Şubat 2021 Aylık Burç Yorumları

Şubat 2021 Aylık Burç Yorumları

02.02.2021 | 02:45

Kışın en sert yüzünü görmeye başladık. Elbette, bu zamanlar da kendine göre güzel ve çok da özel. Sonuçta her mevsimin her ayın o günleri unutulmaz kılan farklılıkları, özellikleri var değil mi?

Peki, şubat ayını senin için unutulmaz kılacak olaylar neler? Karla kaplı günlerde seni nasıl maceralar bekliyor diye merak ediyor musun? Kim etmez ki dediğini duyar gibiyiz! Elbette hepimiz yaşanacakları önceden bilmek istiyoruz. İşte bunun için her ay sana aylık burç yorumu yazısını sunuyoruz. Tabii aylık burç yorumları yanında tenine güzellik katacak ürün önerileri yapmayı da ihmal etmiyoruz! Sen de böylece ilerleyen günlerin hayatına katacakları hakkında fikir sahibi olabilir, her an cildinin en kusursuz haliyle yaşamanın tadını çıkarabilirsin!

Koç Burcu Şubat Ayı Yorumu

Sevgili Koç burcu kadını ve Koç burcu yükseleni; bu ayın ilk günlerinde kendini biraz yorgun hissedebilir, enerjinin düştüğünü gözlemleyebilirsin. Oldukça doğal olan bu süreç yoğun geçen günlerin ardından bir dinlenme dönemi olarak değerlendirilebilir. Tabii bu durgunluk seni biraz huzursuz edebilir. Çözümlemeye çalıştığın konuların ve halletmen gereken işlerin varken çok daha enerjik olmayı tercih edebilirsin. Sana tavsiyemiz kendine biraz zaman vermen olacak. Çünkü sabırla bugünlerin geçmesini beklersen yaklaşan büyük fırsatları çok daha rahat görebilirsin.

Bedenini ve ruhunu yatıştırdığın bu dönemde burcuna özel ürünün NYX Cosmetics Bare With Me Brow Setter. Bu doğal bileşenlerle bezeli kaş jeli ile natürel duran bir kaş kontürüne sahip olabilirsin. 

Boğa Burcu Şubat Ayı Yorumu

Geçtiğimiz ay attığın girişimci adımların sonuçlarını beklerken kendini biraz gergin hissedebilirsin sevgili Boğa burcu kadını. Bu duygu seni de etkisi altına alacak gibi duruyor Boğa burcu yükseleni. Bu süreçte yatırımın getirileri hakkında şüphe duyabilir ve finansal açıdan kayba uğrama endişesi yaşayabilirsin. Ama kendini üzmene gerek yok. Burcunda hareket eden Mars işlerine yoluna koymaya niyetli. Senin yapman gereken tek şey, sakinliğini korumak. Ay ortasında doğru ailenden güzel bir haber alma ihtimalin var. Sen de sevdiklerinle ve ailenle bol bol zaman geçirerek bu dönemi rahat bir şekilde atlatabilirsin.

Şubat ayının hafif endişe yüklü günlerinde yüzündeki yorgunluk izlerini silerek seni mükemmelliğe kavuşturacak bir ürünle tanışmak ister misin? Burcuna özel ürünün NYX Cosmetics Concealer Wand likit kapatıcı ailesi sana aradığın kusursuzluğu sunmaya hazır!

İkizler Burcu Şubat Ayı Yorumu

Şubat ayında biraz kabuğuna çekilmek isteyebilirsin sevgili İkizler burcu kadını. İkizler burcu yükseleni ile beraber geçen ay fazlasıyla sosyal bir dönem geçirdin. Şimdi biraz dinlenme zamanı. Bu süreci kendini keşfetme dönemi olarak değerlendirebilir, içsel bir yolculuğa çıkmak isteyebilirsin. Ve bu keşfin sonunda da özgüveninin yükseldiğini, kendini daha yakından tanımanın hayatına kattığı pozitifliği göreceksin. Ayrıca bu ay güneş seni fazlasıyla etkileyecek. Bu sayede daha önce anlaşamadığını düşündüğün kişilerle iletişim kurabilecek, düğüm olduğunu hissettiğin insan ilişkilerinde hızla çözüme ulaşabileceksin.

Şubat ayında burcuna özel ürünün NYX Cosmetics Bare With Me SPF30 Primer. Kendinle barıştığın bugünlerde tenini de makyaj bazına işlenen natürel yağların özel dokusu ile ödüllendirebilirsin. 

Yengeç Burcu Şubat Ayı Yorumu

Sevgili Yengeç burcu kadını ve Yengeç burcu yükseleni, bu ay senin için ilişkilerini düzenleme ve geliştirme dönemi olacak gibi duruyor. Bu sayede hayatındaki kişileri daha iyi analiz edebilecek, partnerinle ve dostlarınla bağlarını güçlendireceksin. Ayrıca şubat ayında kariyer hayatın da oldukça hareketli geçebilir. Bu ay sunduğun fikirlerin yöneticilerin tarafından çok beğenildiğini gözlemleyebilir, iş yerinde bir yıldız misali parlayabilirsin. Tabii başarıların sana fazladan sorumluluk olarak dönebilir. Bu aşamada sana önerimiz, derin bir nefes alarak yeni görevlerine adapte olman. Sen güçlü bir kadınsın. Altından kalkamayacağın iş yok!

Şubat ayının yüksek enerjili günlerine özel ürünün NYX Cosmetcis Can’t Stop Won’t Stop Full Coverage Foundation. 24 saate kadar kalıcılık sunan bu fondöten sayesinde gün boyu kalitesinden ödün vermeyen bir ten makyajına sahip olabilirsin. 

Aslan Burcu Şubat Ayı Yorumu

Şubat ayının sen ve Aslan burcu yükseleni için güzel planları var sevgili Aslan burcu kadını. Bu ay, tıpkı yılın ilk ayında olduğu gibi, kendini oldukça dinamik hissedebilirsin. Yeni girişim planlarını yavaş yavaş hayata geçirirken bir yandan da aile ilişkilerini geliştireceksin. Sevdiklerinle uzun uzadıya zaman geçirmek için en ideal dönem olduğunu fark ettiğin şubat ayı sonrasında bu güzel günlerin yaşamına kattığı pozitifliğe minnet duyacağını da söyleyebiliriz. Yalnızca bir uyarımız olacak. İş hayatında attığın adımlara dikkat etmeyi unutma. Girişimlerini hayata geçirmeden önce detaylı bir şekilde tüm noktaları araştırdığından emin olmanda da fayda var.  

Kışın ortasında sana baharı yaşatan şubat ayına özel ürünün NYX Cosmetics Ultimate Shadow Palette. Yüksek pigmentasyonlu far formülü göz alıcı renklerle buluşturan bu palet sayesinde gözlerini hayallerindeki gibi renklendirebilirsin.

Başak Burcu Şubat Ayı Yorumu

Diğer birçok burç gibi bu ay biraz sakinleşme ihtiyacı duyabilirsin sevgili Başak burcu kadını. Sen de dönem ilişkilerine odaklanmayı tercih edebilirsin Başak burcu yükseleni. Özellikle partnerinle daha fazla zaman geçirme ihtiyacı duyabilirsin. Ayrıca şubat ayı boyunca dostlarınla da eskisinden daha sık haberleşmeye başlayabilirsin. Fakat bu dönemde ailenle kurduğun iletişim ağında birtakım sorunlar baş gösterebilir. Bu noktada sana tavsiyemiz buyurgan tavırlarını bir kenara bırakman ve ailenin davranışlarını kontrol etmeye çalışmaktan vazgeçmen olacak. Bu sayede aranızda daha sağlıklı bir iletişim köprüsü kurulabilir. 

Şubat ayında burcuna özel ürünün NYX Cosmetics Bare With Me Tinted Skin Veil. Bu renkli nemlendirici sayesinde hem cildinin ihtiyaçlarını hem de kendi isteklerini tek bir ürün ile sağlayabilirsin. 

Terazi Burcu Şubat Ayı Yorumu

Geçtiğimiz ayın coşkun günlerinin ardından kendini can sıkıcı bir dönemin içerisinde bulacak gibisin sevgili Terazi burcu kadını. Terazi burcu yükseleni ile beraber iş yerinde kendini huzursuz hissedebilirsin. Despot tavırları sebebiyle canını sıkan yöneticinden kaçmak isteyebilirsin. Ama bu durumun senin iş motivasyonunu düşürmesine izin vermemelisin. Canın sıkıldığında kendini en yakın arkadaşlarının yanına atabilirsin. Sosyal yanın ve özverili benliğin sayesinde her zaman sana destek olacak dostlar biriktirdin. Şimdi onlarla keyifli zaman geçirme ve derdini paylaşma zamanı! Merak etme. Her şey senin için çok güzel olacak!

Şubat ayında enerjinin düşük olduğun anlarda sana mutluluk verecek ürünün NYX Cosmetics Born To Glow Liquid Illuminator Mini. Bu her çantaya sığan minik aydınlatıcı sayesinde tenine ışık katabilir, enerjini kısa sürede yükseltebilirsin. 

Akrep Burcu Şubat Ayı Yorumu

Şubat ayı sana bol bol başarı getirecek gibi görünüyor sevgili Akrep burcu kadını. Satürn bugünlerde senin için dönüyor ve iş yerinde spotları üzerine toplamanı sağlıyor. Elbette tüm bunlar seni de olumlu yönde etkiliyor sevgili Akrep burcu yükseleni. Bunun yanında şubat ayında geçtiğimiz haftalarda aklında oluşan birtakım girişim ve yatırım fikirlerini detaylı bir şekilde düşünme fırsatı da bulabilirsin. Finansal anlamda neler yapabileceğini daha objektif bir şekilde değerlendirebilirsin. Ayrıca bu dönem sevdiklerinle, ailenle ve partnerinle geçireceğin keyif dolu günler de seni bekliyor! Daha ne olsun, değil mi ama?

Şubat ayının harika günlerine özel ürünün NYX Cosmetics Powder Puff Lippie Lip Cream. Yumuşak sünger aplikatörü ile dudaklara pofuduk dokunuşlar yapan bu enfes mat rujun renklerine aşık olacaksın!

Yay Burcu Şubat Ayı Yorumu

Bu ay seni hareketli günler bekliyor sevgili Yay burcu kadını ve Yay burcu yükseleni. Hareketli derken, gerçekten yer değiştirmekten bahsediyoruz. Bu ay taşınma işlerine girebilir ya da taşınmaya niyetlenerek yeni bir ev bakmaya başlayabilirsin. Ayrıca kendini yeni eşyalar alırken de bulabilirsin. Fakat dikkatli olman gereken bir nokta var. Şubat ayında negatif enerjili kişilerin kıskançlıkları seni olumsuz etkileyebilir. Bu nedenle yenilikleri iş ve sosyal çevrendeki samimiyetinden emin olmadığın kişilerle paylaşmamanı öneririz. 

Yenilendiği bu dönemde burcuna özel ürünün NYX Cosmetics Love Lust Disco Sweet Cheeks Blush Palette. Bu rengarenk allık paleti ile tenini özgünleştirebilirsin!

Oğlak Burcu Şubat Ayı Yorumu

Bu ay kariyer hayatında çok güzel gelişmeler yaşamaya hazır ol sevgili Oğlak burcu kadını. Sen de Oğlak burcu yükseleni! Şubat ayında bugüne kadar verdiğin emeklerin karşılığını nihayet almanın mutluluğunu yaşayabilir, yolunda emin adımlarla yürümenin haklı gururunu sonuna kadar hissedebilirsin. Tabii tüm bu gelişmeler seni biraz yorabilir. Bu zamanlarda kendini dinlendirmeyi ihmal etmemelisin. Sevdiklerinle kaliteli zaman geçirerek ya da kendinle baş başa kalarak enerjini tazeleyebilirsin.

Şubat ayının başarı dolu günlerine özel ürünün NYX Cosmetics Makeup Setting Spray Matte. Bu mat bitişli makyaj sabitleyici sprey sayesinde kusursuzluğu yaşam tarzı haline getirebilirsin. 

Kova Burcu Şubat Ayı Yorumu

Sevgili Kova burcu kadını ve Kova burcu yükseleni, bu ay Venüs’ün etkisiyle kendini çok sevecen ve anaç hissedebilirsin. Ama bu sıcak davranışların sana karşı duygular besleyen kişiler tarafından yanlış anlaşılabilir. Partnerinle sorunlar yaşamamak için bu noktaya dikkat etmelisin. Ayrıca bu ay paranı biraz hesapsızca harcama ihtimalin var. Alışveriş yaparken kendini kaptırıp gidebilirsin. Ama bu durum ilerleyen aylarda maddi sıkıntılar çekmene sebep olabileceği için alışveriş sırasında kendini kontrol etmeye çalışmanı öneririz. Böylece istediklerini her zaman daha rahat bir şekilde satın alabilirsin.

Şubat ayına özel ürünün NYX Cosmetics Epic Ink Liner. Esnek yapılı ince ucu sayesinde seni kısa bir zamanda en mükemmel eyeliner görüntüsüne kavuşturan bu ürünün fiyatı da çok uygun!

Balık Burcu Şubat Ayı Yorumu

Hızla başladığın yeni yıl seni biraz yormuş olabilir sevgili Balık burcu kadını. Sana ve Balık burcu yükselenine tavsiyemiz, biraz dinlenmeniz olacak. Bu dönemi kendini geliştirecek aktiviteler yaparak geçirebilirsin. Ayrıca şubat ayında yıldızların dizilimi sinirlerini gerebilir. Bu nedenle yersiz tartışmalardan kaçınmanı öneririz. Aksi halde sevdiklerini istemeden kırabilir, telafisi zor hatalar yapabilirsin. Ama sakinliğini korur ve bir süre kabuğuna çekilirsen yılın kalan günlerinde seni bekleyen maceralar için hazırlıklı olabilirsin!

Şubat ayında burcuna özel ürünün NYX Cosmetics On The Rise Volume Liftscara. Tek bir lift hareketiyle dolgun ve kalkık kirpiklere kavuşmanı sağlayan bu ürünle bakışlarını derinleştirmek senin ellerinde!

2021 Yılında Burçları Neler Bekliyor

2021 Yılında Burçları Neler Bekliyor

Kaş Jeli Nedir, Kaş Jeli Ne İşe Yarar?

Kaş Jeli Nedir, Kaş Jeli Ne İşe Yarar?