Temmuz 2021 Aylık Burç Yorumları | NYX Cosmetics

Temmuz 2021 Aylık Burç Yorumları | NYX Cosmetics

06.07.2021 | 00:00

Güneş bizi yakıp kavururken gezegenler ve yıldızlar da geleceğimize yön vermeye devam ediyor. Yaz mevsiminin tadını doyasıya çıkaracağımız temmuz günlerinde başımıza neler gelecek diye merak ediyor musun?  O zaman gel hadi birlikte aylık burç yorumları hakkında konuşalım! Yaşanabileceklere ve seni etkisi altına alacak yoğun duygulara yakından bakalım. Tabii ki aylık burç yorumu yanında sana özel, birbirinden güzel ürün önerilerini de incelemeyi unutmayalım!

Koç Burcu Temmuz Ayı Yorumu

Sevgili Koç burcu kadını ve Koç burcu yükseleni, temmuz ayında Venüs’ün hareketleri seni olumlu yönde etkileyecek gibi duruyor. Bu süreçte özgüveninin arşa çıktığını görebilirsin. Bu harika hissi sonuna kadar değerlendirmeni öneririz. Karşına çıkan yeni yüzleri tanırken kendine duyduğun yüksek güvenden yararlanarak yepyeni aşklara ve dostluklara yelken açabilirsin. Tüm bunların yanında bu ay enerjinin hiç düşmeyeceğini de göreceksin. Egzersiz programını yoğunlaştırmayı düşünebilir, her boş vaktinde kendini dışarıya atarak yaşamın tadını doyasıya çıkarmak isteyebilirsin! 

Temmuz ayının harika günleri için sana mükemmel bir ürün önerimiz var! NYX Cosmetics Bare With Me Tinted Skin Veil renkli nemlendirici ile cildine bir yandan bakım yaparken diğer yandan tenini tek tonda buluşturmanın keyfini sürebilirsin!

Boğa Burcu Temmuz Ayı Yorumu

Temmuz ayının ilk günlerinden itibaren Jüpiter seni etkisi altına alacak gibi görünüyor sevgili Boğa burcu kadını. Tabii ki seni de Boğa burcu yükseleni. Bu ay boyunca kendini her zaman iyi ve mutlu hissedecek ve aklına takılan, canını sıkan sorunları arkanda bıraktığını göreceksin. Geçmişte takılı kaldığın olayların kendiliğinden hafızandan silindiğini gözlemleyebilirsin. Bu rahatlamanın etkisiyle içsel dünyana bir yolculuğa çıkmak isteyebilir ve temmuz ayında zamanının bir kısmını meditasyona ayırma ihtiyacı duyabilirsin. Ayrıca bu ay hedeflerine daha önce hiç olmadığın gibi kilitlenecek gibisin. Bu sayede kariyerinde ani bir yükseliş yaşayabilirsin!

Temmuz ayı için sana harika bir ürün önerimiz var! İşte karşında NYX Cosmetics On The Rise Volume Liftscara kirpik lifting etkili maskara! Güçlü duruşunu gözlerine yansıtarak sana mükemmel dolgun kirpikler ve hipnotik bakışlar kazandıran bu ürünü çok seveceksin!

İkizler Burcu Temmuz Ayı Yorumu

Temmuz ayında yaratıcı yönün seni ele geçirecek sevgili İkizler burcu kadını ve İkizler burcu yükseleni! Bu dönemde kendini aşırı üretken günlerin temposuna kaptırmaya hazır ol! Bu sayede mutluluğunun taçlandığını da göreceksin. Ama sana bir tavsiyemiz var. Sakın bu yoğun tempo içerisindeyken etrafını gözlemeyi ihmal etme. Çünkü temmuz ayı sana uzun zamandır beklediğin aşkı sunacak gibi duruyor. Böyle harika bir fırsatı kaçırmak istemezsin, değil mi ama? Bu ay boyunca dikkatli olman gereken tek nokta, duygularını kontrol altına almak olmalı. Yaratıcı ruhunun aşkla buluştuğu bu zamanlarda ani duygu patlamaları yaşayabilirsin. 

Çok seveceğin bir ürün önerimiz var senin için! NYX Cosmetics Ultimate Shadow Palette far paleti ile özgün stilini göz kapaklarında da hayata geçirebilir ve yaratıcı enerjinden sonuna kadar faydalanabilirsin!

Yengeç Burcu Temmuz Ayı Yorumu

Temmuz kesinlikle senin ayın sevgili Yengeç burcu kadını. Yengeç burcu yükseleni ile beraber bu ay göklerde uçacaksın! Enerjin yılın en yüksek seviyesinde olacak gibi duruyor. Ve seni etkisi altına alan Merkür’ün de etkisiyle beraber tutkularını gerçekleştirene kadar bu enerjinin düşmesine izin vermeyeceksin. Bu süreçte iş yerinde ön plana çıkabilir, lider yönünü kullanarak ekibini başarıya taşıyabilirsin. Ailen, arkadaşların ve partnerinle ilişkilerinde yüksek empati yeteneğini kullanarak herkesin gözdesi olabilirsin. Fakat temmuz ayı boyunca sağlığına dikkat etmelisin. Bu yüksek tempo beraberinde sağlık problemleri getirebilir. Özellikle ayın 10’unda burcunda yaşanan yeni ay mide sorunlarına yol açabilir.

Temmuzun yüksek enerjili günlerinde sana eşlik edecek bir ürün önerisi arıyorsan NYX Cosmetics Born To Glow Radiant Concealer ile mutlaka tanışmalısın. Islak bir bitiş sunan ve tenindeki kusurları harika bir şekilde örten bu kapatıcıyı çok seveceğinden emin olabilirsin.

Aslan Burcu Temmuz Ayı Yorumu

Bu ay çevrenle büyük bir uyum içerisinde olacak gibisin sevgili Aslan burcu kadını. Aslan burcu yükseleni için de geçerli olacak olan bu durumun ana sebebi burcunu etkisi altına alan Venüs. Venüs sayesinde bu ay yeni insanlarla tanışabilir, iletişime geçtiğin herkesi kişiliğin ve eğlenceli yönlerin ile etkin altına alabilirsin. Bu ilgi ve sosyal ortam başta sana iyi gelebilir fakat kontrolü kaybedersen biraz sıkıntı yaşayabilirsin. Bir yandan arkadaşlarınla olmak isterken ve yeni insanlarla tanışma fırsatı varken diğer yandan partnerine yeteri kadar zaman ayırmadığın için pişman olabilirsin. Sana tavsiyemiz dengeyi iyi kurman olacak. Bu sayede temmuz ayının hayatına getirdiği hareket ve neşeden en iyi şekilde yararlanabilirsin!

Partilerden partilere koştuğun bugünler için sana özel ürünün NYX Cosmetics Prismatic Eye Shadow metalik far. Işıltılı pigmentlerle süslü bu harika far serisinin renkleri ile gözlerinle de çevreni büyüleyebilirsin.

Başak Burcu Temmuz Ayı Yorumu

Sevgili Başak burcu kadını ve Başak burcu yükseleni, bu ay herkesi iyi etkileyen Venüs senin biraz kötü yanlarını ortaya çıkaracak gibi duruyor. Sosyalleşmek yerine sen daha çok çevreni küçümseyen bir bakış açısı içerisinde olabilirsin. Kibirli davranışlar sergileyerek çevrendeki yakın dostlarını kendinden uzaklaştırabilirsin. Tüm bunlardan kaçınmak istiyorsan sana tavsiyemiz kendini biraz insanlardan izole etmen olacak. Kitaplarına ve meditasyona zaman ayırarak bugünleri hasarsız bir şekilde atlatabilirsin. Ayrıca bu dönemi partnerin ile ilişkini geliştirmek için de kullanabilirsin. Kendini insanlardan uzak tuttuğun bugünlerde tüm ilgini ve sevgini partnerine yönlendirebilirsin.

Temmuz ayında burcuna özel ürünün NYX Cosmetics The Brow Glue Instant Brow Styler. Bu ay çok fazla sosyalleşemesen de kendi kendine olduğun her an bakımlı hissetmek için bu harika kaş sabitleyiciyi kullanabilirsin.

Terazi Burcu Temmuz Ayı Yorumu

Sevgili Terazi burcu kadını, temmuz boyunca sen dünyamızın uydusu ayın etkisi altında olacaksın. Sen de bu dönemde duygularının yoğunlaştığını hissedebilirsin Terazi burcu yükseleni. Bu süreç seni biraz depresif yapabilir. Ama ne olursa olsun duygularına yenilmeyecek ve dengeyi kurmayı başaracaksın. Zaten denge senin doğanda var, değil mi ama? Ayrıca temmuz ayı boyunca bir şeyler üretme ve yeni bir girişim için ilk adımı atma isteği duyabilirsin. Burada sana tavsiyemiz kendine güvenmen olacak. Atacağın adımları önceden düşünüp hesaplarını yaptıktan sonra kendine güvenmemen için hiçbir sebep yok!

Bu aya özel ürünün NYX Cosmetics Can’t Stop Won’t Stop Contour Concealer. Bu kusursuz kapatıcı ile kendini nasıl hissedersen hisset her zaman harika görünmenin ayrıcalığını yaşayabilirsin!

Akrep Burcu Temmuz Ayı Yorumu

Sevgili Akrep burcu kadını ve Akrep burcu yükseleni, temmuz ayında değişikliklere hazırlıklı olmanı öneririz. Bu dönem kendini yeni keşifler yapmaya adayacak gibisin. Hem duygusal anlamda kendini ve ilişkilerini sorguladığın günler hem de dünyayı keşfetme arzusu yaşayacağın anlar seni bekliyor. Fakat bu noktada partnerinde destek göremeyebilirsin ve bu aranızda ciddi sorunlar oluşmasına yol açabilir. Ama sen kararlarının arkasında durmaktan vazgeçemeyeceksin bizce. Ve bu süreçte işten biraz uzaklaşıp hayallerine doğru emin adımlarla ilerleyeceksin. Yolun açık olsun!

Temmuz ayının yaşamına kattığı keşif tutkusunu takip ederken NYX Cosmetics Soft Matte Lip Cream likit mat ruj serisinin renkleri sana eşlik etmeye hazır! Hem uzun süre kalıcı hem de yumuşacık dokulu bu ruju hiç yanından ayırmak istemeyeceksin!

Yay Burcu Temmuz Ayı Yorumu

Sevgili Yay burcu kadını, sen bu ay Satürn’ün etkisi altında olacak gibisin. Bu nedenle sen de inatçı yönünü ortaya çıkarabilirsin Yay burcu yükseleni. Bu ay çevrenden gelen fikirleri yok sayarak yalnızca kendi düşüncelerine ve isteklerine inatla tutunacak gibi duruyorsun. Hatta bu durumu biraz ileri götürerek kendi fikirlerini sevdiklerine dayatmaya çalışabilirsin. Bu da onları rahatsız edebilir. Bu nedenle dikkatli olmanda fayda var. Ayrıca temmuz ayında beklemediğin bir iş teklifi alabilirsin ve konu üzerinde uzun uzun düşünme ihtiyacı duyabilirsin. Bu süreçte sana tavsiyemiz geleceğinle ilgili önemli kararlar verirken inatçı ruhunu dizginlemeye çalışman olacak.

Temmuz ayında burcuna özel ürünün NYX Cosmetics Total Control Pro Drop Foundation. Hafiften yükseğe ayarlanabilir kapatıcılık özelliği ile kontrolü tamamen senin eline veren bu vegan formüllü fondöten ile tenini pürüzsüzleştirebilirsin.

Oğlak Burcu Temmuz Ayı Yorumu

Sevgili Oğlak burcu kadını ve Oğlak burcu yükseleni, temmuz ayında kendini ailene adayabilirsin. Sevdiklerine karşı aşırı koruyucu olduğun bugünlerde tüm zamanını onlarla geçirmek isteyebilirsin. Tabii bu yoğun ilgi özellikle partnerinle ilişkinde hassas durumlar oluşturabilir. Eğer aşırıya kaçarsan partnerinin nefessiz kaldığını düşünebilir. Burada dengeyi kurmaya dikkat etmelisin. Ayrıca bu ay biraz kendine yatırım yapmak da isteyebilirsin. Kişisel ve mesleki gelişim için kurslar, kitaplar alma hevesi duyabilirsin. Ay sonunda ise tatile gitmek isteği ile yanıp tutuştuğunu görebilirsin. Sana tavsiyemiz, kendini özgür bırakman ve yazın tadını çıkarman olacak!

Temmuz ayı için sana çok seveceğini düşündüğümüz bir ürün önerimiz var. NYX Cosmetics Epic Ink Liner! Bu suya dayanıklı, yoğun pigmentasyonlu vegan eyeliner ile göz makyajına seviye atlatabilirsin.

Kova Burcu Temmuz Ayı Yorumu

Sevgili Kova burcu kadını ve Kova burcu yükseleni, bu ay seni yönetecek olan gezegen, Mars. Bu süreçte kendini hep formda hissedeceğin günler seni bekliyor. Her ne kadar sen hayatını değiştiren çok fazla bir gelişme olmadığını düşünsen de bu ay Mars seni zirveye taşımaya kararlı. Hem kariyer anlamında hem de sosyal hayatında yükselen yıldızının tadını çıkarmanı öneririz. Tabii Mars bunları yaparken seni biraz huzursuz edebilir. Bu, gezegenin doğasında var. Sen bu can sıkıcı durumlara çok takılmamaya çalış ve kırmızı gezegenin hayatın kattığı olumlu gelişmelere odaklanmaya bak!

Temmuz ayı için sana özel ürün önerimiz NYX Cosmetics Retractable Lip Liner! Yumuşacık kremsi dokusuyla hem kolay kullanılan hem de teni okşayan bu dudak kalemine bayılacaksın!

Balık Burcu Temmuz Ayı Yorumu

Sevgili Balık burcu kadını, yılın çoğunda olduğu gibi bu ay da duyguların seni esir alacak gibi duruyor. Sen de Balık burcu yükseleni de yaşadığın en ufak değişikliğin bile etkisinden uzun süre kurtulamayacak gibisin. Bu dönemde minicik bir problem bile günlerce canını sıkabilir. Sana tavsiyemiz kendini sakinleştirici aktivitelerle şımartman olacak. Doğa yürüyüşlerine çıkabilir, bir evcil hayvan edinme fikrini ciddi ciddi düşünebilirsin. Duygularını kontrol altına almayı öğrenmek için meditasyona ve nefes egzersizlerine başlayabilirsin. Bitki çayları ile hem bedenini hem de ruhunu sakinleştirebilirsin.

Temmuz ayında kendini NYX Cosmetics Strobof Genius Holographic Stick ile şımartabilirsin. Kremsi yapısı ile kalpleri çalan bu aydınlatıcının yüzünde yarattığı etkiye aşık olacaksın!

Mayıs 2021 Aylık Burç Yorumları

Mayıs 2021 Aylık Burç Yorumları