Bahar her detayda kendini göstermeye başladı bile! Kışın soğuk zamanlarını geride bıraktık. Artık kuş sesleriyle uyanıyor, güneşin iç ısıtan tatlı sıcaklığını daha çok hissedebiliyoruz!

Nisan ayının gelişiyle beraber yükselen enerjinin sebebi yalnızca bahar değil elbette. Senin de bildiğin gibi, gökyüzündeki her bir hareket yaşamımıza dokunuyor. İşte bu nisan ayında da her burcu çok farklı maceralar bekliyor! Neler mi? Yanıtlar her zamanki gibi sana özel hazırladığımız aylık burç yorumları yazımızda! Ve tabii ki aylık burç yorumu detaylarının yanında baharın renklerini tenine taşıyacak muhteşem ürünler de var!

Koç Burcu Nisan Ayı Yorumu

Sevgili Koç burcu kadını ve Koç burcu yükseleni, bu ay kendini yeniden doğmuş gibi hissetmeye hazır ol! Burcunu etkisi altına alan Merkür, nisan ayında hem kariyer anlamında hem de sosyal hayatında sana bambaşka bir enerji katacak gibi duruyor. İş yerinde ön plana çıkacağın bugünlerde verdiğin kararların yöneticilerin tarafından çok beğenildiğini görebilirsin. Bu dönemdeki yüksek zihinsel enerjini mesleki eğitimler alarak çok daha faydalı bir şekilde de kullanabilirsin. Ayrıca bu ay romantizmin doruklarına çıkacağını da söyleyebiliriz. Var olan ilişkinde aniden yaşanan olumlu gelişmeler seni çok mutlu edebilir. Eğer henüz beyaz atlı prensini bulamadığını düşünüyorsan, yıldızlar bu ay karşına farklı adaylar çıkarabilir. Hazırlıklı ol!

Nisan ayında gökyüzünde senin için parlayan yıldızların ışığını dudaklarına taşıyacak bir ürün önerimiz var! NYX Cosmetics Shine Loud High Shine Lip Color! 16 saate kadar kalıcı, vegan formüllü bu muhteşem dudak parlatıcısının 2 farklı ucu ile ister sadece gloss, ister sadece ruj; istersen de ikisini birden kullanarak parlak ve renkli dudaklara sahip olabilirsin!

Boğa Burcu Nisan Ayı Yorumu

Geçen ay yükselen pozitif enerjinin bu ay da etkisini sürdürdüğünü göreceksin sevgili Boğa burcu kadını. Elbette, tüm bunlar senin için de geçerli Boğa burcu yükseleni. Bu ay gökyüzündeki yıldızların dizilimi özgüvenini arşa çıkaracak. Sen de bu durumdan faydalanarak arka planda kaldığını düşündüğün ilişkilerinde kendini daha rahat ifade edebilirsin. Bu adımın partnerinle arandaki buzlar eriteceğini göreceksin. Ayrıca Nisan ayında burcunu etkisi altına alan Venüs sana göz kamaştırıcı bir güzellik katacak. Bu süreçte kendini cilt bakımları ile şımartabilir, makyaj ritüellerinde her zamankinden çok daha özenli davranma ihtiyacı duyabilirsin.

Güzelleşen cildinin muhteşemliğine vurgu yapman için burcuna özel ürünün NYX Cosmetics Bare With Me Tinted Skin Veil Renkli Nemlendirici. Bu vegan formüllü, hafif dokulu ürün ile küçük bir dokunuşla cildini en pürüzsüz ve aydınlık haline getirebilirsin. 

İkizler Burcu Nisan Ayı Yorumu

Bu ay senin için biraz gergin geçebilir sevgili İkizler burcu kadını. İkizler burcu yükseleni ile beraber sinirlerinin yıprandığını hissedebilirsin. Bu dönemde sonradan pişman olacağın bir olay yaşamaman için sana tavsiyemiz her adımını düşünerek atman olacak. Üzerinde dolaşan gergin bulutların iş arkadaşlarınla, ailenle, dostlarınla ve partnerinle olan ilişkini zedelemesine izin vermemelisin. Gergin hissettiğinde derin bir nefes al, ortamdan biraz uzaklaş ve sakinleşmeden geri dönme. Dilersen bu stresi yaşam ve iş alanını organize etmeye yönelterek uzun süredir ertelediğin planlarını hayata geçirebilirsin. 

Bu ay burcunu özel ürünün NYX Cosmetics Concealer Wand. İçerisinde color correcting özelliği bulunan tonları da barındıran bu vegan formüllü kapatıcı ailesi ile cildindeki tüm kusurları ve yorgunluk izlerini kolaylıkla gizleyebilirsin. 

Yengeç Burcu Nisan Ayı Yorumu

Sevgili Yengeç burcu kadını ve Yengeç burcu yükseleni, bu ay hem işyerinde hem de evde stresli anlar yaşayabilirsin. Yoğun geçen çalışma günleri sebebiyle sosyal hayattan uzaklaşmak seni biraz gerginleştirebilir. Yaşadığın stresi iş ortamına geri taşımak ise olumsuz sonuçlar doğurabilir. Sana tavsiyemiz her boş anında kendini sakinleştirecek aktiviteler yapman olacak. Sevdiğin bir kitabı alıp bir köşeye çekilebilir, doğada sakin yürüyüşler yapabilirsin. Ayın sonuna doğru ise burcunu etkileyen güneşin önüne yeni kapılar açtığını görebilir ve yeni bir projeye başlamanın keyfini sürebilirsin. 

Stresli ve yoğun geçen günlerde kendini iyi hissetmen için burcuna özel ürünün NYX Cosmetics Can’t Stop Won’t Stop Full Coverage Foundation. Yüksek kapatıcılığa ve 24 saate kadar kalıcılığa sahip bu vegan formüllü fondötenle ne kadar yoğun olursan ol  her an mükemmel görünmenin ayrıcalığını yaşayabilirsin. 

Aslan Burcu Nisan Ayı Yorumu

Geçtiğimiz ay sen de Aslan burcu yükseleni de biraz karmaşık duygular içerisindeydi sevgili Aslan burcu kadını ama Nisan yüzünü gösterdiğinde tüm ikilemlerin arkada kaldığını göreceksin. Bu ay yaşam tarzında ve davranışlarında değişiklikler olduğunu gözlemleyebilirsin. İçsel yolculuğunu tamamladığın bugünlerde olgunlaştığını hissedebilirsin. Bu süreç seni çok memnun edecek gibi duruyor ama değişim getirdiği özgüvenini kibir ile karışmamasına dikkat etmelisin. Bu ay sağlığına da ayrıca dikkat etmelisin. Hafif egzersizler yaparak ve sağlıklı beslenme programları izleyerek bedenini güçlendirebilirsin. 

Burcuna özel ürünün NYX Cosmetics High Definition Finishing Powder. 3 farklı tonu bulunan vegan formüllü bu pudra, makyajını kusursuzlaştıracak son dokunuş için ideal.

Başak Burcu Nisan Ayı Yorumu

Sevgili Başak burcu kadını ve Başak burcu yükseleni, nisan ayı senin için oldukça romantik geçecek gibi duruyor. Bu ay uzun zamandır karşına çıkmasını istediğin mükemmel kişiyle hiç beklemediğin bir anda tanışabilirsin. Var olan ilişkinde hem kendi duygularının sandığından daha yoğun olduğunu hem de partnerinin sana karşı beslediği derin duyguları keşfedebilirsin. Aşk, pozitif enerji ve yaşama sevinci ile dolacağın bu güzel günlerde baharı hak ettiği gibi büyük bir coşku ile karşılamaya hazır ol!

Nisan ayında geçireceğin mutlu ve ışıltılı günler için burcuna özel ürünün NYX Cosmetics Makeup Setting Spray Radiant. Vegan formüllü, ışıltılı bitişli bu makyaj spreyi inci ışıltısı içeren yapısı ile yüzüne aydınlık ve doğal bir görünüm sağlar.

Terazi Burcu Nisan Ayı Yorumu

Sevgili Terazi burcu kadını, bu ay geceyi aydınlatan yıldızlar gibi ışıl ışıl parlamaya hazır ol! Merak etme sevgili Terazi burcu yükseleni, bu ay Terazi’nin enerjisi o kadar yüksek ki herkese yeter! Nisan ayında iş yerinde hem fikirlerinin çok beğenildiğini görecek hem de iş arkadaşlarının sana saygı duyduğunu hissedeceksin. Ayrıca özel hayatında da hiç beklemediğin, seni çok şaşırtacak gelişmelerle karşılaşacak gibisin. Bu ay bedeninden taşan enerjiyi bir türlü başlamaya fırsat bulamadığın spor aktitivelerinde değerlendirebilirsin. Ayın sonuna doğru kendini küçük bir tatil ile ödüllendirmek isteyebilirsin. 

Nisan ayında burcuna özel ürünün NYX Cosmetics Bare With Me SPF30 Primer. Hem güneş koruyucu etkisi bulunan hem de nemlendirici bileşenler içeren bu makyaj bazı, 24 saat boyunca ten makyajının kalitesini korur ve sana günün her dakikasında ışıltılı bir ten sunar. 

Akrep Burcu Nisan Ayı Yorumu

Nisan ayında geçtiğimiz günlerde yaptığın hesaplaşmaların etkisini hissedecek gibisin sevgili Akrep burcu kadını. Akrep burcu yükseleni ile beraber seni etkisi altına alan Mars bu süreçte sana intikam planları yaptırmaya çalışabilir. Sana tavsiyemiz, başkalarına verebileceğin zararlar yerine kendine odaklanman olacak. İçindeki intikam ateşini hafifletmek için spora yönelebilir, enerjini yeni bir şeyler öğrenerek kendini geliştirmeye harcayabilirsin. 27 Nisan’da burcunda gerçekleşecek ay tutulması seni biraz yalnızlığa itebilir. Fakat bugünü atlattıktan sonra kendini birden dostlarını ve aileni özlemiş bir şekilde bulabilirsin. Onlarla zaman geçirerek üzerindeki negatif enerjiden kurtulabilirsin. 

Nisan ayında burcuna özel ürünün NYX Cosmetics Ultimate Shadow Palette. Birbirinden güzel renkleri bir araya getiren bu yoğun pigmentasyonlu far ile duygularını makyajına yansıtabilirsin. 

Yay Burcu Nisan Ayı Yorumu

Sevgili Yay burcu kadını ve Yay burcu yükseleni, nisan ayında kendini ailene adayacak gibisin. Hatta kaliteli zaman geçirmek için ailenle beraber çıkacağın sürpriz bir tatil planı bile yapabilirsin. Kan bağının getirdiği kayıtsız sevgi ile kendini şımartmak istediğin bugünlerde arkadaşlarını da özlediğini fark edebilirsin. Kendini bir süredir ihmal ettiğini düşündüğün dostları[PD1] n ve partnerinle keyifli dakikalar geçirirken bulabilirsin. Ayrıca bu dönemde iş yerinde yükselen bir grafik çizecek gibisin. Sevgi ve samimiyetin hayatına kattığı pozitif enerjiyi kariyerinde sağlam adımlar atmak için kullanabilirsin. 

Nisan ayının keyif dolu günlerine özel ürünün NYX Cosmetics Powder Puff Lippie Lip Cream. Yumuşak dokusu, vegan formülü ve 16 farklı renk seçeneği ile ön plana çıkan bu mat ruj ile dudaklarına hayat vermek senin ellerinde!

Oğlak Burcu Nisan Ayı Yorumu

Bu ay kendini tamamen işe verecek gibisin sevgili Oğlak burcu kadını. Elbette sen de ay başından itibaren işlerinde bir artış hissedebilirsin Oğlak burcu yükseleni. Bu süreç seni biraz yorabilir ama kariyerin için doğru adımlar atacağını düşündüğün bugünlerde farklı işler üstlenmekten memnun olabilirsin. Çalışmaya ara verdiğin zamanları ise ailenle geçirmek isteyebilirsin fakat bu buluşmalarda biraz dikkatli olmanı öneriyoruz. Çünkü yoğun iş temposunun getirdiği stresle beraber kendini aile üyelerinden biriyle tartışırken bulabilirsin. 

Burcuna özel ürünün NYX Cosmetics Born To Glow Radiant Concealer. Aydınlık bitiş sunan bu vegan formüllü concealer ile yoğun iş hayatının teninde bıraktığı can sıkıcı izleri tek hamlede kapatabilirsin. 

Kova Burcu Nisan Ayı Yorumu

Mart ayında yaratıcı kişiliğini ön plana çıkarmıştın sevgili Kova burcu kadını. Bu ay da Kova burcu yükseleni ile beraber geçtiğimiz dönemde başladığın projelere yoğunlaşacak gibisin. Bu ay hem hobi anlamında başlamak istediğin işlere odaklanabilir hem de kariyerinde seni zirveye çıkaracak sağlam adımlar atabilirsin. Tabii bu yoğunluk ve hız seni zaman zaman huzursuz edebilir. Kendine fazla yüklendiğin bu anlarda stres atabilmek için açık havada yürüyüşler yapabilir, biraz yoga ve meditasyon ile zihnini rahatlatabilirsin.

Nisan ayının temposu yüksek günlerine özel ürünün NYX Cosmetics Epic Ink Liner. Suya dayanıklı vegan formülüyle ön plana çıkan bu ürün ile kısa sürede gün boyu seninle kalacak kusursuz bir eyeliner çizgisi oluşturabilirsin. 

Balık Burcu Nisan Ayı Yorumu

Sevgili Balık burcu kadını ve Balık burcu yükseleni, bu ay Merkür seni ciddi anlamda etkileyecek gibi duruyor. Bu nedenle kendini birden farklı biri gibi hissedebilirsin. Yükselen özgüvenin sayesinde iş fikirlerini çok daha iyi sunabilir ve kendini gösterebilirsin fakat bu enerjinin bir de olumsuz bir yanı var. Merkür seni başkalarını manipüle eden bir insana da dönüştürebilir. Bu noktaya dikkat etmeli ve kontrolü kaybetmemelisin. Aksi halde sevdiklerinle aran açılabilir ve iş arkadaşların hakkında yanlış fikirlere kapılabilir. 

Bu ay burcuna özel ürünün NYX Cosmetics Micro Brow Pencil. Vegan formülü ve iki uçlu yapısı ile kalpleri çalan bu ürünle kaşlarını doğal bir şekilde dolgunlaştırabilir, makyaj yapmadığın anlarda bile bakımlı görünebilirsin.