Yılbaşı Kıyafetinize Göre Makyaj Önerileri

Yılbaşı Kıyafetinize Göre Makyaj Önerileri

20.12.2019 | 16:38

Yılbaşı Kıyafetiniz Hazırsa Nyx Cosmetics'ten Kıyafetinize Uygun 10 Makyaj Önerisi 

Yılın en heyecanlı zamanına sayılı günler kala, kafanda kombinler uçuşmaya ve makyajını belirlediğini düşünebilirsin. Ancak, NYX Cosmetics makyaj ürünlerini görmeden karar vermemelisin. Yılbaşı partisinde tüm gözleri üzerinde hissedeceğin, ışıltılı makyaj önerileri için NYX Cosmetic ürünlerinden ilham alabilirsin. Tarzına uygun yılbaşı makyajı, doğru ürünler tercih edilerek yapılabilir. Yılbaşı partisinde dikkat çekici bir look oluşturman için günler öncesinden kıyafetlerini makyaj ürünlerini seçerek, ister parıltılı alternatifler, istersen de kırmızı ağırlıklı bir yeni yıl makyajı tercih edebilirsin. NYX Cosmetics ürünleri hayvan dostu vegan formüllü oldukları için gönül rahatlığı ile kullanabilirsin. 

 

Kırmızı Renkte Bir Yılbaşı Kıyafeti Tercihin İse 

Birbirinden farklı, dikkat çekici, renkli yılbaşı kıyafetleri arasından dilediğin kombini seçmek zor ama eğlencelidir. Kıyafet, aksesuar ve makyaj bir bütün oluşturmalıdır. Tercihin kırmızı renkte bir yılbaşı kıyafeti ise elbisenin tonuna göre seçeceğin bir göz ve dudak makyajı ile büyüleyici bir look oluşturman kaçınılmaz. 

NYX Cosmetics ürünleri arasında yer alan Love Lust Disco Satin Sparkle kırmızı ruj ve siyah eyeliner'ı tercih ederek dudaklarını ön plana çıkarabilirsin. Yılbaşı makyajında göz alıcı dudaklara sahip olmanın yolu NYX Cosmetics rujlarından geçer. Genellikle siyah ve kırmızı ağırlıklı olan yılbaşı elbiseleri içinden yapacağın seçim kendine olan güvenini ortaya koyar. Gözlerinde doğal dumanlı bir göz makyajını Love Lust Disco Shadow Palette ile yapabilirsin. Göz makyajından sonra tenin ile uyumlu bir fondöten, concealer ve allık makyajının tamamlayıcısı olur. İddialı olmak isteyenlerin tercihi olan kırmızı ruj, dumanlı göz makyajı ile birlikte kırmızı kıyafetinizin zarifliğini ön plana çıkarmak için soft renkleri de tercih edebilirsin. 

Yüz makyajında NYX Cosmetics Love Lust Disco Sweet Cheeks allık paletinde yer alan ten rengine uygun bir tonu seçerek yanaklarına hafif bir renk verebilir, fazla belirgin olmayan bir aydınlatıcı ile de doğallığını çarpıcı hale getirebilirsin. Göz makyajında nude tonları sürüp, üzerine Glitter Vault simleri ile parlaklık verebilirsin. Böylece elbisenin çekiciliğini ön plana çıkararak girdiğin ortama estetik, zarif ve şık görünüşünle damganı vurabilirsin. En zor oluşturulan look'lardan biri olan kırmızı kıyafet, aksesuar ve makyaj bütünlüğünü NYX Cosmetics ürünleri ile kolaylıkla elde edebilirsin. 

 

Siyah Renkte bir Yılbaşı Kıyafeti Tercihin İse 

Yılbaşı partisi için hazırlanmak yılın en keyifli zamanlarını geçirmek demektir. Yeni yılı arkadaşların ya da ailen ile geçirmek için eğlenceli bir gecenin gecenin heyecanını yaşıyorsan, ortamı ve kendini konsepte uygun bir şekilde hazırlamalısınız. Yılbaşı süsleri, lezzetli yemekler, enerjik müzikler ve oyunlara, oluşturduğun kombinin uyumlu bir şekilde eşlik etmelidir. 

Yılbaşı gecesi için kıyafet tercihin her ortamda asilliği ile göz dolduran siyah renkten yana ise hem kıyafetine hem konsepte uygun bir look hazırlayarak son derece çekici bir görünüm oluşturabilirsin. Los Angeles'ın özgür ruhunu hissedebileceğin NYX Cosmetics makyaj ürünleri arasından doğru alternatifleri seçerek çekici bir look yaratabilirsin. Renklerin limitlerini zorlamayı seviyorsan, düz siyah elbisene uygun makyajı yapmaya markanın Shimmer Vücut Yağı ile başlayabilirsin. Hafif parlaklık veren yağdan sonra göz makyajında renkleri uçuşturabilirsin. Love Lust Disco göz farı paletinde yer alan göz alıcı renklerin üzerine Love Lust Disco Glitter Vault simlerini sürerek dikkatleri gözlerinin etkileyiciliğine yönlendirebilirsin. Özgüvenini gözlerinde yansıtmak için tüm renkleri gözlerinde toplayabilir, ten makyajını da doğallığın gücüne bırakabilirsin. 

Ten rengine uygun makyaj ürünleri sayesinde ortaya son derece büyüleyici bir look çıkararak gecenin yıldızı olabilirsin. Gecenin en iddialı görüntüsüne sahip olmak için NYX Cosmetics ürünleri yardımına koşar. Gözüne ağırlık verebildiğin gibi dudaklarını da ön plana çıkarıp, doğal ten makyajı uygulayabilirsin. Gözlerine kahverengi, siyah ya da gri bir göz makyajı yaparak ikinci planda bırakabilir, dudaklarına bordo veya kırmızı tonlarında ruj sürebilirsin. Göz makyajın için sıradanlığı aşmak istiyorsan, rengarenk göz kalemlerinden en çarpıcı olanı tercih ederek, gözlerinin şaşırtıcı etkisine sen de tanık olabilirsin. Ancak, parti kızı look'u için dudak makyajı tercihlerini parlatıcı ya da simli rujlardan yana kullanabilirsin. Satin Cream ya da Satin Sparkle ruj serileri kombinin için son derece uygun bir görünüm yaratabilir. Doğallığın çekiciliği mi yoksa simlerin ışıltısı mı? Tercihini yaparak, yılbaşı gecesinin göz kamaştırıcı güzelliğine sen sahip olabilirsin.  

Parıltı Renkte Bir Yılbaşı Kıyafeti Tercihiniz İse 

Yeni yıl ışıltı, sim, parıltı, iddialı renklerin savaşı ve göz kamaştırmak demektir. Parıltılı elbisen ile yılbaşı partisinin ortasına melek gibi inebilirsin. Göz alıcı elbisen için istersen sade bir makyaj seçebilir istersen de elbisenin parıltılarına eşlik eden makyajın ile dikkat çekici bir uyum yakalayabilirsin. Glitter efektleri için farklı renklerde simleri doğal renklerde uyguladığın göz makyajının üstüne sürebilirsin. Renklerden korkmayan herkesin tercihi olan sim ve glitter, iddialı yılbaşı makyajının en büyük destekçileridir. Üstelik sadece farının üzerine sürmekle kalmayıp, yüzünün çeşitli yerlerinde simler sayesinde yaratıcılığını konuşturabilirsin. Tek dikkat etmen gereken, elbisene, tenine ve makyajına uygun renkte bir glitter seçmen. 

Bu özel gecede Los Angeles'ın hareketli rüzgârlarını oluşturduğun look'da estirmenin bir yolu da ağırlıklı olarak doğal renkleri uygulayıp, sadece dudaklarını ya da tenini ön plana çıkarmaktır. Yüzüne uyguladığın highlighter senin parıltılı cildini gözler önüne serer ve dikkatleri yüzüne çeker. Renklerin yüzünüzde dans ettiği bir yeni yıl makyajı, bütün yıl konuşulmanı sağlar. Birbirine uyumlu renklerin oluşturduğu makyaj, özel gece için seçtiğin kıyafet ve aksesuarların ile birleşince oldukça ışıltılı bir görünüme sahip olabilirsin. Parıltılı elbisene bakanların dönüp bir daha bakacağı bir makyaj, özel gecenin tamamlayıcısı niteliğindedir. Tarzına göre göz ve ten makyajını yapabilir ve gecenin en iddialı ve çekicisi sen olabilirsin. NYX Cosmetics makyaj ürünleri ile parıltılı elbisende fark yaratabilir, gece boyunca gözleri üzerinde hissedebilirsin.  

 

Yeşil Bir Elbise İçin Underground Party Makyajı 

Yılbaşı gecesinin belli başlı renkleri kırmızı ve siyah olduğu kadar aynı zamanda yeşildir. Simgelerinden biri olan yeşil rengi elbisende ve makyajında rahatlıkla kullanabilirsin. Yeşil elbisende kırmızı ve siyah bir makyaj ile bütünlüğü yakalayabilir ya da Underground Party makyajı ile farkını ortaya koyabilirsin. Yeni yıla girerken yeşil elbisenize uygun bir Underground Party makyajını NYX Cosmetics'in ürünleri ile gerçekleştirebilirsin. Metalik krem rujlar arasından gold, metal ya da siyah renklerinden birini seçerek aykırı bir görünüme ulaşabilirsin. NYX'in aydınlatıcı paleti ile ten makyajını tamamlayıp sağlıklı ve parlak bir cilt yaratabilirsin. Göz makyajını da dudağın ile aynı renkte ve parlaklıkta bir far seçimi ile tamamlayarak ışıldayabilir ya da doğal ürünler ile dudaklarını ön plana çıkarabilirsin. 

Makyajın ve kombinin ile oluşturacağın look parıldamanı sağlar. Partinin asi ve özgürlüğüne düşkün misafiri olabilir ve dikkat çekiciliğin ile de herkes tarafından kıskanılabilirsin. Underground Party makyajının baş rol oyuncusu olan rujlar özgür ruhunu destekler. NYX Cosmetics ürünleri ile makyaj teknolojisine öncülük, trendlere liderlik ederken her cilt tipine sahip kadını da düşünerek üretilir. Yeni yıl makyajın için aradığın tüm makyaj stillerine uygun ruj, far, allık ya da glitter'ı kolaylıkla bulup, tarzını yansıtabilirsin.

Cilt Alt Tonunuza Uygun Makyaj Önerileri

Cilt Alt Tonunuza Uygun Makyaj Önerileri

En İyi 5 Smokey Eyes Makyajı

En İyi 5 Smokey Eyes Makyajı