Vegan Makyaj Ürünleri Kategorisi
CONTROL FREAK EYEBROW GEL
CONTROL FREAK EYEBROW GEL
CONTROL FREAK EYEBROW GEL
CONTROL FREAK EYEBROW GEL

CONTROL FREAK EYEBROW GEL

ŞEFFAF KAŞ JELİ

14 YORUM
89,99
TL
Color
Son zamanların yükselen doğal kaş trendine uyum sağlamaya ne dersin? Seni, Control Freak Kaş Jeli ile tanıştıralım! 
NYX Professional Makeup Control Freak Kaş Sabitleyici Jel, kaşlarınızı kontrol altına almanın en eğlenceli yolu! Şeffaf formülü ile bu kaş jelini ister tek kullan istersen de kaşlarına pudra veya kalem uygulamanın üstüne sabitlemek için kullan. NYX Professional Makeup’in çok sevilen kaş sabitleyici jeli, özel vegan formülü sayesinde tüm gün rahatça kullanıma uygun olarak tasarlanmıştır. Ayrıca sadece kaşların için değil, kirpiklerini belirginleştiren, şeffaf bir maskara olarak da kullanabilirsin.

Vegan formüle* sahiptir.


*Hayvansal kaynaklı veya türevi bileşenler içermez.

En güncel içerik bilgileri için ürün paketine başvurabilirsiniz.
 

Water/Aqua/Eau, Acrylates Copolymer, Polyvinyl Alcohol, Propylene Glycol, Potassium Hydroxide, Phenoxyethanol, Caprylyl Glycol, Methylparaben, Disodium EDTA.

Ağırlık : 22g
 

özgenur Özdemir
10 Mayıs 2021 20:02
Süppppper
Çok memnun kaldım alın, aldırın
Buse Atar
Cinsiyet : Kadın
26 Nisan 2021 14:37
Tüm gün yukarıda duran kaşlar
Bugüne kadar bir sürü farklı kaş maskarası denedim. Bu ürünü keşfettiğimden beri başka ürün kullanmıyorum. Fırçası ilk başta gözünüze çok büyük gibi görünüyor ama altının ağzı daha dar olduğu fırçayı çıkarırken üzerindeki fazla ürün fırçayla gelmiyor. Ömrümün sonuna kadar yedekleyerek kullanacağım bir maskara
Anonim Kullanıcı
26 Nisan 2021 02:12
Nyx kaş sabitleyici
Kesinlikle beyazlık bırakıyor...bu konuda çok bmezer ürün kullandığım için gönül rahatlıyla yazıyorum. Maalesef
enise sazak
Yaş : 18-24
30 Mart 2021 15:33
NYX
Ürün kullandığım en iyi kaş sabitliyicisi. Hiç bir beyazlık bırakmıyor. Çok sert, inatçı ve uzun kaşlarım olmasına rağmen gün içerisinde hiç bir düşüklük yapmadı. Ürün uzun süre de gidiyor. Kokusu ve vegan içeriğiyle kesinlikle tavsiye edebileceğim bir ürün.
enise sazak
Yaş : 18-24
30 Mart 2021 15:27
Nyx
Bugüne kadar kullandığım en güzel kaş sabitliyicisi kesinlikle. Gün içerisinde düşüklük yapmıyor ve beyaz kalıntı bırakmıyor. Kaşlarım çok uzun ve inatçı olmasına rağmen sürdüğüm şekilde yukarıda kalıyor. Ürün uzun süre gidiyor. Tavsiye ediyorum.
Anonim Kullanıcı
21 Ocak 2021 18:18
kötü bir ürün
Ürünü kaşıma sürdükten sonra belirli bir süre sonra kendi kendine beyazlaşıyor ve vaatlerini yerine getirmiyor. Çok kötü bir ürün
Anonim Kullanıcı
19 Ocak 2021 22:54
Mükemmel
Aşırı güzel ürünle ilgili hiçbir şeyi değiştirmezdim 10/10 çok hafif ve dolu dolu yapıyorr!
gözde esmer
Yaş : 18-24
Cinsiyet : Kadın
22 Aralık 2020 12:27
KOKUSU UHU GİBİ
Kokusu uhu gibi,kaşları sabitliyor fakat sert yapıyor,beyazlık bırakmıyor tamamen şeffaf bir ürün.İndirimde alınabilir ama normal fiyatını hak ettiğini düşünmüyorum.Almadan önce yorumları okumanızı tavsiye ederim.
Firuze Avcı
Yaş : 18-24
22 Kasım 2020 04:59
Tüm gün sabit kaşlar
ürün 5/5 yıldızı hak ediyor.Kaşlarınızı çok güzel sabitliyor ve asla kalıntı bırakmıyor.Bazı kaş maskaraları kaşlarınızda beyaz kalıntı bırakır bunda hiç öyle bir sorun yaşamadım.Pahalı markaların kaş maskaralarına muadil olarak gösterilmişti gerçekten de öyle hatta daha iyi bile diyebilirim.Teşekkürler Nyx.
Anonim Kullanıcı
02 Eylül 2020 11:55
sabitleyici
Dünya Harikası bir şey, bazen kalem bile kullanmıyorum.Bununla sabitleyince de yoğun duruyor.Çok beğeniyorum