Mart 2021 Aylık Burç Yorumları

Mart 2021 Aylık Burç Yorumları

10.03.2021 | 00:30

Teoride bahar, pratikte ise hala kış olan mart ayının ilk günleri geldi çattı. Tabii, ne olursa olsun bu ay bizi bahara ve çok daha güzel günlere bir adım daha yaklaştırıyor. Artık günler hızla uzarken etrafta baharın habercisi güzel kuşların seslerini duyabileceğiz. Ay sonuna doğru ise çiçek açan dalların yarattığı ferah havayı solumanın keyfini süreceğiz. 

Peki, martın getirdiği bu güzel günlerde özel olarak neler yaşayacağız? Bu ay hangimiz aşkı bulacak, hangimiz kariyer adımlarını güvenle atacağız? İşte tüm bu soruların yanıtları elbette aylık burç yorumları yazımızda! Ve her zamanki gibi aylık burç yorumu ile beraber sana özel, muhteşem ürün önerilerimizde seni bekliyor!

Koç Burcu Mart Ayı Yorumu

Sevgili Koç burcu kadını ve Koç burcu yükseleni, bu ay Venüs seni etkisi altına alacak gibi duruyor. Bu sayede, özellikle ayın ikinci yarısından itibaren, kariyerinde inanılmaz bir yükselişe geçebilirsin. Kimsenin çözüm getiremediği problemleri soğukkanlılıkla halletmen ve iş hayatındaki farklı kişilerle kuracağın sağlıklı diyaloglar seni çalıştığın yerin yıldızı yapabilir. Ayrıca Venüs’ün yarattığı sıcaklık ile bu ay sevdiklerinle ve ailenle çok keyifli ve güzel zamanlar geçirebilirsin. Yani mart senin ayın olacak diyebiliriz. Tadını çıkarmaya bak!

Mart ayının muhteşem günlerine özel ürünün NYX Cosmetics Makeup Setting Spray Dewy! Bu ışıltılı makyaj sabitleyici sprey sayesinde her an kusursuz görünen, aydınlık bir cilde sahip olabilirsin!

Boğa Burcu Mart Ayı Yorumu

Yeni ay sana yenilikler getirecek gibi görünüyor sevgili Boğa burcu kadını. Sonunda geçmişin izlerini üzerinden atacak ve tazelenmenin tadına varabileceksin! Elbette aynı pozitif enerji seni de sarıp sarmalayacak Boğa burcu yükseleni. Bu ay kendini evini yeniden dekore ederken, bir türlü uygulamaya koyamadığın kararlarını hayata geçirirken ve kişisel gelişim adına adımlar atarken bulabilirsin. Ayrıca mart ayında beklemediğin bir yerden gelen teklif sonrasında işini değiştirmeye de karar verebilirsin. Aniden gelen bu değişimler seni endişelendirmesin. Yılın sonunda bu ay aldığın kararların ne kadar doğru olduğunu göreceksin!

Yepyeni günlerde burcuna özel ürünün NYX Cosmetics Born To Glow! Naturally Radiant Foundation. Vegan formüllü, ıslak bitişli bu muhteşem fondöten ile cildin gün boyu ışıltılı ve canlı görünecek!

İkizler Burcu Mart Ayı Yorumu

Mart ayının yüksek enerjili günlerine hazır mısın sevgili İkizler burcu kadını? İkizler burcu yükseleni ile beraber bu ay Mars’ın etkisi altında olacaksın. Bu da her gün yeni bir aktivite, sürekli hareket halinde olmak ve plandan plana koşmak demek! Elbette bu süreçte biraz yorulup yıpranabilirsin. Bu nedenle arada dinlemeyi de ihmal etmemelisin. Ayrıca mart ayında kariyerinde emin adımlarla yürümene yardımcı olacak fırsatlarla da karşılaşabilirsin. Bu aya dair dikkat etmen gereken tek şey, partnerinle ilişkin. Yoğun tempo arasında onu ihmal etmediğinden emin olmanda fayda var!

Her dakikası hareketli mart ayında burcuna özel ürünün NYX Cosmetics Epic Ink Liner! Suya dayanıklı, kalıcı ve vegan formüllü bu eyeliner ile kısa sürede gün boyunca seninle olacak kusursuz bir eyeliner çizgisi elde edebilirsin!

Yengeç Burcu Mart Ayı Yorumu

Bu ay normalde senden beklenmeyen davranışlar sergileyebilirsin sevgili Yengeç burcu kadını ve Yengeç burcu yükseleni. Doğan gereği insanları kırmaktan çekinirsin ve kimi zaman duygu ve düşüncelerini kendine saklamayı tercih edersin. Ama mart ayında, özellikle de iş yaşamında, bu tavrının değiştiğini gözlemleyebilirsin. Bu ay kararlarının arkasında duracak ve kendinden taviz vermeyeceksin. Ayın ikinci yarısından itibaren kariyer anlamında bu kararlılığın sana fayda sağladığını görebilirsin. Sana tavsiyemiz biraz stresini azaltman olacak. Bu bağlamda martın sıcak günlerini küçük bir tatil ile değerlendirerek kendini ödüllendirmek isteyebilirsin.

Mart ayında tenine hayat verecek ürünün, NYX Cosmetics High Definition Finishing Powder. Bu ipeksi dokulu, vegan formüllü pudra ile makyajının sabitleyerek gün boyu harika görünmenin tadını çıkarabilirsin!

Aslan Burcu Mart Ayı Yorumu

Sevgili Aslan burcu kadını ve Aslan burcu yükseleni, mart ayında özgüvenin artığını hissedebilirsin. Kararlarını alırken kendinden çok daha emin olacağın bugünleri şimdiye kadar bir türlü çözüme kavuşturamadığın sorunlarını çözülemek için bir şans olarak görmek senin için faydalı olabilir. Bu süreçte ikilemler yaşayabilirsin. Endişelenme ve düşüncelerini düzgünce tart. Bu şekilde en doğru kararları vereceğinden emin olabilirsin. Mart ayı için sana en büyük tavsiyemiz, zamanının birazını ailene ayırman olacak. Bu sayede hem kendini çok daha iyi hissedeceksin hem de sevdiklerinle kurduğun ilişkilerin sana güç verdiğini fark edeceksin. 

Bu ay burcuna özel ürünün NYX Cosmetics Can’t Stop Won’t Stop Contour Concealer. Yüksek kapatıcılık sunan vegan formüllü bu ürünle tenini kısa sürede pürüzsüzleştirebilirsin. 

Başak Burcu Mart Ayı Yorumu

Mart ayı seni Başak burcu yükseleni ile beraber içsel yolculuklara davet ediyor sevgili Başak burcu kadını. Bu süreçte kendini uzun uzun meditasyon ve doğada huzurlu yürüyüşler yaparken bulabilirsin. Mart ayında ruhunu dinginleştirirken bir yandan iş yerinde beklenmedik bir yoğunluk ile baş başa kalabilirsin. Burcunu etkisi altına alan Uranüs, seni gün boyunca çalışmaya teşvik edecek. Ama sen kendine zaman ayırmayı unutmamalı ve iş ile özel yaşam arasındaki sınırı korumayı bilmelisin. Aksi halde çok yorulabilir ve ayı tatsız rahatsızlıklarla bitirebilirsin. Bu ay ikili ilişkilerinde ise bir yıldız gibi parlayacak gibisin. İçsel yolculukların geliştireceği empati yeteneğin sayesinde hem ailenle hem de partnerinle çok daha keyifli zamanlar geçirebilirsin. 

Mart ayının farklı günlerine özel ürünün NYX Cosmetics Pore Filler. Gözenek sıkılaştırma özelliği bulunan vegan formüllü bu makyaj bazı ile cildini günün temposuna hazırlayabilirsin.  

Terazi Burcu Mart Ayı Yorumu

Sevgili Terazi burcu kadını, bu ay duyguların seni ele geçirecek gibi duruyor. Aynı durum senin için de geçerli sevgili Terazi burcu yükseleni. Kendini karmaşık duygularla boğuşurken bulabilir, aniden güçlenen hislerine kapılıp sonrasında pişman olacağın şeyler yapabilirsin. Özellikle iş yerinde bu duygusal dalgalanmaların seni etkilemesine izin vermemek için kendini kontrol etmeyi öğrenmelisin. Aksi halde iş arkadaşların ve sosyal çevrenle ilişkilerin zedelenebilir. Bu süreçte yaşadığın gelgitleri hafifletmek için yoğun bir spor programı takip edebilirsin. Böylece duygu değişiminin yarattığı stresten kurtularak kontrolü ele alabilirsin. Ayrıca merak etme, bu ay ne yaşarsan yaşa partnerinin desteğini her zaman yanında hissedeceksin. 

Mart ayının duygu yüklü günlerine özel ürünün NYX Cosmetics Ultimate Shadow Palette! Birbirinden güzel tonları bir araya getiren bu vegan formüllü far paleti ile günün duygusunu göz makyajına aktararak özgün bir tarz oluşturabilirsin. 

Akrep Burcu Mart Ayı Yorumu

Bu ay içini dökmeye ve yüklerinden kurtulmaya hazır mısın sevgili Akrep burcu kadını? Ya sen, sevgili Akrep burcu yükseleni? Mart ayının keyifli günlerinde en yakın dostlarınla uzun uzun dertleşmek ve kendini tazelemek ister misin? Bu ay kendini deşarj edecek ve duygularınla yüzleşeceksin. Bu sayede hem ruhunun tazelendiğini hissedecek hem de bedeninin rahatladığını gözlemleyeceksin. Ayrıca mart ayında yatırım yapmak isteyebilirsin. Sana tavsiyemiz, tüm seçenekleri detaylı bir şekilde incelemen. Mantık çerçevesinde ilerledikten sonra kendine en uygun yatırım seçeneğini bulacağından eminiz!

Mart ayında burcuna özel ürünün NYX Cosmetics Bare With Me Tinted Skin Veil. 8 saate kadar kalıcı, ıslak ve aydınlık bitişli, vegan formüllü bu renkli nemlendirici ile cildinin her an taze bir duruşa sahip olmasını sağlamak senin ellerinde!

Yay Burcu Mart Ayı Yorumu

Bu ay Merkür seni popülerleştirecek sevgili Yay burcu kadını ve Yay burcu yükseleni. Burcunu etkisi altına alan Merkür sayesinde empati yeteneğin artacak ve böylece çevrene çok olumlu bir enerji yayacaksın. Dostlarına verdiğin tavsiyelerle hem onların içlerini rahatlatacak hem de yardımcı olacaksın. Bu da sosyal çevrende adeta bir yıldız gibi parlamanı sağlayacak diyebiliriz. Pozitif enerji saçtığın bugünlerde sana tavsiyemiz biraz kendi geleceğine de odaklanman olacak. Berrak zihnini ve mantıklı yönünü kullanarak önümüzdeki dönemlerde hayata geçirmek istediğin kararlara dair planlar yapabilir, kendine bir yol haritası çizebilirsin.

Mart ayının keyif dolu günlerine özel ürünün NYX Cosmetics Butter Gloss. Birbirinden güzel 34 farklı renk seçeneği bulunan bu parlatıcı ile dudaklarına hayat verebilirsin. 

Oğlak Burcu Mart Ayı Yorumu

Sevgili Oğlak burcu kadını, bu ay sana biraz inişli çıkışlı günler getirecek gibi duruyor. Sen de bu süreçte yaşamında dalgalanmalar hissedebilirsin sevgili Oğlak burcu yükseleni. Partnerinle her şey iyi giderken birden aranızın açıldığına şahit olabilirsin. Ya da hiç beklemediğin biri, aniden gelip sana duygularını açabilir. Bu olaylar seni biraz yıpratabilir. Ama merak etme, sen hepsinin üstesinden gelebilecek bir güce sahipsin. Sana tavsiyemiz, bu ay boyunca soğukkanlılığını kaybetmemen olacak. Böylece yanlış kararlar vermekten kaçınabilirsin. Ayrıca mart ayında yaşam alanında ya da işinde bir değişiklik yapmaman da senin için iyi olabilir. Böylece bu iki alanda kendini daha güvende ve huzurlu hissedebilirsin.

Mart ayının dinamik günlerine özel ürünün NYX Cosmetics Total Control Drop Foundation. Bu vegan formüllü likit fondöten, su bazlı yapısı sayesinde tenle bütünleşir ve kusursuzluğa kısa sürede ulaşmanı sağlar. Üstelik kapatıcılık düzeyini dilediğin gibi ayarlamana imkan tanıyarak kontrolü tamamen sana verir. 

Kova Burcu Mart Ayı Yorumu

Sevgili Kova burcu kadını ve Kova burcu yükseleni, mart ayında zihninin açıldığını ve hiç olmadığı kadar berraklaştığını hissedebilirsin. Merkür’ün burcunda yarattığı bu etki ile bu ay kendini yeni şeyler öğrenmeye adayabilirsin. Duyduğun her cümlenin zihnine kazındığı bugünlerde kendini özellikle iş anlamında hızlı bir şekilde geliştirebilirsin. Zekice adımların ile iş yerinde spotları üzerine topladığın mart ayında ailenle ilgilenmeyi de unutmamanı tavsiye ederiz. Sevdiklerinle zaman geçirerek kendini dinlendirebilir, bu sayede yeni haftaya çok daha zinde bir şekilde başlayabilirsin. 

Bu ay burcuna özel ürünün NYX Cosmetics Powder Puff Lippie Lip Cream. Kremsi ve konforlu dokuyu vegan formülle buluşturan bu ürünle enfes mat dudaklara sahip olmak çok kolay!

Balık Burcu Mart Ayı Yorumu

Mart ayında güneşin etkisini sonuna kadar hissedeceksin sevgili Balık burcu kadını. Bu sayede kendini birden bire yöneticinle samimi bir ilişki içerisinde bulabilirsin. Başarılı adımlarına sosyalliği dahil ettiğinde iş yerinde yıldızının parladığını görebilirsin. Elbette sen de bu olumlu gelişmelerden etkileneceksin sevgili Balık burcu yükseleni. Tabii bu süreçte mütevazılığı elden bırakmamaya özen göstermen gerekiyor. Aksi halde iş arkadaşların hakkında yanlış düşüncelere kapılabilir. Sen sadece özgüvenini koru, işini her zamanki gibi iyi yapmaya bak ve insan ilişkilerindeki başarını gözler önüne ser. Arkası gelecektir, merak etme!

Mart ayının ürünü NYX Cosmetics Born To Glow Liquid Illuminator Mini. Tenine muhteşem ışıltılar katan bu ürünü dilediğin her yere götürebilir, istediğin an makyajını tazeleyebilirsin.

Allık Nedir, Allık Nasıl Sürülür?

Allık Nedir, Allık Nasıl Sürülür?

Nisan 2021 Aylık Burç Yorumları

Nisan 2021 Aylık Burç Yorumları