Nisan 2020 Aylık Burç Yorumları

Nisan 2020 Aylık Burç Yorumları

24.03.2020 | 11:00

Nisan ayı kapıya dayandığına ve mevsim değişmeye başladığına göre, bu ay boyunca seni ne gibi gelişmelerin beklediğine bir göz atmaya ne dersin? Nisan ayı burç yorumları doğrultusunda burcunu bekleyen olası önemli olaylar hakkında haberdar olarak çok daha keyifli ve verimli bir süreç geçirebilirsin. Üstelik burç yorumlarının yanı sıra harika makyaj önerileri de bu yazıda gizli! Keyifli okumalar!

Koç Burcu

Koç burcu aylık yorum ve önerilerinde seninle geçmişe doğru bir yolculuğa çıkıyoruz! Geçtiğimiz ayda Özel hayatında, iş hayatında ve okul yaşamında zorlu süreçler geçirmiş olman kuvvetle muhtemel. Ancak, nisan ayını bu yaşadığın olumsuzluklara objektif bir gözle bakma ve onlarla hesaplaşma fırsatı olarak değerlendirebilirsin. Bu ay çevrenden duyabileceğin şeyler seni oldukça şaşırtabilir. Hızlı karar vermemek ya da yanlış bir değerlendirmeye varmamak adına duyduğun şeyleri sorgulaman ve doğruluğundan emin olmadığın sürece harekete geçmemen gerekiyor. Eğer bu ay içinde yaşadıklarını doğru değerlendirirsen seni mutluluktan ışıl ışıl parlayacağın bir süreç bekliyor! Işıltı demişken, koç burcu aylık yorumunun yanı sıra tam sana göre bir concealer ile tanışmaya ne dersin? NYX Cosmetics Born To Glow Aydınlık Görünüm Veren Concealer ile yüzündeki kusurları kolaylıkla gizleyebilir, aydınlık bir görünüm yaratabilirsin!

Boğa Burcu

Sevgili Boğa burcu kadını, seni oldukça iç açıcı bir aylık burç yorumu bekliyor! Daha şimdiden gönlünü birilerine kaptırmış ya da hayatındaki bir gelişme için heyecanlanmaya başlamış bile olabilirsin. Çünkü hafiften esmeye başlayan bahar rüzgarları ile birlikte hayatına yenilikler de geliyor. Ancak, günlük yaşamın oldukça keyifli ve eğlenceli geçse de kendini fazla koyvermemeye ve sınırlarını belirlemeye dikkat etmelisin. Özellikle uzun süredir tahammül edemediğin ve sana zarar verdiğini düşündüğün kişiler varsa şimdi onlarla arana mesafe koymanın tam zamanı olabilir. Böylece kendini hem hafiflemiş hissedebilir hem de yaşanan olumlu gelişmelerin tadını gönül rahatlığıyla çıkarabilirsin. Yepyeni başlangıçlar için NYX Cosmetics Sweet Cheeks Creamy Powder Blush Glow'u çantana atarak renkli hayatını yanaklarına taşıyabilirsin!

İkizler Burcu

İkizler burcu yorumun ile kendi akıbetini kendin belirleyebilirsin. Çünkü bu ay karşına hiç beklemediğin fırsatlar çıkabilir. Ancak, bu fırsatları nasıl değerlendirmen gerektiği konusunda bocalayabilirsin. Böyle bir durumda teklifin geldiği kişiye ve mevcut duruma bakarak değerlendirme yapmalı, çevrendeki güvendiğin ve sevdiğin insanlara fikir danışmalısın. Eğer önünde açılan kapılar arasından doğru tercihler yaparsan kusursuz başlangıçlar seni bekliyor diyebiliriz. Yapman gereken tek şey acele etmemek ve sakin kalmak. Seni bekleyen fırsatların ne zaman karşına çıkacağını bilmediğin için, her an hazır olabilmek adına harika bir fondöten seçmeye ne dersin? NYX Cosmetics Can't Stop Won't Stop Fondöten ile daima pürüzsüz ve kusursuz görünen bir cilde kavuşabilirsin!

Yengeç Burcu

Nisan ayı burç yorumuna baktığımızda seni bu zamana dek korkutan ve üzen birçok şeyi atlatmaya başladığını görüyoruz sevgili Yengeç! Mart ayının başlangıcından bu yana hayatındaki düğümler yavaş yavaş çözülmeye başladı bile. Nisan ayında kendini birçok ortamda çok daha rahat ifade etmeye ve çevrenle kurduğun iletişimde çok daha verimli olmaya başlayabilirsin. Bu ay iş veya okul hayatında oldukça aktif olman muhtemel. Ancak, bu esnada kendini fazla yormamaya ve sevdiklerini ihmal etmemeye çok dikkat etmelisin. Kendine bazen izin vermeli, iş ya da okul ile ilgili kaygılarını bir kenara bırakarak güzel bir yemeğe çıkmalı ya da harika bir film izlemelisin! Sosyal aktivitelere katılırken etkileyici ve çarpıcı göz makyajlarına imza atmak için NYX Cosmetics Ultimate Shadow Far Paleti serisinden seni en iyi yansıtan renkleri keşfetmeye ne dersin?

Aslan Burcu

Bu yıl senin için aylık burç yorumları çoğunlukla kariyer odaklı olsa da bu ay aile ziyaretleri ve kısa süreli tatiller için ajandanda boş yer aramaya başlayabilirsin sevgili Aslan burcu kadını. Çünkü sen de biliyorsun ki herkesin arada dinlenmeye ihtiyacı var. Bu yıl boyunca hayatında yaşanan gelişmeler sana bu ihtiyacı unutturuyor olsa da sağlığın ve mutluluğun için kendine ufak izinler vermelisin. Nisan ayında geçmişte kaldığını zannettiğin insanlarla tekrar karşılaşabilir, uzun süredir aklına gelmeyen birini çok özlediğini fark edebilirsin. Kendini enerjisiz hissedebilir, yataktan çıkmaya ve makyaj yapmaya bile çok üşenebilirsin. Ancak, endişelenmeye hiç gerek yok! NYX Cosmetics Lip Lingerie Gloss serisindeki harika dudak parlatıcıları ile yalnızca 3 dakikada makyajını tamamlayabilir ve kendini çok daha enerjik hissederek dışarı çıkabilirsin!

Başak Burcu

Düzen ve titizliğe çok önem veren Başak burçları, 2020 yılının ilk üç ayında hayatlarında istedikleri düzeni sağlayamadıkları için biraz bocalamış olabilir. Ancak, nisan ayıyla birlikte hem kendine zaman ayırmak hem de sağlığına yatırım yapmak için harika fırsatlar ile karşılaşacağından emin olabilirsin! Bu zamana dek kendini bilerek sosyal ortamlardan biraz izole etmen ve yalnızlığına önem vermenin faydalarını görmeye başlayacaksın. Düzenli egzersiz yapmayı ya da aktivitelere katılmayı düşünüyorsan hiç vakit kaybetmeden yepyeni adımlar atabilirsin. Kendine vakit ayırmaya başladığın ve yepyeni ortamlara dahil olduğun bu dönemde sana kusursuz bir maskaranın eşlik etmesini ister misin? NYX Cosmetics On The Rise Liftscara Maskara ile herkesi kirpiklerinle büyüleyebilirsin!

Terazi Burcu

İlkbaharın gelişi, sana aile ve arkadaş ilişkilerini güçlendirmek için harika fırsatlar getiriyor sevgili Terazi! Eğer mevcut bir ilişkin varsa bu ilişkiyi bir adım daha öteye taşımaya karar verebilir ya da hayalindeki insanla bu süreçte karşılaşabilirsin. Zorunlu olarak katıldığın ortamların yerine gerçekten bulunmak istediğin ortamları tercih edebilir, bu dönemde radikal değişikliklere gözün kapalı imza atabilirsin. Kısacası bu ay, kalbinden ve midenden kelebekler pek eksik olmayacak gibi görünüyor. Özellikle aşk konusunda önemli gelişmeler vadeden bu süreçte aşkın rengi kırmızıyı dudaklarına taşımaya ne dersin? NYX Cosmetics Butter Lipstick serisinin Fire Brick rengine mutlaka göz atmalısın!

Akrep Burcu

Nisan ayı Akrep burçları için cesareti simgeliyor demek yanlış olmaz. Güçlü iradeleri ve azimleri ile bilinen akrepler için ilkbahar ayları oldukça güzel gelişmeler getirecek gibi görünüyor. İşte ya da okulda bir projenin ve benzeri bir oluşumun içindeysen bu süreçte liderliğe yükselebilirsin sevgili Akrep! Ancak, bu başarıları elde etmek için özel hayatın ve kariyerin arasındaki dengeyi oldukça dikkatli kurmalısın ve odağını dağıtacak herhangi bir şeyin hayatına girmesine izin vermemelisin. Özellikle bu dönemde daha verimli olabilmek için beslenme ve uyku düzenine de özen göstermelisin. Her an yenilenmiş ve enerjik görünmek için NYX Cosmetics Makyaj Sabitleyici Sprey'den yardım alabilirsin. Böylece en kısıtlı vakitlerde bile makyajını tazelemek zorunda kalmaz, her an kusursuz görünebilirsin!

Yay Burcu

Yay burcu aylık yorum ve önerileri, daha çok ikili ilişkiler üzerinden şekilleniyor. Nisan ayında insanlarla kurduğun iletişim konusunda ruh halin oldukça değişken olabilir sevgili yay. Çeşitli konularda iniş ve çıkışlar yaşayabilir, çoğu zaman ne istediğinden kendin de emin olamayabilirsin. Ancak bu ruh hali uzun süre devam ederse, seni de sevdiklerini de yıpratabilir. Bu nedenle seni tereddüt etmeye yönelten asıl sebeplere odaklanmalı ve bahar aylarının dinginleştirici rüzgârına kendini bırakmalısın. Değişken moduna kusursuz ayak uydurabilecek ve birbirinden farklı göz makyajlarına imza atabileceğin bir eyeliner ile tanışmaya ne dersin? NYX Cosmetics Epic Ink Eyeliner ile her ruh halini makyajına yansıtabilirsin!

Oğlak Burcu

Oğlak burcu aylık yorum ve önerileri, hayatını tekrar istediğin düzene sokabilmen için ipuçları ile dolu! mart ayının sonuna dek hayatında seni hem maddi hem de manevi yönden sarsan gelişmeler yaşanmış olabilir. Ancak, bahar ayları ile birlikte özellikle iş ve okul yaşamında gösterdiğin çabanın karşılığını almaya başlayacaksın. Bu sıralar ilişkinde çalkalanmalar yaşıyorsan her şeyi biraz akışına bırakmalı, yeni bir ilişkiye başlamayı düşünüyorsan kararlarından iyice emin olarak hareket etmelisin. Unutma, yeni ve güzel başlangıçlar çok yakında; ama acele edersen hepsini birbirine karıştırabilirsin. Bu zorlu dönemin bitişini kutlamak için kusursuz bir allık ve aydınlatıcı paletiyle tanışmaya ne dersin? NYX Cosmetics Strobe Of Genius Palette ile en hafif makyajları bile yepyeni bir boyuta taşıyabilirsin!

Kova Burcu

2020 yılının başından beri çevrendekilerle kurduğun özenli iletişim nihayet meyve vermeye başladı sevgili kova! Bahar ayları pek çok konuda ön planda ve başarılı olacağın bir dönem olacak. Ancak, bu süreçte aşırı duyarlılığın her zaman iyi sonuçlar vermeyebileceğini aklından çıkarmamalısın. Çevrendeki insanları daha dikkatli seçmeli, insanların seninle ilgili fikirlerine bu kadar takılmamalısın. Kendi istediklerine odaklanarak harika sonuçlar alabilirsin. Stresten ve endişeden uzak durman gereken bu dönemde, cildine de önem vermelisin. NYX Cosmetics #THISISEVERYTHING Dudak Balmıı ile dudaklarını mevsim geçişinin yıpratıcı etkilerinden koruyabilirsin!

Balık Burcu

Balık burcu aylık yorum ve önerileri, yaratıcılık kavramının çevresinde şekilleniyor diyebiliriz. Çünkü okuduğun okul ya da yaptığın meslek her ne olursa olsun, nisan ayında oldukça yaratıcı ve verimli bir süreç geçirebilirsin. Uzun zamandır çözümsüz kalan bazı konulara daha yapıcı bir şekilde yaklaşabilir, hatta çevrendeki herkesi pratik düşünme becerin ve duyarlılığınla kendine hayran bırakabilirsin! Burçlar arasında duygusallığı ve hassaslığı ile bilinen balık burcunun gerektiğinde ne kadar dayanıklı ve üretken olduğunu göstermenin tam zamanı! Bu süreçte dış görünümüne de özen göstereceğinden hiç şüphemiz yok. Bu nedenle en hafif makyajlarda bile kusursuz bakışlara sahip olman için en büyük yardımcılarından biri olacak bir kaş kiti ile tanışmak isteyebilirsin. NYX Cosmetics 3-IN-1 Brow ile kaşlarına dilediğin şekli verebilir, her an kusursuz görünebilirsin!

Burçlara Göre Makyaj Önerileri

Burçlara Göre Makyaj Önerileri

Makyaj Süngeri Nasıl Temizlenir ve Kullanılır

Makyaj Süngeri Nasıl Temizlenir ve Kullanılır