Temmuz 2020 Aylık Burç Yorumları

Temmuz 2020 Aylık Burç Yorumları

30.06.2020 | 02:18

Temmuz 2020 Aylık Burç Yorumları

Yazın en sıcak ve en keyifli günleri kapıda. Peki, kumsallarda denizin ve güneşin keyfini çıkarıp yaz aşklarına yelken açtığımız bu temmuz günlerinde seni nelerin beklediğini merak ediyor musun? Gökyüzünün yaşamına neler katacağını öğrenerek günlerin heyecanını artırmaya var mısın? Haydi o zaman, sana özel muhteşem ürün tavsiyelerinin de yer aldığı aylık burç yorumu detaylarını inceleyelim ve geleceği keşfe çıkalım!

Koç Burcu Temmuz Ayı Yorumu

Enerjik, hareketli ve oldukça pozitif bir ay geçirmeye hazır mısın sevgili Koç burcu kadını? Bu ay bedensel anlamda enerjinin en üst seviyeye ulaştığını hissetmen mümkün. Koç burcu yükseleni etkisiyle yepyeni bir hobiyle tanışabilir, spor ve fiziksel aktivitelerini hızlandırabilirsin. 21 Haziranda gerçekleşen Güneş tutulması seni ailene ve evine yönlendirecek gibi duruyor. Bu süreçte sevdiklerinle ilişkilerini güçlendirebilir, ev dekorasyonunda uzun zamandır yapmak istediğin değişiklikleri hayata geçirebilirsin. Bu ayın tek endişe verici yanı ay sonuna doğru iş hayatında yaşanacak değişiklikler olabilir. Fakat enerjini olumlu sonuçlara kanalize ederek bu günleri atlatabilirsin.

Burçlara özel temmuz ayı ürününse NYX Cosmetics Love Lust Disco Sweet Cheeks Blush Palette! Sınırsız enerjine capcanlı renkleriyle eşlik edecek olan bu allığı çok sevecek ve hiç yanından ayırmak istemeyeceksin!

Boğa Burcu Temmuz Ayı Yorumu

Sevgili Boğa burcu kadını, temmuz ayında burcunu etkisi altına alan Mars sana geçtiğimiz ay yaşanan belirsizlikleri unutturacak ve uzun zamandır beklediğin başarıyı getirecek gibi duruyor. Hedeflerine yönelirken kendini daha güçlü ve özgüvenli hissedeceğin bu günlerde duygularının yükseldiğine ve derinleştiğine şahit olabilirsin. Bu ay yepyeni bir aşka yelken açabilir, uzun zamandır içinde olduğun ilişkide heyecanlı teklifler ve kararlar alabilirsin.

Boğa burcu yükseleni üzerinde de etkisini gösteren Mars ile temmuz ayı mutluluk ve başarıya gebe diyebiliriz!

Temmuz ayının sana şans ve başarı getiren parıltılı günlerinin tadını NYX Cosmetics Lip Lingerie Gloss ile çıkarmaya ne dersin? Yumuşacık dokusuyla dudaklara doğal bir görünüm kazandıran likit ruj ile kusursuz dudaklar hep seninle!

İkizler Burcu Temmuz Ayı Yorumu

Merhaba sevgili İkizler burcu kadını! Temmuz ayında seni duygusal ve biraz da endişe yüklü günler bekliyor. Yengeç burcunda gerçekleşen Güneş tutulması seni en çok maddi konularda etkileyecek gibi duruyor. Bu nedenle bu ay yapacağın harcama ve yatırımlar üzerine çok iyi düşünmeni ve acele kararlar vermemeni öneririz. Biraz sabırlı olursan tüm sıkıntıların azalmaya başladığını görebilirsin. Çünkü ikizler burcu yükseleni için de çok önemli bir gezegen olan Merkür’ün yarattığı bu gerginlik ve ikilemler 12 Temmuzdan sonra etkisini yitiriyor. Böylece sen de duygu ve düşüncelerinin netleştiğini hissedebilir, üzerindeki baskıdan kurtulabilirsin.

Temmuz ayının enerjisini NYX Cosmetics Ultimate Shadow Palette ile yükseltebilirsin! 16 farklı rengin bir araya geldiği bu paletle dikkatleri üzerine çekebilirsin.

Yengeç Burcu Temmuz Ayı Yorumu

Venüs’ün en pozitif ve en romantik esintileri burcunun ayı temmuz boyunca seninle sevgili Yengeç burcu kadını! Yengeç burcu yükseleni ve temmuz ayında doğanları etkisi altına alan Güneş tutulması, sana kariyerini ilerletecek gelişmeler ve aşk hayatını heyecanlandıracak haberler getirebilir. Haziran sonunda Koç burcuna geçen Marstan aldığın güçle iş hayatındaki otoriteni hissettirmen ve içindeki başarılı ruhu ortaya çıkarman mümkün. Duygularının yükselişe geçtiği bu günlerde sevdiğinle, ailenle ve dostlarınla sık sık bir araya gelme ihtiyacı duyabilirsin. Fakat duygusallığın getirdiği endişelerin doğum ayının enerjisini düşürmesine izin vermemelisin. Ayrıca bu ay da her zamanki gibi mide sağlığına ve yediklerine dikkat etmelisin.

Burcuna özel bu ayın ışığını NYX Cosmetics High Glass Face Primer ile tenine taşımak ister misin? K-Beauty trendinden esinlenen bu makyaj bazı ile yıldızların parıltısı her daim seninle!

Aslan Burcu Temmuz Ayı Yorumu

Geçen ay tüm burçları etkisi altına alan duygusal karmaşa ve ikilemler bu ay senin için geçerli olacak gibi görünüyor sevgili Aslan burcu kadını. Yengeç burç dönümünde gerçekleşen Güneş tutulması seni iç dünyana yönlendirerek duygularını hiç olmadığı kadar ön plana çıkarabilir. Yaşadığın duygusal yoğunluk kararsızlıklara ve endişelere sebebiyet verebilir. Fakat biraz sabırla bu günlerin üstesinden gelebilirsin.

Temmuz ayının sonlarında doğru Aslan burcu yükseleni üzerinde de etki gösteren ruh halinden kurtularak enerji dolu günlere yelken açacak gibisin. Kendini daha dinamik ve sağlıklı hissettiğin bu sıcak yaz günlerinde uzun zamandır hasretini çektiğin samimi ilişkiler kurabilirsin!

Burçlara özel temmuz ayı ürünün NYX Cosmetics Born to Glow Naturally Radiant Foundation! Doğal ve aydınlık görünüm veren bu fondöten ile kapatıcılığını sen belirle, cildinin doğal ışıltısını ön plana çıkar!

Başak Burcu Temmuz Ayı Yorumu

Sevdiklerinle keyif dolu günler geçirmeye ve uzun zamandır ihtiyaç duyduğun sosyal ortamlarda enerjini tazelemeye hazır mısın? Eğer henüz bir tatil planı yapmadıysan bir an önce hazırlan ve kendini yazın kollarına bırak sevgili Başak burcu kadını! Çünkü temmuz ayı Başak burcu yükseleni ile beraber seni inanılmaz bir enerjiyle sarmalayacak gibi duruyor. Bu ay kendini, isteklerini ve mutluluğunu ön plana koyduğun günler seni bekliyor. Hak ettiğin bu anların tadını çıkarırken yepyeni arkadaşlar edinebilir, aradığın aşkı bir sıcak yaz gününde bulmanın heyecanını yaşayabilirsin.

Temmuz ayının bu sıcak ve hareketli günlerinde en iyi dostun NYX Cosmetics Bare With Me Prime Set Refresh Spray olacak! Makyajını gün boyu taze tutacak bu ferahlatıcı sprey ile tatilin tadını doyasıya çıkarabilirsin!

Terazi Burcu Temmuz Ayı Yorumu

Temmuz ayında etrafını saran negatif enerji seni depresif düşüncelere ve karamsarlığa itmek istiyor sevgili Terazi burcu kadını. 12 Temmuza, Merkür retrosunun etkisi azalana kadar, kendini yorgun ve etkisiz hissedebilirsin. Bu süreçte aşk ve arkadaş ilişkilerinde dalgalanmalar yaşayabilirsin. Bu dönemi en az hasarla atlatabilmen için sonu kötü bitebilecek diyaloglardan uzak durmanı ve biraz olumlamayla kendini rahatlatmanı öneririz.

Terazi burcu yükseleni de bu ay aynı karmaşık duyguları tecrübe edebilirler. Ama ay ortasında yükselen yeni ay enerjini tazelemek ve seni canlandırmak için geliyor. Sen de kendini olumsuz etkilerden arındıran rüzgarlarla daha özgür ve mutlu hissedebilirsin!

Burçlara özel temmuz ayı ürünün NYX Cosmetics Pore Filler Makyaj Bazı! Bu gözenek gizleyici makyaj bazını kullanarak tenini kusursuz makyaja hazırlayabilirsin.

Akrep Burcu Temmuz Ayı Yorumu

Merhaba sevgili Akrep burcu kadını! 12 Temmuza kadar etkisini hissettirecek Merkür retrosu bu ay başında seni biraz yorabilir. Bu süreçte konsantrasyon problemleri ve kafa karışıklığı yaşayabilir, iş hayatının yükünü daha çok hissedebilirsin. Sana tavsiyemiz bu günleri keyifli tatil planları yaparak geçirmen ve Akrep burcu yükseleni üzerinde de etkisi hissedilen Merkür retrosundan kurtulduktan sonra uzun bir tatile çıkman olacak. Bu aşamada uzak bir destinasyonda yer alan keyifli kumsalları tercih etmeye meyilli gibisin. Tercihin neresi olursa olsun temmuz ayında tatile çıkmış olmanın bedenine ve yaşamına kattığı enerjiyi sonuna kadar hissedeceğinden emin olabilirsin!

Sana gün boyunca eşlik edecek mükemmel bir ruj serisiyle tanışmak ister misin? Temmuz ayı ürünün NYX Cosmetics Sof Matte Lip Cream serisinin göz alıcı renklerine ve dudakları canlandıran formuna bayılacaksın!

Yay Burcu Temmuz Ayı Yorumu

21 Haziran'daki Güneş tutulması ve ardından 5 Temmuzda gerçekleşecek olan halkalı Ay tutulması seni en çok maddi konularda etkileyecek gibi duruyor sevgili Yay burcu kadını. Bu nedenle bu süreçte risk almayı seven, tabiri caizse ip üstünde yürüyen ruhunu dizginlemeli ve maddi konularda çok daha dikkatli olmalısın. Ay ortasında Yay burcu yükseleni ve kendisi üzerindeki etkisi azalan Merkür retrosu sonrasında finansal açıdan rahatlamaya başladığını ve şansının döndüğünü hissedebilirsin. Eğer iş değiştirmeyi düşünüyorsan bu dönem araştırmalara başlaman için oldukça uygun.

Sakin ve stabil bir hayata yelken açtığın bu günlerde NYX Cosmetics Bare With Me Cannabis Sative Lip Conditioner hep seninle! Özel içeriğiyle dudaklara bakım yapan bu yağı sadece kış aylarında değil yaz aylarında da çantandan eksik etmemelisin.

Oğlak Burcu Temmuz Ayı Yorumu

Aslında bu ay seni hem aşk hem de iş hayatında başarıya ulaştıracak günlere gebe fakat bu anların tadını çıkarabilmek için önce kuşkularından arınmalısın sevgili Oğlak burcu kadını. İlişkinle ilgili kuruntularını bir yana bırakmalı ve partnerine güvenmeyi öğrenmelisin. Kim bilir, belki de bu ay seni çok şaşırtacak anlar yaşayabilirsin! Sana önerimiz; Oğlak burcu yükseleni ile beraber seni de etkisi altına alan sıcak yaz günlerine karşı koymaktan vazgeçerek keyifli bir tatile çıkman. Hem böylece sevdiklerinle daha çok zaman geçirebilirsin!

Burçlara özel temmuz ayı ürünün NYX Cosmetics On the Rise Volume Liftscara! Kirpik lifting etkisi veren bu maskarayla çekici ve etkili bakışlar senden bir lift uzakta!

Kova Burcu Temmuz Ayı Yorumu

Sevgili Kova burcu kadını, duygu dolu bir ay geçirmeye hazır mısın? Venüs’ün tüm duygusal rüzgarları temmuz ayı boyunca sana eşlik ediyor. Kimi zaman yoğunlaşan duygularının altında ezildiğini düşünebilir ve kendini depresif hissedebilirsin. Fakat bu negatif enerjinin seni ele geçirmesine izin vermemelisin. Seni seven dostların, ailen veya partnerinle beraber keyifli ve gözlerden uzak bir tatil rotasına doğru yol alarak yazın tadını doyasıya çıkarabilirsin. Tüm bu çabalarının sonucunu ay sonuna doğru alabilmen mümkün. Bu dönemde Kova burcu yükseleni ile beraber sen de duygularının netleştiğini fark edebilirsin.  

Duygu yüklü günlerin yarattığı yorgun görüntüden NYX Cosmetics Concealer Wand ile kurtulabilirsin! İpeksi dokusunu çok seveceğin bu kapatıcıyla göz altı morluklarına ve renk eşitsizliklerine veda edebilirsin.

Balık Burcu Temmuz Ayı Yorumu

Hislerinin gittikçe yoğunlaştığı ve artık duygularının karmaşıklığından yorulduğunu düşünüyorsan, endişelenmene gerek yok sevgili Balık burcu kadını. Çünkü bu Balık burcu yükseleni üzerinde de etkisini belli eden Merkür retrosunun sana bir oyunu. Ama ay ortasından itibaren kafanda dolaşan kara bulutların dağıldığını görebilirsin. Geçirdiğin yorucu günlerin etkisinden kurtulmak için güzel bir tatile ihtiyaç duyabilirsin. Fakat bu aşamada yeni yerler keşfetmektense tanıdığın, bildiğin ve kendini güvende hissettiğin rotalara yönelmelisin. Duygu ve düşüncelerini kontrol etmeye çalışırken yoga ve meditasyondan faydalanmak işini kolaylaştırabilir.

Burcuna özel temmuz ayı ürünün NYX Cosmetics Epic Link Liner! Bu su geçirmez eyeliner ile hayalindeki çarpıcı bakışlara dilediğin an sahip olabilirsin!

Haziran 2020 Aylık Burç Yorumları

Haziran 2020 Aylık Burç Yorumları

Ağustos 2020 Aylık Burç Yorumları

Ağustos 2020 Aylık Burç Yorumları