CAN'T STOP WON'T STOP MATTIFYING POWDER

Stok mevcut değil
Sadece %1 kaldı
SKU
CSWSMP
Parlayan cilt görünümünü engelleyen matlaştırıcı pudra
Parlayan cilt görünümü mü? Engellendi! Can’t Stop Won’t Stop ailesinin en yeni üyesi, pirinç nişastası tozu içeren %100 vegan formülü ile uzun süre kalıcı mat bitiş sağlayan Can’t Stop Won’t Stop Matlaştırıcı Pudra, cildindeki parlamayı ve kusurlu cilt gönümünü anında yok eder, uzun süre mat ve pürüzsüz bir cilt görünümü sağlar. Tüm yüzüne uygulayabileceğin bu pudranın transfere dayanıklı yapısı ile makyajını sabitleyebilir ve fondötenin kalıcılığını uzatabilirsin. Hafif yapısı cildi kurutmaz, gün boyu mat makyajının tadını çıkartmak sana kalır. Can't Stop Won't Stop Mattifying Powder vegan formüle sahiptir. Hayvansal kaynaklı veya türevi bileşenler içermez. (Vegan formüllü ürünler balmumu, kolajen, keratin gibi hayvansal hammaddeler içermez, sadece bitkilerden elde edilen yağ ve özler içerir.)
En güncel içerik bilgileri için ürün paketine başvurabilirsiniz. TALC, SILICA, ORYZA SATIVA STARCH / RICE STARCH, TRIMETHYLSILOXYPHENYL DIMETHICONE, ZINC STEARATE, ETHYLHEXYL PALMITATE, OCTYLDODECANOL, ISOSTEARYL ISOSTEARATE, OCTYLDODECYL STEAROYL STEARATE, CAPRYLYL GLYCOL, PHENOXYETHANOL
VEGAN FORMÜL

Vegan formüllü ürünler balmumu, kolajen, keratin gibi hayvansal hammaddeler içermez. Yoğun pigmentasyona sahip çok renkli yapısını sadece bitkilerden elde edilen yağ ve özler içeren formüllerden alır.

PİRİNÇ NİŞASTASI TOZU

Ciltteki yağlanmayı azaltan ve parlama görünümünü yok eden pirinç nişastası tozu, cilde aydınlık bir görünüm kazandırır ve leke oluşumunu engeller.

YORUMLAR