Toplam 4 Ürün Gösteriliyor
DUDAK BAKIMI

FORMÜL

GÖRÜNÜM

FiYAT

DUDAK BAKIMI

DUDAK BAKIMI

Vegan-11788Vegan-11788Indirimli ürün
#THISISEVERYTHING LIP OIL
#THISISEVERYTHING LIP OIL
DUDAK YAĞI
27,99
TL
39,99
TL
Vegan-16395Indirimli ürün
#THISISEVERYTHING LIP SCRUB
#THISISEVERYTHING LIP SCRUB
DUDAK PEELINGI
27,99
TL
39,99
TL
makyajcom - 11518Indirimli ürün
#THISISEVERYTHING LIP BALM
#THISISEVERYTHING LIP BALM
DUDAK BALMI
27,99
TL
39,99
TL
Indirimli ürün
SUGAR TRIP LIP TREATS SET
SUGAR TRIP LIP TREATS SET
DUDAK BALMI & DUDAK SCRUBI & DUDAK YAĞI
99,99
TL
199,99
TL

Dudak Bakım Ürünleri İle Pürüzsüz Görünen Dudaklar

Doğru bakım yolları ve kozmetik ürünleriyle pürüzsüz ve daha dolgun görünen dudaklara sahip olabilirsin. Özellikle hava değişiklikleri nedeniyle dudaklarında oluşan çatlaklar veya renksiz görünümden kurtulmak istediğinde, dudak bakımı için hazırlanan özel formüle sahip NYX ürünleri ile daha sağlıklı ve parlak dudaklara kavuşabilirsin. 

Kusursuz Dudaklar İçin Dudak Bakımı

Soğuk veya sıcak havaya fazlasıyla maruz kalan dudaklarda sıklıkla kuruluk ve çatlak gözlenebilir. Dudak kuruluğu ise kendini rahatsız hissetmene neden olabilir. Kusursuz bir makyaj her zaman dudaklarına pürüzsüz bir görünüm kazandırmayabilir. Dudaklarının yeteri kadar nemlenmemesi, makyaj sonrasında pul pul soyulmasına ve daha fazla kurumasına yol açabilir.

Gerçekleştireceğin birkaç adımla dudaklarında oluşan çatlakları giderebilir, kurumayı engelleyebilir ve daha sağlıklı bir görünüme sahip dudaklara kavuşabilirsin. Dudak ‌peelingi ile dudaklarını ölü derilerden tamamen arındırırken dudak yağı ve doğal yağlarla dudaklarını besleyebilirsin. Son olarak ise kullanacağın dudak nemlendiricisi sayesinde dudağının kaybettiği nemi geri kazanmasına yardımcı olabilirsin. 

Dudak ‌Peeling&039;i, dudaklarına canlı bir görünüm kazandırır. Dudak bakımının ilk adımını oluşturan dudak ‌peeling uygulamasıyla aynı zamanda dudaklarını nemlendirebilirsin. İçerisinde ‌jojoba yağı bulunan özel formülüyle ‌Lip ‌Scrub dudak ‌‌peeling'i, dudaklarının kuru bir görünümden daha parlak bir görünüm kazanmasında yardımcı olur. 

Gün boyunca hava değişiminden ve yoğun tempodan etkilenen dudaklarına canlılık kazandırmak ve makyaj kalıntılarından ‌arındırabilmek için dudak ‌peeling'ini tercih edebilirsin. Makyaj öncesinde de kullanabileceğin dudak ‌‌peeling'ini, dudaklarına dairesel hareketlerle uygulayabilirsin. Dudaklarındaki kan akışını hızlandıran yapısıyla dudak ‌‌peeling'i, dudaklarının kendisini yenilemesini hızlandırır. Dudak ‌peeling'i uygulamasıyla daha sağlıklı, yumuşak ve nemlenmiş dudaklara sahip olabilirsin. 

Parlayan Dudaklar İçin Formül: Dudak Yağı

Dudaklarını nemlendirirken parlatan ve ‌yumuşalık kazandıran yağların gücüyle tanış! ‌‌Jojoba, badem, ‌avokado ve üzüm yağlarının birleşiminden oluşan etkiyle çok daha canlı ve net dudaklara kavuşabilirsin. Dudak yağı, dudaklarına yumuşaklık kazandırıp nemlendirirken makyaj öncesinde kullandığında ise dudaklarının gün boyu yumuşak bir görüme sahip olmasında yardımcı olur. Özellikle mat rujların dudaklarında oluşturduğu kuruluk etkisini de en aza indirir.

Dudakların, dudak yağlarının gücüyle ışıltı kazanır ve beslenir. Böylece dudak bakımını gerçekleştirirken sağlıklı görünen dudaklara kavuşabilirsin. 5 farklı renk seçeneğiyle sunulan ‌This is ‌Everything ‌Lip ‌Oil ile bakımlı dudakların keyfini çıkarabilirsin. Dudaklarına nem kazandıran ve bakım yapan dudak yağını tek başına dudak parlatıcısı olarak da kullanabilirsin. Kendine ait bir koruması bulunmayan dudaklarını dudak yağı ile koruyarak dudaklarında oluşabilecek çatlaklara karşı önlem alabilirsin.

Dudak ‌Balm'ı ile Dudak Kuruluğuna Son

Günlük dudak bakımı için vazgeçilmez olan dudak ‌balm'ı ile dudaklarına hak ettiği bakımı yap! Yağsız olarak hazırlanan özel formülüyle dudağını kayarak nemlendirirken yapışkan bir his oluşturmaz. Vanilya ve kiraz karışımdan oluşan hoş kokusuyla kendini daha iyi hissetmene ve tazelenmene yardımcı olur. Tek başına da kullanabileceğin dudak ‌‌balm'ı, makyaj yapmak istemediğinde dudaklarında açık pembe bir renk elde etmene de olanak tanır. Dudaklarına kazandırdığı pırıltı ve hafif rengiyle dudak nemlendiricisi, dudaklarına etkileyici bir görünüm ‌kazandırır.

‌This is ‌Everything ‌Lip ‌Balm dudak nemlendiricisini gün içerisinde ve güne başlarken kullanılabilir, 4 mevsim dudaklarının bakımını yapabilirsin. Uyurken su kaybı sonucunda kuruyan dudaklarını, dudak kremi ile nemlendirebilirsin. Çantanda taşıyarak istediğin yerde ve istediğin zamanda kullanabileceğin dudak nemlendiricisi sayesinde her an yumuşacık dudakların tadını çıkarabilirsin. Dudak bakımında farklı etkilere sahip 3 ürünle, her zaman bakımlı dudaklara sahip olabilirsin.

Tüm makyaj ürünleri için incelemek için  https://www.nyxcosmetics.com.tr/tum-makyaj-urunleri tıklayın.