Şubat 2020 Aylık Burç Yorumları

Şubat 2020 Aylık Burç Yorumları

04.02.2020 | 10:30

Şubat ayı burç yorumları ile bu ayın senin için neler getireceğini öğrenebilirsin. Zodyak işaretleri değerlendirilerek hazırlanan şubat ayı burç yorumları; sana meslek, finans, ilişkiler, aile ve sağlık gibi yaşamın farklı yönleri hakkında ayrıntılı tahminler sunuyor. Şubat 2020 aylık burç yorumları ile gezegenlerin burcun üzerindeki etkisini öğren…

Koç Burcu Aylık Yorum

Şubat ayı, koç burcu için birçok açıdan verimli. Beklentilerinin gerçekleştiği şubat ayında işlerin şimşek hızında ilerliyor. Bu ay enerjin, sağlığın ve genel iyimserliğin artıyor. Hem duygusal hem de ailevi sorunlarını dengelemek için iyi bir zaman. Aynı zamanda finansal açıdan da rahatlıyor ve romantik fırsatlar elde edebiliyorsun. Çekiciliğinin ve atletik performansının arttığı bu ayda iletişim ve zihinsel becerilerin de gelişecek. Şubat ayında daha özgürce harcama ve birikim yapmayı başarabilirsin. Önemli finansal kararlarını 20 Şubat'a kadar ertelemende fayda var. Aşk, bu ay seni takip ediyor ve her şey yolunda! Şubat ayında geçireceğin bu renkli hayat için yanından asla ayıramayacağın Powder Puff Lippie Lip Cream’i sana yıldızlar öneriyor!

Boğa Burcu Aylık Yorum

Şubat ayı boğa burcu için bir geçiş olacak! Kendini hem sağlık hem de mali açıdan daha rahat hissedeceğin bu ayda, gezegensel hareketler kazançlarını artırıyor ve seni harcamaya teşvik ediyor. Paranı biraz daha iyi yönetmeli ve bazı borçlarını ödemeyi unutmamalısın. Şubat ayında olumlu kariyer değişiklikleri görülüyor. Bazı boğa burçları iş dünyasına yeni adım atıyor, yeni diller öğreniyor ve yurt dışında kariyer imkânları elde ediyor. Bağımsızlık ve kendine güven bu ay anahtar kelimeler ve bu güveni dışarı yansıtman için Off Tropic Shadow Palette tam sana göre !  Kendin için bir şeyler yapma yeteneğin güçleniyor. Sosyal hayatın iyileşiyor ve önümüzdeki birkaç yıl içinde kurduğun arkadaşlıklar muhtemelen uzun vadeli olacak. Aşk hayatın hala biraz fırtınalı olsa da ocak ayından daha kolay.


İkizler Burcu Aylık Yorum

İkizler burcu için şubat, önemli bir kariyer ayıdır. Sıkı çalışarak iş hayatında köklü bir başarı elde edebilirsin. Yeni bir iş teklifi alabilirsin. Sosyal talepler kariyerinle çelişse de işindeki başarıyı engellemesine izin verme. Gezegenler yorgunluğuna rağmen iyimser hissetmene yardımcı oluyor ve zihinsel gücün çok keskin. Böyle yoğun bir ayda cazibenin önüne hiçbir şeyin geçmesini istemiyorsan kolayca uygulayabileceğin Epic Ink Eyeliner ile tüm gözleri üstüne çekerek bu ay’ın yıldızı ol! Şubat ayında finansal açıdan oldukça şanslısın. 22 Şubat aklının ve duygularının mükemmel bir şekilde uyum sağladığı elmas değerinde bir gün. İkna edici cazibeni bu güne sakla. Aşk hayatında, madalyonun her iki tarafı ile karşılaşacaksın.

Yengeç Burcu Aylık Yorum

Burçlar arasında spiritüel güce en çok inanan yengeç burcu, şubat ayında manevi ve psikolojik açıdan rahatlıyor. Herkesi memnun etmeye çalışmak zaman zaman seni yorabiliyor ancak gülümsemenin altında çelik gibi bir irade tutuyorsun. Geçmişteki sorunların şubat ayında yeniden gündeme gelebilir. Eski bir romantik hikâye seni kararsız bırakabilir. Kariyerini yükseltmek için eğitim planları ön plana çıkıyor. Aşk ile ilgili tutumlarında uzun vadeli bir değişim bu şubat ayında başlayacak. Ruhsal uyumluluk; uyumlulukların en önemlisidir. Belki de fiziksel ve duygusal uyumluluktan daha önemlidir. Bu uyumu makyajında da yakalamak istiyorsan hem göz makyajında hem yüz makyajında kullanacağın Contour Intuitive Palette’i makyaj çantana eklemeyi unutma ! Bekarlar, meditasyon gruplarında, manevi toplantılarda veya olaylarda ya da hayırsever etkinlikler aracılığıyla sevgiyi bulabilir. Aşk artık çok idealist. Ayın 20’sinden sonra mali durumuna biraz dikkat etmelisin.

Aslan Burcu Aylık Yorum

Şubat ayında aslan burcunun sağlık stresi omuzlarından kalkıyor. Uzun vadede sağlık gittikçe iyileşiyor. Yine de kendini yormamaya ve dinlenmeye vakit ayırmaya dikkat etmelisin. Bununla birlikte cildine kaybettiği ışıltıyı geri kazandıracak Born To Glow ailesinin en yeni üyesi Born To Glow Fondoteni denemenin tam vakti! Bu ay kariyerinde iyi bir değişiklik olduğu gözleniyor. Anlaşamadığın bir şefin ya da iş arkadaşın varsa işi terk edebilir. Kariyerin ile ilgili bir ödül alabilirsin. Ücret artışları ve yeni promosyonlar senin için göz kırpıyor. İşteki bir belirsizlik ise ayın 20'sinden sonra çözülüyor. Mali durumun ayın 6’sına kadar fırtınalı görünüyor, ancak finansal güvenin ve muhakemen alışılmadık derecede iyi görünüyor ve finansal hedeflerine doğru hızlı bir ilerleme kaydediyorsun.

Başak Burcu Aylık Yorum

Başak burçlarının şubat ayında sağlıklarına önem vermesi gerekiyor. Sağlığı konusunda oldukça titiz olan başak burçları için bu çok da zor değil. Bu günlerde hissettiğin şey gerçekten hastalık değil, daha çok vücudun farklı bölgelerindeki enerji ve stres duyguları. Daha fazla dinlenme, rahatlama ve enerjini en üst düzeye çıkarmak harikalar yaratabilir. Gün içinde de makyajın ağırlığı altında kalan cildini harekete geçirmeye ihtiyacın olursa, sana bu ay ki önerimiz Bare With Me Prime Set Refresh Spray! İş hedeflerine rahat bir şekilde ulaşmaya çalış. Hem ev hem de kariyer bu ay çok önemli. Daha fazla sorumluluk almak, gücü adil bir şekilde kullanmak, başarını gerçek ve kalıcı hale getiriyor. Bu ay romantik ilişkilerinde de yeni fırsatlar görünüyor.

Terazi Burcu Aylık Yorum

Şubat ayı terazi burçları için yılın en sosyal dönemlerinden biri. Şubat ayında sosyal güvenin güçleniyor. Mevcut ilişkiye sahip olanlar daha mutlu ve uyumlu görünüyor. Kariyerine daha fazla odaklanman gerekiyor. Formunu koru ve sık sık dinlenmeyi unutma. Özellikle buhar ve saunaya sahip yeni bir spor salonu aboneliği ile kendini şımartabilirsin. Böyle hareketli bir dönemde yapacağın makyajlarda cildin neme doysun diye Hydra Touch Primer’i uygulayarak kusursuz ten makyajının ilk adımını tamamla! Mali işler ayın 20’sine kadar son derecede güçlü. Bu tarihten sonra harcamalarına biraz dikkat etmelisin.

Akrep Burcu Aylık Yorum

Akrep burcu için şubat aynın anahtar kelimesi denge. Enerjinin arttığı bu dönemde arkadaşlarınla iyi vakit geçir ve kendine zaman ayır. Evin, kariyerin ve sosyal yükümlülüklerin arasında uyum yaratmaya özen göstermelisin. Zor olsa da diğer insanların çıkarlarını kendi çıkarlarının önüne koymak için çaba göstermelisin. Ayın 20’sinden sonra ailesel ve psikolojik konulara odaklanma kabiliyetin artıyor. İlişkisi olmayan akrep burçları yeni aşklara yelken açabilir. Ancak mevcut ilişkisi olanlarda belirsizlik duygusu hâkim. İlişkin ayın 20’sine kadar düzelebilir. Düzelmezse korkma, bu ay denizde gerçekten çok fazla balık var. Boşluğu oldukça hızlı bir şekilde doldurabilirsin. Mali durumun şubat ayında karışık. Kazanmak için alışık olduğundan daha fazla çalışman gerekebilir. Color Correcting Palette ile cildindeki renk eşitsizliklerini dengelerken, tüm şubat ayı için aynı mükemmel dengeyi dileyeceksin!

Yay Burcu Aylık Yorum

Yay burçları şubat ayında belirledikleri hedefleri gerçekleştirme konusunda oldukça şanslı. Ancak yolunda ilerlerken acele etmemelisin. Sabırla ilerlemek seni daha yüksek bir başarıya götürebilir. Kariyerine odaklan, gidebildiğin kadar yükseğe çık. Kariyerinde yükselişe geçerken, göz makyajında da kirpiklerini zirveye çıkaracak On The Rise Maskarayı denemediysen, bu ay en doğru zaman ! Bu ay ortak bir iş yapmak için adım atabilirsin. Eğer çalışıyorsan sosyal bağlantılarını da kullanarak farklı ve yeni iş fırsatları ile karşılaşabilirsin. Sosyal gücün ay sonuna kadar artıyor ve varlıklı insanlarla yeni dostluklar kurabilirsin.

Oğlak Burcu Aylık Yorum

Şubat ayının başlarına parti insanı olarak adım atan oğlaklar, ayın sonlarına doğru ciddileşiyor. Hayatın getirdiği farklı duygu durumlarıyla karşılaşırken, derin göz makyajında da istediğin gibi kendini yansıtabileceğin 16 farklı renk seçeneği sunan Ultimate Shadow Palette ‘i denemelisin! İş odaklı bir burç olan oğlak, kariyer gelişimi için yeni fırsatlar peşinde koşuyor. Bu ay kişisel arzularında büyük bir değişim olabilir. Fikrini ve iletişim yeteneğini geliştirmek isteyebilirsin. Finansal durumun ayın 20’sine kadar alışılmadık derecede güçlü, ancak bundan sonra karışıklık görünüyor. Mali çıkarların ile partnerinin veya eşinin çıkarları arasında kısa vadeli bir çatışma olabilir. Uzlaşma olacak ama sadece bir mücadeleden sonra. Evdeki giderler kâr hanesini etkileyebilir. Eşin, kariyeri önüne getiriyor gibi görünüyor ve bu biraz kızgınlığa neden oluyor. Finansal sorunlar durumu daha da kötüleştirebilir, bu nedenle harcamalarını şimdi durdurursan uzun vadeli refaha erişebilir ve ilişkine yardımcı olabilirsin.

Kova Burcu Aylık Yorum

Kova burcu, şubat ayının başlarında oldukça sağlıklı görünüyor. Ancak ayın 20'sinden sonra dinlenmeye ve kendine vakit ayırmaya çalış. Her ne kadar aile yükümlülükleri çok önemli olsa da gerçekten zevk aldığın şeyler için kendine biraz zaman ayır. Zevk aldığın yeni şeyleri keşfetmek için de Şubat ayının harika enerjisini kullanarak ve gözlerine Metallic Glitter ile ışıltı katarak yeni maceralara atılabilirsin. Kendi çıkarlarını başkalarının çıkarlarıyla dengelemek için şubat ayı iyi bir seçimdir. Ay doğu sektöründeyken (ayın 9’u ile 22’si arası) kendini daha bağımsız hissedebilir, sorumluluk almak istemeyebilirsin. Ay batı sektöründeyken (1'den 9'a ve 23'ten 29'a kadar) daha fazla taviz vermek ve sosyal becerilerini kullanmak zorunda kalabilirsin. Aşk hayatın ayın 20’sine kadar mutlu ve uyumlu, ancak bundan sonra işler fırtınalı görünüyor

Balık Burcu Aylık Yorum

Balık burçları için şubat ayı kişisel gelişimlerini güçlendirmek için ideal bir ay. Kendinden emin balık burçları daha önce cesaret edemediklerini yapmak için şubat ayını değerlendirebilir. Bu ay kariyerin ile ilgili sorunlar yaşayabilirsin. Bu durumun nedeni duygusal uyumu ve gönül rahatlığını korumak için biraz fazla zaman harcaman olabilir. Balık burcu aşk konusunda bu ay da çok şanslı. Aşkın rengi kırmızıyı dudaklarında cesaretle fakat yumuşak geçişlerle sergileyebileceğin Soft Matte Lip Cream rujun Amsterdam rengini denemek için en ideal ay ! Duygusallığı ile ön plana çıkan burç, sosyal açıdan zengin bir dönemde. Aynı anda birçok yerde olmaya çalışabilirsin.

Burçlara Göre Sevgililer Günü Makyajı

Burçlara Göre Sevgililer Günü Makyajı

Göz Makyajı: En Beğenilen İnstagram Postları

Göz Makyajı: En Beğenilen İnstagram Postları