir numaralı kuralıdır. İkinci önemli kural ise dudak parlatıcısını sürmeden önce şeffaf bir dudak kalemi ile dudak kontürü üzerinden hafifçe geçmektir. Böylece hem daha kalıcı bir etki elde edilir hem de dudak parlatıcısı dağılarak taşmaz.

Lip Gloss Uygulaması Nasıl Yapılır?

Günlük alışkanlık ve rutinler makyajın şeklini doğrudan belirler. İşe giderken daha sade olmak tercih edilirken gece gezmelerinde mümkün olduğunca parlak ve göz alıcı görünmek istenir. Gündüz makyajı ile kullanılabilecek en uygun dudak parlatıcısı şeffaf veya yumuşak tonlardır. Özellikle dudağın rengine yakın tonlarda yapılacak Lip Gloss uygulaması ve aynı tonda allık seçimi, oldukça zarif bir görüntü elde etmeye yarayacaktır. Gece ve parti makyajı için ise parlak ve göz alıcı koyu renkler tercih edilebilir. Göz makyajına ağırlık verildiği takdirde, nude tonlarda rujun üzerine uygulanacak koyu ve parlak tonlardaki dudak parlatıcıları istenen etkiyi yaratacaktır. Hatta çılgın partiler için; turuncu, mavi, pembe ya da mor renklerde Lip Gloss'ları kullanarak çılgın ama eğlenceli makyajlar yapabilirsin.

Tüm makyaj ürünlerini incelemek için tıklayın!

Makyajın tamamlayıcısı ruj ve dudak parlatıcısı seçimleri, tüm görünümünü bir anda değiştirecek kadar kuvvetli bir etkiye sahiptir. Daha sağlıklı, enerjik ve canlı bir görüntü için, uygun dudak parlatıcısı fiyatları ile kendine en beğendiğin Lip Gloss'u hemen seçip satın alabilirsin.