Yılın en enerjik dönemine girdik. Mayıs ayı yazın sıcağından bunalanlar ama kışın soğuk günlerinden de bıkanlar için en güzel zaman!

Peki, mayıs ayında omuzlarımızda yaz akşamlarının habercisi hafif serin esintiler dolaşırken bizden çok çok uzakta parıldayan yıldızlarda hava nasıl? Sonsuz gökyüzünün karmaşık hareketleri içerisinden bu ay bizim payımıza düşen ne? Her zaman olduğu gibi, biz senin için bu ay da yıldız haritasını inceledik ve aylık burç yorumları yazımızda mayısın sıcak günlerinde seni bekleyen sürprizlerin ipuçlarını sunduk! Üstelik yazımızda her aylık burç yorumu ile beraber cildini ödüllendirecek ve modunu yükseltecek ürün önerileri de yer alıyor!

Koç Burcu Mayıs Ayı Yorumu

Sevgili Koç burcu kadını ve Koç burcu yükseleni, 2021 harika fırsatlarla seni ödüllendirmeye devam ediyor! Bu ay artan enerjin ile birlikte kendini hiç olmadığın kadar mutlu hissedebilirsin. Ayrıca mayıs ayı ile beraber var olan ilişkinin yükseldiğini gözlemleyebilir, eğer hayatında biri yoksa da sana doğru esen aşk rüzgarlarıyla sarhoş olabilirsin. Fakat dikkat etmen gereken bir nokta var: Bu bahar enerjisi iş motivasyonunu biraz düşürebilir. Görevlerine odaklanmakta zorlanacak gibisin. Sana tavsiyemiz, emeklerinin boşa gitmemesi için dikkatli davranman olacak. 

Mayıs ayının keyif dolu günlerine özel ürünün NYX Cosmetics Born To Glow! Naturally Radiant Foundation! Islak ve aydınlık bitiş sunan bu harika fondöten enerjine uyum sağlar ve gün boyu seninle kalır!

Boğa Burcu Nisan Ayı Yorumu

Sevgili Boğa burcu kadını, mayıs ayının 11. Gününde burcunda gerçekleşecek olan yeni ay, sana yepyeni fırsatlar getirecek gibi duruyor. Sen de Boğa burcu yükseleni de kendini birden sanatsal aktivitelerin içerisinde bulabilir, yeni gelir kaynakları keşfedebilirsin. Bunun yanında mayıs ayında güneş de seni oldukça olumlu yönde etkileyecek gibi duruyor. Geçen ay başlayan özgüven yükselişinin bu ay içerisinde aynı hızla ilerlediğine şahit olabilirsin. Kariyerinde hiç beklemediğin atılımlar yapabilir, seni çok daha yüksek kazanç seviyelerine ulaştıracak terfiler alabilirsin. Bunun yanında mayıs ayı boyunca kendini ön plana almak, birazcık bencilce davranmak isteyebilirsin.

Mayıs ayında yükselen yıldızının enerjisini tenine taşımak için Bright Maker makyaj bazını’ı kullanabilirsin. Papaya özü içeren formülü ile aydınlık ve mükemmel bir bitiş sağlayabilirsin!

İkizler Burcu Mayıs Ayı Yorumu

Bu ay İkizler burcu yükseleni ile beraber sevdiklerinle yaşadığınız sorunları çözmeye odaklanacak gibisin sevgili İkizler burcu kadını. Yeni yılın ilk günlerinden itibaren yakın çevrenle birtakım sorunlar yaşamış olabilirsin. Şimdi bunları telafi etme zamanı. Merak etme. Bu ay burcunu etkisi altına alan Venüs, ilişkiler konusunda sana yardımcı olacak ve işler zannettiğinden çok daha kolay bir şekilde çözüme kavuşacak. Bu sürecin sonunda hem sevdiklerinle hem de kendi benliğinle çok daha güçlü bağlar kurduğunu hissedebilirsin. Tüm bunların yanında mayıs ayı seni aslında ihtiyacın olmayan ürünleri almaya itebilir. Alışveriş yaparken kendini dinginlemeli ve ihtiyaçlarını göz önüne almayı ihmal etmemelisin.

Harcadığın paraya değecek, her zaman zevkle kullanacağın harika bir far ile tanışmak ister misin? İşte karşında NYX Cosmetics Ultimate Shadow Palette! Yoğun pigmentasyonuyla minicik bir dokunuşla bile göz kapaklarını canlandıran bu far serisinin renklerini çok seveceksin!

Yengeç Burcu Mayıs Ayı Yorumu

Mayıs ayında Mars, burcunu etkisi altına alacak gibi duruyor sevgili Yengeç burcu kadını. Bunun sonucunda da Yengeç burcu yükseleni ile beraber biraz enerjisi düşük günler geçirebilirsin. Bu dönemde var olan sorunlarını çözmek yerine ertelemeyi tercih edebilir, odaklanmakta ve karar almakta zorlanabilirsin. Ama merak etme. Burcunun doğasında var olan koruyucu ve güçlü içgüdülerin seni asla yarı yolda bırakmaz. Sen aslında hiçbir konuda etkili düşünemediğini hissetsen bile içgüdülerin yolunu bulmana yardımcı olur. Yapman gereken tek şey, sabırla bu kötü enerjinin geçip gitmesini beklemek. Üstelik bu süreçte farklı bir proje için yer değiştirmen gerekebilir. Bu da sana iyi gelecektir.

Mayıs ayında kendini iyi hissetmen için burcuna özel ürünün NYX Cosmetics Soft Matte Lip Cream! Muhteşem renkleri ile dudaklarını ön plana çıkaran bu ürün mat dokusuyla da kalbini çalacak!

Aslan Burcu Mayıs Ayı Yorumu

Sevgili Aslan burcu kadını ve Aslan burcu yükseleni, bu ay kalbini aşka açmaya hazır ol! Mayıs ayının bahar esintileri sana sıcacık aşk rüzgarlarını da getirecek gibi duruyor. Bu süreçte var olan ilişkinde ciddi kararlar alma aşamasına gelebilirsin. Asla olmaz dediğin biriyle kendini mutlu ve ateşli bir ilişki içerisinde bulabilirsin. Tüm bu duygu yoğunluğu içerisinde ailene de her zamankinden daha fazla zaman ayırma isteği duyabilirsin. Yaşadığın tüm bu güzel duygularla beraber mayıs ayında kendini çok daha dingin ve huzurlu hissedebilirsin. Sana tavsiyemiz, baharın kalpleri eriten bu enerjisini doyasıya yaşaman olacak!

Kalbinin kanatlandığı bugünlerde On The Rise Maskara ile kirpiklerine de lifting etkisi verebilirsin! Özel fırçası sayesinde kirpiklerini tek tek kavrar, ayırır ve lifting etkisi yaratır! 

Başak Burcu Mayıs Ayı Yorumu

Mayıs ayı boyunca Jüpiter’in etkisini hissedecek gibisin sevgili Başak burcu kadını. Bu devasa gezegenin kendine has enerjisi seni de etkisi altına alacak Başak burcu yükseleni. Bu süreçte bilgiye ve öğrenmeye aşırı derecede ilgi duyduğunu fark edebilirsin. Yeni bir hobi edinmek, farklı bir dil öğrenmek ya da kariyer basamaklarını tırmanmana yardımcı olacak kurslar almak istiyorsan, Mayıs ayı tam zamanı. Ayrıca bu süreçte fiziksel aktivitelerini artırma ihtiyacı da duyabilirsin. Daha yoğun bir spor programına başlamak, yükselen enerjini en verimli şekilde değerlendirmek için farklı aktiviteler denemek isteyebilirsin. Ayrıca tüm bu yoğunluğun arasında ailenin sana ihtiyaç duyduğunu hissedebilir, onların yanında olmak için önceliklerini gözden geçirmek zorunda kalabilirsin. 

Mayıs ayının yüksek tempolu günlerine özel ürünün NYX Cosmetics The Brow Glue Instant Brow Styler! İnovatif uygulama ucu ve güçlü formülü ile kaşlarını mükemmel bir şekilde sabitleyen bu ürünle her an taze ve canlı bakışlara sahip olabilirsin!

Terazi Burcu Nisan Ayı Yorumu

Sevgili Terazi burcu kadını ve Terazi burcu yükseleni, bu ay her alanda başarılı olacağın günler seni bekliyor! Venüs’ün etkisi ile yıldızının inanılmaz şekilde parlayacağı Mayıs ayında kariyer yaşamın yeniden şekillenebilir. Farklı fikirlerin ve yaratıcı çözümlerinle tüm dikkatleri üzerine toplayabilirsin. Ayrıca parlayan star ışığın, partnerinin de gözlerini kamaştıracak gibi duruyor. Eğer bir ilişki içerisinde değilsen de bu süreçte senden hoşlanan ve duygularını paylaşmak isteyen kişi sayısında ani bir artış olduğunu gözlemleyebilirsin.Tüm bu güzelliklerin yanında sana küçük bir uyarımız da olacak. Ayın sonuna doğru gerçekleşecek olan dolunay sağlığını olumsuz yönde etkileyebilir. Bu süreçte özellikle böbreklerini yormamaya dikkat etmeli, bol bol su tüketmeye özen göstermelisin.

Senin ürünün NYX Cosmetics Epic Wear Liner Sticks! İnanılmaz renkleri ile stilini tamamlayan ve bakışlarına dinamik bir duruş katan bu renkli eyeliner ailesini görünce hayran kalacaksın!

Akrep Burcu Mayıs Ayı Yorumu

Sevgili Akrep burcu kadını, bu ay kendini partnerine adayacak gibisin. Akrep burcu yükseleni ile beraber zamanını sürekli sevdiğinle geçirmek isteyebilir ve  ilişkine renk katma ihtiyacı duyabilirsin. Eğer hayatında biri yoksa da kendinle zaman geçirmenin keyfini keşfedebilir ve minik bakım ritüelleri ile kendini ödüllendirmek isteyebilirsin. İş yerinde ise Venüs’ün sana sunduğu yaratıcı enerji sayesinde yükselen bir grafik çizebilirsin. Bu sürecin sana getirdiği yeni fırsatları görünce Mayıs ayının yaşamına kattığı enerjiye şükredeceksin!

Kimsenin önünde durmaya cesaret edemediği bugünlere özel ürünün NYX Cosmetics Matte Body Bronzer! Bu harika bronz pudra ile yazın sıcaklığını şimdiden tenine taşıyabilir, enfes duruşunla herkesi kıskandırabilirsin!

Yay Burcu Mayıs Ayı Yorumu

Mayıs ayında aniden hayattan beklentilerinin artığını gözlemleyebilirsin sevgili Yay burcu kadını. Bu his seni de ele geçirecek gibi duruyor Yay burcu yükseleni. Hem sosyal çevrenden hem de partnerinden aşırı derecede ilgi bekleyeceğin bugünlerin sonunda biraz hayal kırıklığı yaşayabilirsin. Çünkü doğrusunu söylemek gerekirse dünya üzerinde seni bu beklentilerini karşılayabilecek kimse yok! Bu nedenle aniden yükselen bu duygunun farkına varmanı ve ilişkilerini yetersiz görmemeni tavsiye ederiz. Bu süreci atlattığında aslında zaten herkesin seni ne kadar çok sevdiğini göreceksin. Ayrıca 26 Mayıs’ta burcunda gerçekleşecek dolunay seni seyahat planları yapma isteği ile doldurabilir. Farklı yerleri keşfetme ve tatil yapma ihtiyacı duyabilirsin.

Mayıs ayı için burcuna özel ürünün  NYX Cosmetics Bare With Me Jelly Cheek Color Işıltılı Allık! Bu yumuşacık dokulu ve yüksek pigmentasyonlu allıkla cildini renklendirirken bir yandan tenine bakım da yapabilirsin.

Oğlak Burcu Mayıs Ayı Yorumu

Sevgili Oğlak burcu kadını ve Oğlak burcu yükseleni, bu ay sana inanılmaz kapılar açacak gibi duruyor. Henüz yılın ortasındayız ama sen daha şimdiden tüm yeni yıl kararlarını gerçekleştirmiş gibisin. Eksik kalan kariyer adımlarını da Mars’ın etkisi ile Mayıs ayında tamamlayacak gibi duruyorsun. Aniden gelişen bu olayları en verimli şekilde değerlendirmek için kendine biraz yüklenebilirsin. Bu durum seni yorabilir ve kendine duyduğun güveni azaltabilir. Sana tavsiyemiz, kararlığını koruman. Merak etme, fırsatları doğru şekilde değerlendirecek içgüdülere sahipsin! Bir de ay sonunda gerçekleşecek dolunayın bedeninde yarattığı etkilere dikkat etmelisin. Kas ve eklem ağrıları sebebiyle biraz yorgun günler geçirebilirsin.

Senin ürünün NYX Cosmetics Epic Ink Liner! Suya dayanıklı formülü ile duruşundan asla ödün vermeyen bu eyeliner ile her gün en mükemmel halinle çevreni büyüleyebilirsin.

Kova Burcu Mayıs Ayı Yorumu

Bu ay ilişkilerinin biraz karmaşık bir hal aldığını görebilirsin sevgili Kova burcu kadını. Sen de özellikle partnerinin duyguları konusunda kafa karışıklığı yaşayabilirsin Koç burcu yükseleni. Bu durum seni ilişkini analiz etmeye ve geçmişi irdelemeye itebilir. Elbette, eski hatalardan ders çıkarmak sonrası için önemli ama geçmişte boğulmamaya dikkat etmelisin. Yaşadığın bu karmaşa dikkatini ve enerjini absorbe edeceği için iş yerinde biraz geri planda kalabilirsin. Ama bu süreci sakin bir şekilde atlatırsan ay sonunda yıldızının yeniden yükselmeye başladığını görebilirsin. Liderlik vasıflarını kullanarak iş hayatında farkını yeniden ortaya koyabilirsin.

Mayıs ayında geçirdiğin bu zorlu günlere özel ürünün Radiant Makeup Setting Spray! Makyajını tüm gün sabitlerken, ışıltılı makyajına ışıltı katabilirsin!

Balık Burcu Mayıs Ayı Yorumu

Sevgili Balık burcu kadını ve Balık burcu yükseleni, bu ay sen de burçlar aleminin diğer birçok üyesi gibi sevgi ile dolup taştığını hissedebilirsin. Bu dönemde zaman zaman iç dünyana dönerek duygularını sorgulayabilir ve partnerin ile ilişkini gözden geçirme ihtiyacı duyabilirsin. Duygularına yoğunlaştığın bu güzel bahar günlerinde huzuru ailenin ve eski dostlarının yanında bulabilirsin. Ayrıca bu ay iş yerindeki görevlerini biraz hafifletme ihtiyacı duyabilir, kendine iyi gelecek şeyler yaparak modunu yükseltmek isteyebilirsin. 

Seni hem iyi hissetirecek hem de cildine iyi gelecek bir ürün önerimiz var: NYX Cosmetics The Marshmellow Primer! Cilt bakım ve 10 süper etkisi ile favorin olacak!