Denebunu.com x NYX Cosmetics


Yeni ürünler keşfetmek bizim işimiz! Sizi hayal gücü limitlerinin zorlandığı, kendini ifade etmenin özgürlüğünü renklerle yansıtan, profesyoneller gibi makyaj yapabilme imkanını sunan bir marka ile tanıştırmanın haklı gururunu yaşıyoruz: “NYX Professional Makeup”.


Denebunu ve NYX Professional Makeup’ın yolları “no makeup makeup” / “yokmuş gibi makyaj” trendinin her yeri kasıp kavurduğu bir yaz gününde kesişti. Vegan formülü, ferahlatan dokusu, gün boyu nemlendiren ciltte yokmuş gibi bir his veren “Bare with me” serisi, Denebunu üyelerine bu trendi yakalamanın ne kadar kolay olduğunu göstererek gönüllerini fethetti!


Denebunu X NYX Professional Makeup Bare With Me kutularına o kadar ilgi gösterdiniz ki bu ilgiyi karşılıksız bırakmak olmazdı. Bir makyaj çantasının olmazsa olmazı dediğimiz ürünleri bir araya topladığımız Mini serisiyle, bu birlikteliği daha da güçlendirdik. Anladık ki, ayrılmaz bir ikili olacağız. Bu iki heyecanlı marka bir araya geldiyse bu macera çok daha güzel sürprizlerle karşınızda olacak demektir!


Denebunu üyeleri NYX Professional Makeup ürünlerini ilk gördüğü andan beri tüm kalbiyle öneriyor! #denebunucomöneriyor.


Bizi takip etmeye devam edin.