Ocak Ayı 2020 Aylık Burç Yorumu

Ocak Ayı 2020 Aylık Burç Yorumu

09.01.2020 | 16:30

Koç Burcu Aylık Yorum

Yeni yıla adımı attığın ocak ayının başı ve son günleri yeni projelerin için uygun bir zaman olabilir. Ayın ortalarında ise sonlandırman gereken projelerin için iyi bir fırsat. Ocak 2020, koç burcu için büyük ilerleme ve başarı ayıdır. Bu, bir şeyleri istediğin gibi yapabileceğin ya da istediğin gibi koşullar yaratabileceğin hızlı tempolu bir değişim anlamına geliyor. Özellikle aşk hayatında yenilikler yaşayabilirsin. Kariyerin için de önemli adımlar atabileceğin ocak ayında kendi yeteneklerinin farkına varabilmek için iç gözlem yapmalısın. Aşk, romantizm ve para seni takip ediyor. Seyahat etme arzusu ve genel bir iyimserlik duygusu bu ay seninle olacak. Ufkun genişliyor. 2020 güzel gelişmeleri beraberinde getirirken ten makyajında kullanabileceğin ve çok memnun kalacağın Bare With Me Skin Veil’i bu ay sana öneriyor! 

Boğa Burcu Aylık Yorum

Arkadaşlıklar açıklığa kavuşturulacak ve 8'inde kendin için belirlediğin ev ya da iç hedeflere ulaşmak için fazladan enerjin olacak. Ocak ayı sağlık açısından dikkatli olman gereken hassas bir dönem, rutin kontrollerini ihmal etmemelisin. Sağlık açısından kendimizi korumamız gereken bu ay dudak bakımını da ihmal etme, THISISEVERYTHING Lip Balm kullanarak yumuşacık dudaklara merhaba de! Aynı zamanda kariyerinde başarıyı yakalamana yardımcı olabilecek ve İstediğin gibi koşullar yaratma dönemindesin. Ödün verme ihtiyacın azalıyor ve en sonunda kendi tarzına sahip olabiliyorsun. Finans durumun bu ay harika, ancak bazı aksaklıklar yaşayabilirsiniz. 4 ile 25 Ocak tarihleri arasında yatırımlarını, büyük satın alımlarını ve finansal taahhütlerini çok dikkatli bir şekilde incelemen gerekiyor. Aşk hayatın ise giderek sıcak, ateşli, fırtınalı hale geliyor.

İkizler Burcu Aylık Yorum

Ocak ayı, aylık kariyer meselelerini netleştirmenin tam zamanı. Yıldızlar, iletişim veya entelektüel hedeflere ulaşmak için sana ekstra enerji verecek. Güzel enerjiler yeni yılın ilk ayında seni karşılarken kusursuz makyaj için aradığın fondöten Can’t Stop Won’t Stop, 24 saat kapatıcılık ile kış aylarının vazgeçilmezi olacak! Ev alım satımı ile ilgileniyorsan daha dikkatli araştırma yapabilirsin. Daha fazla dinlenmeye ve rahatlamaya çalışarak kişisel enerjini en üst düzeye çıkarabilirsin. Aşk hayatında çalkantılı bir döneme girdiğin söylenebilir. İtaatkâr olmayı bırakmanın belki de tam zamanı. İnsanların seninle kırıcı bir tonda konuşmasına ve davranmasına izin vermemelisin. İş hayatınla aşk hayatın bu ay çakışabilir, dengede tutmaya özen göstermelisin. Sağlık durumun bu ay iyi ama yine de kendini korumalısın. 

Yengeç Burcu Aylık Yorum

Finansal hedeflere ulaşmak için ekstra enerjiye ihtiyaç duyabilen yengeçler, bu ay genel olarak kendilerini mutlu ve başarılı hissedecek. Ayın 8‘inden önce ya da 23’ünden sonra yeni projelere başlayabilir ya da yeni bir teklif alabilirsin. Kariyerine odaklanacağın bu ayda aile üyeleri de kariyer hedeflerini destekleyecek gibi görünüyor. Ocak senin için sosyal bir ay ve sosyal becerilerini geliştirmek için yeni fırsatlarla karşılaşacaksın. Sosyal hayatının canlanacağı ve genel olarak güzek gelişmelerin seni beklediği bu ay, daha iddialı olmanı sağlayacak Suede Matte Lipstick ile dudak makyajın tüm gözleri üzerine çekecek! İş arıyorsan muhtemelen bulacaksın. Belki spor salonuna veya spor ekipmanına aşırı para harcayabilirsin. Aşk, ayın başlarında fırtınalı görünüyor, ancak 18’inden sonra duruluyor. Romantik tutum ve arzularda önemli değişimler oluyor - bunlar önümüzdeki aylarda daha belirgin hale gelecek. Sevgilin yoksa aşkı arkadaşlar veya grup etkinlikleri ve organizasyonlar aracılığıyla bulabilirsin.

Aslan Burcu Aylık Yorum

Aslan burcu ocak ayına oldukça heyecanlı başlıyor. İddialı ve hırslı bir yapıya sahip olan aslanlar için bu ay kariyer açısından başarılı. Ayın ilk günleri iş hayatında pek çok problemle karşılaşsan da ayın ortalarına doğru rahatlayacak ve sorunların üstesinden gelmeyi başaracaksın. Aile hayatı telaşlı ve stresli göründüğü için bu kolay olmayacak. Evde büyük onarımlar veya tadilatlar gerçekleşebilir. Aşk bu ay hala mutlu ve heyecan verici. Sosyal popülerliğin güçlü. Aşkta saldırgansın ve cesaretle istediğinin peşindesin. Sağlığın yerinde ancak soğuklara dikkat et. Heyecanlı ve iddialı bir Ocak ayına giriş yapan Aslan burcu için kusursuz bir eyeliner çekme yarışında dahi iddialı olabileceği Epic Ink Liner ile göz makyajın hiç olmadığı kadar dikkat çekici olacak!

Başak Burcu Aylık Yorum

Başak burcunun ocak ayında aşk ve romantik meseleleri netleşiyor. Ayın 18’inden sonra sağlığın konusunda daha hassas olmalısın. Ufak tefek sağlık problemlerini görmezden gelmemelisin. Dinlenmeye ve uykuya biraz daha fazla zaman ayırmalısın. Manevi bir kişi - belki de bir sanatçı veya mistik bir kişi - hayatına giriyor. Ocak 11 ya da 12 ayağına romantik bir fırsat getiriyor. Mevcut bir ilişki hakkında gizli şeyler ortaya çıkıyor. Sadece çıkan kirli çamaşırlar değil, aynı zamanda iyi şeyler. Finansal açıdan da rahat olduğun bir ay. Kontrolü elden bırakmaması gereken Başak burçlarına bu ayki önerimiz Bare With Me Jelly Primer! Hem cildini neme doysun hem de makyajı sabitleyen yapısıyla kontrolü elden bırakma!

Terazi Burcu Aylık Yorum

2020 yılının başlangıcında teraziler sosyal hedeflerine ulaşmak için ekstra enerjiye sahip oluyor. Sosyal ilerlemenin yüksek yaşandığı ve gelecekteki kariyer gelişimine zemin hazırlayacak başarılı bir döneme giriyorsun. Popülerliğin artacak. Muhteşem bir enerji ile merhaba dediğin yeni yılın ilk ayında popülerliğini arttıracak ve derin bakışlarını ortaya çıkartacak Love Lust Disco Far Paleti sana önerimiz! Bu ay telefon faturana dikkat et ve boş dedikodulardan kaçınmaya çalış. Gelişmiş entelektüel becerilerini senin için 

önemli olan projelere odaklayabilirsin. Aşk bu ay eve yakın ve mutlu. Bir komşuyla ciddi (ve mutlu) bir ilişki olabilir. Aynı zamanda finansal olarak destekleyici veya fırsatlar sunan biri ile tanışabilirsin.

Akrep Burcu Aylık Yorum

Kariyer hedeflerine ulaşmak isteyen akrepler için beklenen zaman geldi. 14 Ocak'a kadar öfkeni ve hayal kırıklığı yaratacak birkaç olayla karşılaşabilirsin. Bu duyguları bastırmayıp yazarak ya da konuşarak onları zararsız bir şekilde ifade edebilirsin. Gezegenlerin çoğu bu ay batıda, bu da uzlaşma, fikir birliği ve sosyal becerilerin geliştirilmesine ihtiyacın olacağı anlamına geliyor. Enerjini spora ya da sosyal yaşamını etkilemeyen alanlara yönlendirmek en iyisi. Iş yerinde romantik bir fırsat yakalayabilirsin. Bu ayki iniş çıkışlar enerjini düşürmesin diye, makyajında da iyi hissetmeni sağlayacak Makeup Setting Spray ile makyajını tazele ve daha iyi hisset! 

Yay Burcu Aylık Yorum

Yaylar; bu ay eğitim, seyahat veya din konusuna eğilecek. Ocak ayında arkanda inanılmaz bir enerji ve güç var. Akıllıca ve yapıcı bir şekilde kullanırsan başarı senin. Sıra dışı bir özgüven, bağımsızlık ve kişisel özgür irade bu ay yanında. Güzel etkilerin hayatına dokunacağı bir ay seni bekliyor! Kendini gösterebileceğin bu ay sana tavsiyemiz kırmızı tonlarda kullanacağın Soft Matte ruj! Öfke nöbetlerinden, güç mücadelelerinden kaçınırsan ve yalnızca başarıya odaklanırsan, ne kadar ileri gideceğine şaşıracaksın. Aşk bu ay fırtınalı ve karmaşık - özellikle de 14'ünden sonra. İşleri daha da karmaşıklaştıran romantik fırsatlar. Ayın 18’inden sonra mali işler kolaylaşıyor. İhtiyaç duyduğun tüm enerjiye sahipsin.

 

Oğlak Burcu Aylık Yorum

Oğlaklar ocak ayında kendilerini güvende hissediyor ve hedeflerine doğru emin adımlarla ilerliyor. İstediğin koşulları rahatlıkla oluşturabileceğin bu ayda özellikle ailenle daha fazla zaman geçirmek seni mutlu edebilir. Özel hayatında bir problemle karşılaşabilirsin. Çok yakın hissettiğin bir arkadaşınla anlaşmazlığa düşebilirsin. Ancak işleri zorlaştırmamak adına ortamdan uzaklaşman daha isabetli bir karar olabilir. Giysi dolabını kontrol edip kullanmadığın kıyafetleri atmanın ve ilişkilerini gözden geçirip gereksizleri hayatından çıkarmanın tam zamanı. Ani ve beklenmedik bir para haberi alabilirsin. Bu ay fazlalıklardan kurtulmamız gerekirken ten makyajında kendini iyi hissedeceğin, kusursuz bir cilt görünümü verecek Pore Filler makyaj bazı ile cildindeki kusurlarla ve gözeneklerle vedalaşma zamanı!

Kova Burcu Aylık Yorum

Kova burçlarının bu ay sosyal ve romantik ilişkileri oldukça güzel geçecek. Ocak ayı senin için mutlu bir ay, üzerinden büyük bir yükü atmışçasına rahatlayacaksın. İş hayatın biraz yoğun ve çekişmeli geçebilir, ancak emeklerinin karşılığını alacaksın. Özgüvenli olman bu ay aşk hayatında da işe yarıyor. Sevgilin yoksa bu ay karşına yeni bir fırsat çıkabilir. Sevgilin ya da eşin varsa bu ay sana maddi bir destek sağlayabilir ve birlikte çok özel bir tatil yapabilirsiniz. Ayın şanslı burçlarından olan Kova burcu, olumlu gelişmeler ile birlikte ışıldarken ten makyajında da kullanabileceğin Born To Glow aydınlatıcı ile göz önünde olmanın tam zamanı!

Balık Burcu Aylık Yorum

Balık burçları için ocak 2020, sağlık ve iş hedeflerine ulaşmak için harika bir zaman. İş konusundaki beklentilerine ulaşabilmen için ekstra çalışmaya ihtiyaç duyabilirsin. Neyse ki bu ay sağlığın iyi ve bunun için enerjin var. 2020’nin ilk ayında güzel enerjiler hayatına etki ediyorken kendini ön plana çıkarmanın tam zamanı! Bu ay sana önerimiz 2019’un çok sevilen maskarası On The Rise Liftscara ile tanışman! Bir iş ya da kariyer değişikliği olabilir. Bu ay sağlık karışık, o yüzden vücudunu dinle. Dinlenmen gerekiyorsa dinlen, kendini zorlama. Aşk hayatın bu ay biraz karmaşık. Mevcut bir ilişkin varsa gözden geçirebilir ve yeniden değerlendirebilirsin. Sevgilin yoksa aşk seni takip ediyor, tek yapman gereken kapını açman.

En İyi 5 Smokey Eyes Makyajı

En İyi 5 Smokey Eyes Makyajı

2020 Yılının Makyaj Trendleri

2020 Yılının Makyaj Trendleri