DOLL EYE MASCARA
DOLL EYE MASCARA
DOLL EYE MASCARA
DOLL EYE MASCARA
DOLL EYE MASCARA
DOLL EYE MASCARA

DOLL EYE MASCARA

MASKARA

3 YORUM
80,00
TL
Renk
E vitamini ile zenginleştirilmiş Doll Eye Mascara ihtiyacınıza göre özelleştirilmiş üç farklı formülüyle sizlerle. Uzatan, hacimlendiren veya su geçirmez modelleri arasından seçim yapabilirsiniz.
En güncel içerik bilgileri için ürün paketine başvurabilirsiniz.
  Long Lash – Black Water / Aqua / Eau, Acrylates/Ethylhexyl Acrylate Copolymer, Acrylates Copolymer, Copernicia Cerifera (Carnauba) Wax / Cera Carnauba / Cire de Carnauba, Stearic Acid, VP/Hexadecene Copolymer, Glycerin, Beeswax / Cera Alba / Cire d'abeille, Triethanolamine, PVP, Euphorbia Cerifera (Candelilla) Wax / Candelilla Cera / Cire de Candelilla, Cetyl Alcohol, Nylon-6, Alcohol, Polyvinyl Alcohol, Sorbitan Sesquioleate, Lanolin, Magnesium Aluminum Silicate, Hydroxyethylcellulose, Glyceryl Stearate, Dimethicone, Methylparaben, Phenoxyethanol, Tocopheryl Acetate, Propylparaben, Disodium EDTA. MAY CONTAIN / PEUT CONTENIR (+/-): Iron Oxides (CI 77499). Volume – Black Water / Aqua / Eau, Acrylates/Ethylhexyl Acrylate Copolymer, Acrylates Copolymer, Copernicia Cerifera (Carnauba) Wax / Cera Carnauba / Cire de Carnauba, Stearic Acid, VP/Hexadecene Copolymer, Glycerin, Beeswax / Cera Alba / Cire d'abeille, Triethanolamine, PVP, Euphorbia Cerifera (Candelilla) Wax / Candelilla Cera / Cire de Candelilla, Cetyl Alcohol, Nylon-6, Alcohol, Polyvinyl Alcohol, Sorbitan Sesquioleate, Lanolin, Magnesium Aluminum Silicate, Hydroxyethylcellulose, Glyceryl Stearate, Dimethicone, Methylparaben, Phenoxyethanol, Tocopheryl Acetate, Propylparaben, Disodium EDTA. MAY CONTAIN / PEUT CONTENIR (+/-): Iron Oxides (CI 77499). Waterproof – Black Water / Aqua / Eau, Acrylates/Ethylhexyl Acrylate Copolymer, Acrylates Copolymer, Copernicia Cerifera (Carnauba) Wax / Cera Carnauba / Cire de Carnauba, Stearic Acid, VP/Hexadecene Copolymer, Glycerin, Beeswax / Cera Alba / Cire d'abeille, Triethanolamine, PVP, Euphorbia Cerifera (Candelilla) Wax / Candelilla Cera / Cire de Candelilla, Cetyl Alcohol, Nylon-6, Alcohol, Polyvinyl Alcohol, Sorbitan Sesquioleate, Lanolin, Magnesium Aluminum Silicate, Hydroxyethylcellulose, Glyceryl Stearate, Dimethicone, Methylparaben, Phenoxyethanol, Tocopheryl Acetate, Propylparaben, Disodium EDTA. MAY CONTAIN / PEUT CONTENIR (+/-): Iron Oxides (CI 77499).Ağırlık : 22g
 
SİZİN İÇİN SEÇTİKLERİMİZ
eda özan
29 Kasım 2019 00:42
HARİKA!
Ürünü öylesine denemek amaçlı almıştım. İlk açtığımda çok yoğun geldiği için biraz rahatsız oldum ama o fazlalığı maskaranın uç kısmıyla alarak sürmeye devam ettim. Sürdüğünüzde asla topak topak ya da yapay bir görüntü yok kolay şekil veriyor akma sorunu da yaşamadım kalıcılığı da çok iyi kirpiklerimde dökülme de yapmadı. Birçok markanın maskarasını kullandım ama bu maskara çok başka ve favorim oldu herkese tavsiye ederim.
Zeynep Metin
Yaş : 18-24
03 Aralık 2018 20:12
Waterproof
İlk açıldığında diğer maskaralara göre biraz daha kuru. İkinci ve üçüncü katta "doll-eye" efektini veriyor. Gayet başarılı.
Anonim Kullanıcı
03 Şubat 2017 13:07
Çok beğendim
Gerçekten DOLLY EYES olmuş)