Indirimli ürün
COMPLETE CONTROL BLENDING SPONGE
COMPLETE CONTROL BLENDING SPONGE
COMPLETE CONTROL BLENDING SPONGE
COMPLETE CONTROL BLENDING SPONGE

COMPLETE CONTROL BLENDING SPONGE

MAKYAJ SÜNGERİ

6 YORUM
62,99
TL
89,99
TL

Çizgilere dolan ve bir türlü eşit dağılmayan fondöten uygulamasına son! Fondöteninin doğal bir bitişe sahip olması, kendi teninle tamamen bütünleşmesini istiyorsan doğru makyaj süngerini kullanmalısın. Kusursuz ten makyajı için sana önerimiz: Complete Control Blending Makyaj Süngeri! Bu makyaj süngeri özel olarak tasarlanmış şekliyle fondöten uygulamasının yanı sıra toz pudranla rahat bir şekilde baking uygulaması yapmana da imkan sağlar. Makyaj süngerinin kesik ucuyla pudrayı rahat bir şekilde göz altlarına ve kontür çizginin altına uygulayabilirsin.

Anonim Kullanıcı
Yaş : 35-44
13 Kasım 2020 12:15
Güzel urun
Ürün güzel ama ben beceremedim . Göz altı kapaticisi için kullanıyorum
Gizem Büşra Sönmez
Cinsiyet : Kadın
26 Kasım 2019 16:46
bayıldım
Gerçekten çok güzel bir ürün, fırçayla fondöteni sürdükten sonra ıslak süngeri tampon hareketlerle üzerinden geçiyorum ve sonuç harika
Aylin Karabacak
24 Haziran 2019 12:05
Şekli çok kullanışlı
Şekli çok güzel ve çok kullanışlı hem yapı olarak yumuşak hem de keskin kenarları var. Diğer blenderlardan çok farklı bir performans sunmuyor evet ama şekli sayesinde farklı açılara kolay uygulanıyor. Bir de denediğim kadarıyla nemliyken uygulandığında çok iyi sonuç vermiyor. Ben haftada bir yıkayıp kuru kullanmaya çalışıyorum.
İlkay Sevgili
24 Haziran 2019 11:47
Fondöteni içine çekmiyor
Süngerle uygulanan makyajlar çok daha kusursuz duruyor biliyorum. Ama fondötenimin yarısını süngerin içine çekmesine de katlanamıyorum, paketin yarısı boşa gidiyor gibi geliyor. Bu süngeri arkadaşımda denedikten sonra aldım. İçine çok az ürün çekiyor ve sivri kenarlarları ile her yere kolayca ulaşıyor. Sünger tabularımı kırdıran ürün. Thank you NYX :)
Gülşen Kaynak
24 Haziran 2019 11:38
Keskin hatlı burun ve göz kenarlarında iyi performans
Burun kenarlarında ve göz altlarında iyi karışmamış fondötenler ve kapatıcılar beni çok rahatsız ediyor. Her makyyajda uzun uzun buraları düzeltmek için uğraşıyorum. Bu spongeı yeni keşfettim. Üst kısmıdaki keskin bölgeler burun kenarlarına çok iyi oturuyor. Artık buraları düzeltmeye daha az zaman harcıyorum. Ben çok sevdim. Evet sadece bir süngere bu kadar para vermek hala çok mantıklı gelmilyor. Ama diğer markaların süngerlerinin de artık çok pahalı oldğunu ve burun ve gözde iyi performans vermediğini düşününce değer diyorum :)
Beliz atasoy
07 Mayıs 2019 14:40
Kullanışlı
Hem ürünü çok güzel dağıtıyor hem de ürünü çekmiyor, baya memnun kaldım aldığıma. Fiyatı da uygun, başka süngerlerin yarı fiyatına iki katı kalite veriyor.